Lisy a drtiče varlat

Lisy a drtiče varlat

Hra o ořechy začíná! Skřípněte mu varlátka do lisu nebo drtiče a pomaličku je mačkejte. Puknou mu koule rozkoší? Bude ječet bolestí? Pojďte to zjistit. Po vzrušujícím “kulemučeníčku” vám bude zobat z ruky.

Milujete drcení koulí a CBT, tedy mučení penisu a varlat? Pak sáhněte po lisu na varlata, který využijete při sólo i partnerských BDSM hrách a užijete si s ním spoustu vzrušujícího trápeníčka – je jen na vás nebo vaší lásce, jak velké mučeníčko vám způsobí.

Z čeho se vyrábí lisy na varlata a jak se používají?

Lisy a drtiče na varlata uvězní pytlík v důmyslné "pasti", která utahováním šroubků zesiluje své mocné sevření. Lehký tlak je příjemný, silný už bolí jako kvalitní kopanec do koulí. U nás najdete drtič z pevné nerezové oceli i lis z transparentního plexiskla. Yoo, tak kdo chce mít z koulí fašírku?

TIP: Nádobíčko nemusíte trýznit pouze drcením a lisováním. Drsné CBT praktiky zahrnují také kopání do koulímačkání, šlapáníelektrošoky do penisuspanking genitáliínatahování nebo sounding. Vše se dozvíte v článku Vše o mučení penisu a varlat (CBT).