30 položek celkem
Akční erotická hra Jizz Drinking Game
569 Kč
8497
Erotická hra Sex O Soccer
409 Kč
10337
Erotická hra The Oral Sex Game
379 Kč
5010
Erotická karetní hra Sex Sex Sex
249 Kč
8701
Erotické hrací karty Kheper Games GO FUCK! 9400
Erotické hrací kostky Emojigasm  3 ks
189 Kč
7630
Erotické hrací kostky, 4 ks
239 Kč
4834
Erotické karty - Vojna s rozkoší
189 Kč
2715
Erotické šachy Sex-O-Chess
579 Kč
10345
Hrací karty Kama Sutra, 54 karet
109 Kč
3072
Hříšný stírací los VÁŠEŇ, 1 ks 3356
Lollipop - erotická hra pro dospělé
269 Kč
8652
Nahoru
Další produkty
Erotické hry

Klasické deskovky si nechte na důchod. Erotické hry vnesou šťávu tam, kde dlouho nebyla. Svedou stydlivé, vzruší znuděné. Nabídnou romantiku, povzbudí k neobvyklé postelové gymnastice a probudí skryté touhy a choutky. Hra právě začíná!

Klasické deskovky si nechte na odpoledne s rodinou (nebo rovnou na důchod), a zahrajte si erotické hry – ty mají šťávu a spooooustu inspirativních nápadů, zažehnou romantickou atmosféru a probudí ve vás skryté tužby.

V erotické hře nemůžete prohrát

Největší výhodou erotických her je, že nikdo není vítěz ani poražený – oba si totiž vychutnáte pořádnou nálož vzrušení. Jupí. Najdete tady erotické stolní hry, sexy karty a kostky, erotické stírací losy, pexesa i antistresové omalovánky pro dospělé. Tak hurá na to.

TIP: Chcete se na společné hrátky vyfiknout? Mrkněte na erotické spodní prádlo.


Zpestřete si intimní chvíle zábavnými erotickými hrami pro dospělé

Pokud hledáte způsob, jak okořenit a obohatit váš vztah o vzrušující zážitky, pak jsou sex hry ideálním řešením. Ať už si vyberete deskové či karetní hry, šachy nebo stírací losy, vždy budou výzvou pro vaši komunikaci, představivost a kreativitu a zároveň vám poskytnou prostor pro hluboké vzájemné citové propojení.

Nejlepší erotické hry jsou ty, které vám umožní prozkoumat a poznat sexuální přání a fantazie partnera, pomohou vám objevit nové erotické praktiky a rozehrát libovolné erotické scénáře a experimenty. V našich erotických hrách najdete spoustu erotických úkolů a tipů od těch nejjednodušších a zábavně flirtovných přes středně pikantní až po odvážné a vysoce erotické varianty.

Tipy, jak si vybrat správnou erotickou hru

Pokud dáváte přednost fyzickým aktivitám, vyberte si stolní nebo karetní hru, která vyžaduje nějakou akci.
Jestliže potřebujete pomoci s komunikací s partnerem a prolomením ledů, hledejte hry se zábavnými úkoly nebo situacemi, které si můžete společně zahrát.

Pro ty, kteří rádi zkoumají své fantazie, vyzkoušejte hry založené na roleplay scénářích, které nabízejí spoustu možností pro hraní rolí. Pokud hledáte něco odvážnějšího, vyberte si hry s pikantními odměnami nebo tresty. Pro něco intimnějšího vyhledejte hry, které zahrnují vzájemné doteky a zkoumání těla.

Pokud chcete prozkoumat své fantazie, najděte si hru přizpůsobenou vašim konkrétním zájmům nebo fantaziím. Jestliže jde o hraní s přáteli nebo ve skupině, vyberte si párty hry, které vyžadují spolupráci všech zúčastněných.

Kam schovat svou sbírku sex her pro dospělé?

Pokud hledáte místo, kam bezpečně uložit svou sbírku erotických stolních her mimo dosah zvědavých očí, můžete zvážit několik řešení. Můžete si pořídit třeba uzamykatelnou komodu nebo skříň nebo uložit erotické hry na polici, která není snadno přístupná a není na ni vidět. Nebo je uložte do krabice pod postelí.

Pusťte se do objevování nových zážitků s erotickými hrami

Prohlédněte si naši širokou nabídku erotických her, které vám pomohou rozšířit hranice vašeho milostného světa. Odvažte se zažít spoustu smíchu, vzrušení a nevšedních dobrodružství – život přece může být plný zábavy a vášně!