230 položek celkem
Sůl do koupele Shunga Aphrodisia  75 g
169 Kč
6687
Nahoru
Další produkty
Péče o tělo

Důkladná péče o tělo je klíčem k zásunu! Holicím strojkem zkrotíte i to nejbujnější houští, sprchový gel s afrodiziaky vás promění v zákusek k nakousnutí. A máme i všechny ty voňavé serepetičky do koupele. Stačí o sebe pečovat a nabídka kvalitního sexu na sebe nenechá dlouho čekat.

Chcete udělat dojem na vytouženého hřebečka nebo nejobletovanější samičku v okolí? Nespoléhejte se pouze na opojné kouzlo feromonů a věnujte dostatek času péči o tělo i intimní partie a osobní hygieně.

Péče o tělo je klíčem k úspěchu

Udělejte si chvilku pro sebe a vyberte si z nepřeberného množství drogerie, kosmetiky a přípravků pro péči o tělo. Co třeba voňavou koupel? Mmmm, mejdlíčka, bublinky a vonná sůl, to YOOooo.

Kromě toho u nás najdete například praktické menstruační potřeby, těhotenské testy, pomůcky pro holení a depilaci nebo čistící prostředky pro vaše oblíbené erotické pomůcky.

TIP: Pánové, doby, kdy měl správný muž smrdět na sto honů, jsou dávno fuč. Jenže jak se zušlechtit, když o kosmetice víte kulové? Mrkněte na průvodce pánskou kosmetikou a buďte šik.

Dámy, chcete ji mít zdravou, voňavou a k nakousnutí? Koukněte se do průvodce dámskou intimní hygienou a zjistěte, jak se o svůj poklad náležitě starat.