13 položek celkem
Zúžení vaginy

Překvapte partnera a přivítejte jeho penis v mnohem užší dírce! Ani po porodu či menopauze ve vás nemusí při sexu “plavat“ - stačí použít gel či sérum na zúžení vaginy a vaše intimní partie rázem omládnou. Yoo, to je magie!

Porod nebo menopauza má na intimní partie zásadní vliv. Nelítostná příroda dokáže časem proměnit i tu nejužší jeskyňku v Macochu. Jde s tím vůbec něco dělat? Yooo! Zkuste přípravky na zúžení vaginy.

Jak dosáhnou zúžení vaginy?

Omládnout o 20 let lze i bez stroje času. Stačí si dopřát pravidelný workout s vaginálními činkami a své snažení podpořit přípravky na zúžení vaginy.

Gely na zúžení vaginy vypínají pokožku, zlepšují její pružnost a navrací mladistvou tloušťku poševních stěn. Kromě speciálních gelů zde také najdete i vaginální tyčinky, které mají spoustu dalších pozitivních účinků na intimní zdraví ženy. Jupííí.

TIP: Užijte si spoustu vzrušujících okamžiků a vytrénujte pánevní svalstvo k dokonalosti. Venušiny kuličky nejsou pouze krásnou a sexy hračkou, ale i prospěšnou zdravotní pomůckou. Přečtěte si, jak venušiny kuličky vybrat, a noste je jako bohyně.