24 položek celkem
Erotická karetní hra Sex Sex Sex
259 Kč
8701
Erotické hrací kostky, 4 ks
239 Kč
4834
Erotické hrací karty Kheper Games GO FUCK! 9400
Hrací karty Kama Sutra, 54 karet
89 Kč
3072
Erotické hrací kostky Emojigasm  3 ks
189 Kč
7630
Erotické karty Vojna s rozkoší
239 Kč
2715
Sada erotických her Kheper Games 4Play
269 Kč
9396
Akční erotická hra Jizz Drinking Game
479 Kč
8497
Erotická hra The Oral Sex Game
379 Kč
5010
Erotické hry

Klasické deskovky si nechte na důchod. Erotické hry vnesou šťávu tam, kde dlouho nebyla. Svedou stydlivé, vzruší znuděné. Nabídnou romantiku, povzbudí k neobvyklé postelové gymnastice a probudí skryté touhy a choutky. Hra právě začíná!

Klasické deskovky si nechte na odpoledne s rodinou (nebo rovnou na důchod), a zahrajte si erotické hry – ty mají šťávu a spooooustu inspirativních nápadů, zažehnou romantickou atmosféru a probudí ve vás skryté tužby.

V erotické hře nemůžete prohrát

Největší výhodou erotických her je, že nikdo není vítěz ani poražený – oba si totiž vychutnáte pořádnou nálož vzrušení. Jupí. Najdete tady erotické stolní hry, sexy karty a kostky, erotické stírací losy, pexesa i antistresové omalovánky pro dospělé. Tak hurá na to.

TIP: Chcete se na společné hrátky vyfiknout? Mrkněte na erotické spodní prádlo.


Erotické hry pro dospělé vám zpestří intimní chvíle

Pokud hledáte způsob, jak okořenit a obohatit svůj vztah o vzrušující zážitky, pak jsou pro vás sex hry ideálním řešením. Ať už si vyberete deskové či karetní hry, šachy nebo stírací losy, vždy budou výzvou pro vaši komunikaci, představivost a kreativitu a zároveň vám poskytnou prostor pro hluboké vzájemné citové propojení.

Nejlepší erotické hry jsou ty, které vám umožní prozkoumat a poznat sexuální přání a fantazie partnera, pomohou vám objevit nové erotické praktiky a rozehrát různé erotické scénáře a experimenty. V našich erotických hrách najdete spoustu erotických úkolů a tipů od těch nejjednodušších a zábavně flirtovných přes středně pikantní až po odvážné a vysoce erotické.

Tipy pro výběr správné sex hry

Pokud dáváte přednost fyzickým aktivitám, vyberte si stolní nebo karetní hru, která vyžaduje nějakou akci.
Jestliže potřebujete pomoci s komunikací s partnerem a prolomením ledů, hledejte hry se zábavnými úkoly nebo situacemi, které si můžete společně zahrát.

Jestliže rádi zkoumáte své fantazie, vyzkoušejte hry založené na roleplay scénářích, které nabízejí spoustu možností pro hraní rolí. Pokud hledáte něco odvážnějšího, vyberte si hru s pikantními odměnami nebo tresty. Pro něco intimnějšího vyhledejte hry, které zahrnují vzájemné doteky a zkoumání těla.

Pokud chcete prozkoumat své fantazie, najděte si hru přizpůsobenou vašim konkrétním zájmům nebo fantaziím. Jestliže jde o hraní s přáteli nebo ve skupině, vyberte si párty hry, které vyžadují spolupráci všech zúčastněných.

Rekvizity pro erotické hry

Některé sex hry můžete hrát bez jakéhokoliv dalšího vybavení, ke spoustě z nich ale potřebujete i další rekvizity, které v balení nenajdete. Můžou to být třeba různé erotické hračky, BDSM pomůcky nebo prádlo. Při výběru hry si tedy pečlivě přečtěte popisek, zda je budete potřebovat.

Dobře, ale co přesně vybrat? Páry, které chtějí drobné oživení, ocení spíš jednoduché hry jako kostky či erotické karty. Zpestří předehru a přípravou nestrávíte mnoho času.

Těm, kteří jsou už rutinou vztahu úplně semletí a jiskru vzrušení zahlédli naposledy loni na Vánoce, když od prskavky chytl stromek, přijdou vhod složitější erotické deskovky. U nich se připravte alespoň na hodinu příprav a další hodinu hraní.

, Tým YOO.cz

Kam schovat své erotické hry pro dospělé?

Pokud hledáte místo, kam bezpečně uložit svou sbírku erotických stolních her mimo dosah zvědavých očí, můžete zvážit několik řešení. Můžete si pořídit třeba uzamykatelnou komodu či skříň nebo uložit erotické hry na polici, která není snadno přístupná a není na ni vidět. Nebo je uložte do krabice pod postelí.

Pusťte se do objevování nových zážitků s erotickými hrami

Prohlédněte si naši širokou nabídku erotických her, které vám pomohou rozšířit hranice vašeho milostného světa. Odvažte se zažít spoustu smíchu, vzrušení a nevšedních dobrodružství – život přece může být plný zábavy a vášně!