Plácačky

Nejprodávanější

9 položek celkem
Plácačky

Tady nikdo odmlouvat nebude! Přehnout přes koleno, stáhnout kalhoty a… Plesk! plesk! Aaaau! Už jste slyšeli ten mlaskavý zvuk plácačky dopadající na holou kůži? YOO, tak ten si zamilujete.

Fandíte BDSM a milujete, když se zadnice vaší polovičky zabarví do ruda? Tak třesky, plesky pro plácačku. Plácačka je narozdíl od rákosek a bičů ideálním spanking nástrojem pro žabaře, protože roznese rány na větší plochu.

Jakou plácačku vybrat pro spanking?

Pravidlo je jednoduché – čím ohebnější plácačka bude, tím štiplavější ránu vykouzlíte. Plácačky jsou někdy oboustranné, kdy jedna strana je tvrdá a druhá změkčená. Díky tomu si pak můžete vybrat, jak tvrdou ránu své lásce uštědříte. Plesky, plesk!

TIP: Cílem spankingu je zvýšit sexuální vzrušeníkteré pramení zejména z pocitu fyzické bolesti, poníženía v případě drsnějších BDSM hrátek i strachuZajímá vás, jaké existují další spankingové pomůcky a jak plácat bezpečně? Omrkněte článek Jak na erotický spanking a udělejte si v této štiplavé problematice přehled.


Typy BDSM plácaček

Pro milovníky BDSM a příznivce spankingu máme dobré zprávy! Existuje široká škála plácaček, které můžete použít pro různě tvrdé výprasky a rozdílné potěšení. Liší se materiálem, tvarem a velikostí. Zde jsou některé z nejpopulárnějších typů:

  • Plácačka z kůže je velmi oblíbená, protože je pružná a ohebná, ale zároveň pořádně pevná. Mnoho lidí preferuje kůži kvůli pocitu, který poskytuje na dotek, a protože se s ní snadno manipuluje. Vyžaduje však trochu péče, aby dlouho vydržela jako nová.
  • BDSM plácačka z koženky je podobná jako plácačka z kůže, akorát je vyrobená z umělého materiálu, takže si ji zamilují i vegani. Je levnější, ale je důležité vybrat kvalitní produkt, jinak dlouho nevydrží.
  • Plácačka z gumy je velmi pevná a má velmi ostrý zvuk. Je ideální pro ty, kteří hledají intenzivnější zážitek.
  • Plácačka ze silikonu je příjemná na dotek a může být velmi tenká. Silikon většinou při dopadu na kůži hezky štípne.
  • BDSM plácačka ze dřeva nebo akrylu je velmi krásná a nabízí jiný pocit než plácačka z kůže nebo pryže, protože nebývá moc ohebná. Je vhodná pro ty, kteří hledají zajímavý kousek do své sbírky a mají to rádi tvrdě.

Další tipy, jak vybrat plácačku

Čím větší BDSM plácačka bude, tím větší plochu těla s ní zasáhnete a o to méně bolestivý výprask bude. Většinou se s ní ale hůře manipuluje. Plácačka může mít otvory, které sníží odpor vzduchu, takže pak dopadne na partnerovu kůži ve větší rychlosti s menší námahou. 

Rozmyslete si i to, jaký materiál vám vyhovuje. Pro tvrďáky tu jsou plácačky s různými tvrdými výstupky, většinou z kovu, které přinesou intenzivnější bolest. Kdo hledá něco jemnějšího, ať sáhne po plácačce, která je změkčená, třeba kožíškem nebo plyšem.

Existují i dvojité nebo trojité BDSM plácačky, které při výprasku dělají pořádný "rámus". Do vašich her tak přinesou nový smyslový prožitek.

Je důležité si uvědomit, že každá plácačka nabízí jiný zážitek, a proto je dobré vyzkoušet několik typů, abyste našli takovou, která vám bude nejlépe sedět. Důležitá je i velikost rukojeti, protože plácačka musí dobře sedět v ruce.

Vyzkoušejte BDSM plácačku s výřezy

Chcete si partnera při výprasku označkovat? Pak doporučuji plácačku s výřezy (mohou být třeba ve tvaru srdíček). Při dopadu plácačky se tento motiv "otiskne" na kůži a pěkně ji vyzdobí. 

, Tým YOO.cz

Vyberte si svoji BDSM plácačku ještě dnes

Ať už jste zkušený spanker, nebo úplný BDSM nováček, zapojení plácačky do vašich her může být zábavný a kreativní způsob, jak je okořenit. Podívejte se na naši bohatou nabídku a najděte si dokonalou BDSM plácačku, které odpovídá vašim potřebám a fantaziím.