310 položek celkem
Anální kolík TitanMen Master Tool No. 4 8284
Kovový anální kolík se šperkem  čirý 3096
Lubrikační gel FISTS, 500 ml
Bestseller
499 Kč
6478
Kovový anální kolík se šperkem  červený 2635
Kovový anální kolík se šperkem  černý 2990
Anální kuličky X-10, černé (28 cm)
199 Kč
238
Skleněné dildo ICICLES No. 8
769 Kč
4674
Anální hák s kroužkem na penis/varlata 2858
Anální kolík Doc Johnson Red Boy Butt Plug 6712
Nahoru
Další produkty
Anální sex

Vyšpulte půlky novým zážitkům. Erotické pomůcky pro anální sex potěší svěrače začátečníků i zkušených roztahovačů. Udělejte si klystýr, namažte dráhu lubrikantem a zkoušejte, kolik potěšení se do vás vejde. Anální kolíky, vibrátory, kuličky i dilda dokonale protáhnou vaše zadnice.

Toužíte brázdit svá anální zákoutí? Tady najdete vše, co budete k análnímu sexu potřebovat. Jupí! Takže uvolnit svěrače, vjíždíme dovnitř!

Jaké anální pomůcky u nás najdete?

V této kategorii naleznete nejrůznější anální dilda, vibrouše, anální kolíky, tunely, anální kuličky, korále, nafukovací hračky i perfektně vytvarované pomůcky pro masáž prostaty. Rovněž jsme nezapomněli na klystýry, které využijete pro očistu před radovánkami, nebo všelijaká mazadla, která vám umožní bezbolestný vjezd do zadních vrátek.

JAK NA ANÁLNÍ SEX: Chystáte se na anální hrátky, ale nevíte, jak na ně správně připravit své tělo? Mrkněte na článek Jak na anální sex a brázděte svá citlivá zákoutí bez obav. Kromě návodu na klystýr tam najdete i praktické uvolňovací tipy. Jupíí! 


Základní typy pomůcek na anální sex

  • Anální kolíky – vhodné pro postupné roztažení zadečku. Jsou ideální i pro delší nošení, např. během sexu. Některé jsou i vibrační.
  • Anální dilda – dostanou se do větší hloubky než kolíky, takže potěší i prostatu, mohou mít různý tvar, délku i průměr.
  • Anální vibrátory – mají stejné použití jako dilda, ale navíc přinášejí vibrace.
  • Anální kuličky – přechody mezi jednotlivými kuličkami vám poskytnou výraznější stimulaci zadečku.
  • Stimulátory prostaty – anatomicky tvarované pro přesnou stimulaci bodu P.
  • Anální tunely – v podstatě se jedná o duté kolíky, kterými mohou proudit tekutiny do zadečku.
  • Klystýry – využívají se k očistě zadečku.

Jak si vybrat anální hračku?

Nejprve zvažte své zkušenosti a popřemýšlejte nad tím, co od anální pomůcky očekáváte. Na vyzkoušení jsou vhodná tenká a hladká anální dilda, která po nalubrikování snadno vklouznou do zadečku. Pokud se ale chcete připravit na anální sex nebo větší průniky, zvolte spíše anální kolík nebo sadu kolíků.

Jestliže vám jde o co největší potěšení, vyberte si vibrační kolík, vibrátor nebo anální kuličky. Pánové ocení anatomicky tvarované stimulátory prostaty. Myslete na to, že čím více tvarovaná anální hračka bude, tím intenzivnější zásuny zažijete. Začátečníkům může ale výrazné tvarování spíše překážet a znesnadňovat průnik.

Hledáte něco speciálního nebo chcete zadní bránu pořádně roztáhnout? Pak se podívejte na obří anální pomůcky, anální háky a tunely nebo nafukovací pomůcky. Takovéto sexuální hračky najdou uplatnění i během BDSM her.

Před výběrem anální hračky se ujistěte, že je bezpečná pro anální sex (má anální zarážku) a vyrobená z kvalitního materiálu, který se snadno čistí. Nejlepší je silikon, PVC nebo neporézní kov či sklo.

Materiál ovlivní i to, jak měkká pomůcka na anální sex bude (nejměkčí jsou realistické materiály z TPR a TPE). Hodně měkká a ohebná pomůcka může být sice velice příjemná, ale bude se vám hůře zasouvat do nepřipraveného a sevřeného zadního vjezdu.

Jak bezpečně používat hračky na anální sex?

Pokud nemáte s análním sexem zkušenosti, začněte s malou hračkou. Jakmile si na ni zvyknete, můžete přejít k většímu průměru. Buďte trpěliví, postupujte pomalu a vyzkoušejte různé polohy a úhly zásunu tak, abyste našli takovou pozici, která je pro vás nejpohodlnější a nejvíce uspokojující.

U každé hračky si nejprve přečtěte návod, abyste ji uměli správně používat. U vibračních pomůcek začněte s nejslabšími vibracemi. Jakmile si na ně zvyknete, můžete vyzkoušet všechny stupně intenzity i vibrační módy.

Ujistěte se také, že máte po ruce dostatek lubrikantu, protože zadeček se sám nezvlhčí. Nejlepší je používat anální lubrikační gel, který bývá hustější a většinou obsahuje i různé dezinfekční a uvolňující složky.

Myslete na důkladnou hygienu. Před hraním s análními pomůckami i před análním sexem je dobré provést klystýr. Není však zcela nezbytný, pokud neplánujete vyloženě hloubkové průniky.

Jak si usnadnit anální sex?

Pokud začínáte objevovat kouzlo hrátek se zadními vrátky a chcete si ulehčit průnik při análním sexu či masturbaci, můžete použít speciální uvolňující přípravek. Ten by ale nikdy neměl nahradit řádnou přípravu a postupné roztahování svěrače (třeba pomocí análního kolíku).

, Tým YOO.cz

Jak se starat o anální pomůcky?

Před i po hraní anální hračku důkladně omyjte teplou vodou a jemným mýdlem a vydezinfikujte speciálním čističem na sexuální pomůcky. Poté ji důkladně osušte měkkým hadříkem nebo na vzduchu a uložte ji na suché místo.

Anální hračku skladujte tak, aby se nedotýkala jiných pomůcek, materiály by totiž spolu mohly začít reagovat. Použijte původní obal, látkový pytlík nebo třeba kufřík na erotické hračky. Jestliže je pomůcka na baterie, tak je raději vyjměte (především pokud víte, že hračku nebudete delší dobu používat).

Anální pomůcky byste nikdy neměli sdílet s jinými osobami, pokud nejsou řádně vyčištěny. V zájmu dodržování hygieny je můžete používat spolu s kondomem, což vám usnadní čištění a sníží riziko šíření bakterií.

Staňte se mistry análního sexu

Anální sex přinese do vašeho intimního života svěží vítr a nové druhy rozkoše, a to jak při hraní o samotě, tak i s partnerem. Tak už na nic nečekejte a pojďte si vybrat z naší široké nabídky análních hraček tu svou.