11 položek celkem
Uvolňující přípravky

Zpřístupněte své otvory! Skoncovat s dávivým reflexem a uvolnit zatnutou zadnici je tak snadné. Namažte se uvolňujícím přípravkem a vychutnejte si bezbolestný anální sex. Uvolňující gely budou váš svěrač přímo hýčkat. A pokud se dusíte, sotva vám penisem šťouchne do mandlí, stačí trocha tlumivého spreje a konečně ho spolknete celého.

Dávivý reflex zkazí každé pokouřeníčko a přes bránu strachem zatnuté zadnice neprojedete? Pro bezproblémový vjezd do pusy nebo zadku potřebujete celkem dvě věci: postupný trénink a uvolňující přípravky.

S uvolňujícími přípravky na sex zmizí bolest i obavy

Chcete protáhnout prdelku, ale zadní dírka se ne a ne roztáhnout? Uvolňující přípravky na anální sex zatočí se zatnutými svaly i bolestí.

Chcete ho ohromit svým hrdelním výkonem, ale vzrůšo končí, jakmile se penis potká s mandlemi? Skoncujte s dávivým reflexem jednou provždy. Díky uvolňujícím přípravkům na deepthroat slupnete miláčkův penis jako malinu.

TIP: Uvolňovač na anální sex už máte... ale jak to bude s hygienou? Pokud se toužíte vydat do vzrušujícího světa za zadními vrátky, přečtěte si článek Jak na anální sex, aby byl čistý a nebolel. Uvidíte, že je to fáákt brnkačka!