2 položek celkem
Pěny na holení

Mít hladké a hebké tělo i tvář je tááák jednoduché – stačí použít pěnu na holení, která pečuje o pokožku a žiletkám zajišťuje super skluz. Jupí, podráždění už nemá šanci.

Dámy, chcete být hladká jako broskvička? Pánové, na tvářích máte divočinu a v trenkách nepropustný prales? Tak se pusťte do holení. S pěnou na holení dosáhnete perfektního výsledku bez podráždění. YOOoo, to bude super!

Proč používat pěnu na holení?

Pěny na holení pro ženy i muže mají unikátní složení, které dokonale změkčuje chloupky i vousy, a tak zajistí snadné a hlaďoučké oholení. Ve složení pěn na holení najdete také hydratační látky, které se postarají o to, aby vaše pokožka zůstala dokonale jemná a hydratovaná.

Pěna na holení navíc usnadňuje klouzání žiletky po pokožce a omezuje tahání a vytrhávání chloupků, což vede k menšímu počtu pořezání a škrábanců. Kromě toho pomůže snížit riziko zánětů způsobených zarůstajícími chloupky a dokonce snižuje riziko vzniku otlaků po holení.

TIP: Chcete mít hladké oholení bez podráždění? Brnkačka, stačí když se budete držet několika jednoduchých zásad. Hoďte očko do článku Jak oholit penis nebo Průvodce intimní hygienou pro ženy, kde se dozvíte, jak spolehlivě zatočit se všemi chloupky.


Jak vybrat pěnu na holení?

Jako první zvažte typ svojí pokožky nebo pleti a pokud máte nějaké specifické potřeby či požadavky, volte podle toho i konkrétní typ pěny na holení.

Pak si také zkontrolujte, zda je pěna na holení vhodná pro oblast, kterou chcete oholit. Některé pěny jsou totiž určeny pro konkrétní oblast těla, jako je obličej, nohy, nebo intimní partie.

Přečtěte si složení pěny a hledejte takovou, která neobsahuje dráždivé látky, jako jsou alkohol, parabeny nebo sulfáty. Pokud máte citlivou pleť nebo pokožku, zvažte pěnu s přírodními složkami, jako je Aloe vera nebo extrakt z heřmánku.

Vhodná pěna na holení by měla poskytovat dostatečnou lubrikaci pro snadné a pohodlné holení. Hledejte pěnu, která je bohatá na hydratační a klouzavé složky.

Nakonec si vyberte vůni, která je vám příjemná. Existuje mnoho vůní, od osvěžujících a citrusových přes jemné či mužné až po neutrální.

Jak se používá pěna na holení?

Pěna na holení se používá velmi snadno. Stačí jen navlhčit pokožku a nanést holicí pěnu štětkou nebo rukama v dostatečném množství na holené místo. Poté se oholte jako obvykle a nakonec obličej či dané místo opláchněte studenou vodou a dobře jej osušte.

Pro dosažení nejlepších výsledků vždy používejte vhodnou pěnu na holení. Záleží na typu pleti či pokožky i vašem pohlaví. Pěny totiž mívají složení přizpůsobené potřebám dámské či mužské pokožky.

Pro citlivou pokožku hledejte výrobky, které obsahují přírodní složky, jako je Aloe Vera nebo jiné zklidňující oleje. Ty pomohou udržet vaši pokožku jemnou a hydratovanou a zároveň ji ochrání před podrážděním žiletkou.

Při holení s pěnou navíc dbejte na to, abyste používali ostrou žiletku – zajistíte si tak ještě hladší oholení. A nakonec nezapomeňte následně pleť hydratovat, aby byla zdravá a zářivá.

Vyberte si pěnu na holení ještě dnes

Pěny na holení představují rychlý a pohodlný způsob, jak se oholit s minimálním úsilím. Tak proč to nevyzkoušet? Vyberte si z naší nabídky pěn na holení a jděte do toho.

Před použitím pěny na holení proveďte test na alergické reakce

Pokud máte citlivou pokožku nebo se obáváte případné alergické reakce, proveďte nejprve test na malé části těla, třeba předloktí. Jestliže se objeví podráždění, zarudnutí nebo jiný příznak alergické reakce, raději pěnu na holení nepoužívejte.

, Tým YOO.cz