102 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Sex v koupelně

Sex v ložnici už jste zažili milionkrát a teď chcete svým hrátkám dodat šťávu? Vychutnejte si záplavu slasti ve vaně, ve sprše, nebo na ždímající pračce. Sex v koupelně vás zalije nejen novou energií.

Horká voda, něžné doteky a sklenka alkoholu, co rychle stoupá do hlavy. Žádné hádky ani rušivá energie vycházející z mobilu. Tady jste jen vy dva a dokonalý relax s bonusovým orgasmem. Sex ve vaně či sprše prostě musíte vyzkoušet!

Jak si užít dokonalý sex v koupelně?

Pěny do koupele vytvářejí hustou a krásně voňavou pěnu, ve které se doslova rozplynete. Vaši šanci na úspěch (chceme přece dostat kocoura do trouby) ještě podpoříte pěnou s afrodiziaky nebo feromony a vonnou svíčkou, která navodí romantickou atmošku.

Další variantou jsou bomby do koupele – pozorovat, jak se taková šumivka pomalu rozpouští je neuvěřitelně uklidňující. Po rozpuštění bomby vznikne barevná relaxační lázeň s opojnou vůní.

Do vody můžete přidat i koupelovou sůl, která se postará o hebkou a vyživenou pokožku.

Sex ve vaně drhne? Máme řešení!

Ve vodě to prostě neklouže, smiřte se s tím. Voda totiž odplaví poševní sekret, takže to bude hodně drhnout a možná i bolet. Ale nezoufejte, s tímhle si dokáže poradit silikonový lubrikační gel – je hustý, skvěle klouže a ve vodě jen tak nezmizí.

Chcete si užít vibrace i ve vodě? Za vyzkoušení stojí bezdotykové stimulátory klitorisu, které jsou pod vodní hladinou ještě účinnější. A pokud si na tyhle vymoženosti nepotrpíte, vibrační kachničky jsou do vany jako stvořené.

TIPMyslíte si, že stačí napustit vanu a ošoustat partnerkudiv nevytopíte sousedy pod vámi? Jestli stojíte o obyčejnou rychlovku ve vaně, žádné rady netřeba. Pokud ale chcete prožít nadpozemský zážitek, připravte se předem a přečtěte si vzrůšo článek Sex ve vaně