Pomůcky a přípravky na zvětšení penisu

Nejprodávanější

116 položek celkem
Krém na lepší erekci Penis XXL  80 ml
299 Kč
379
Vakuová pumpa pro muže Pump Worx Euro Pump 5686
Vakuová pumpa pro muže Pump Worx Max-Width 5683
Automatická vakuová pumpa Rebel
ZDARMAZDARMA
1 259 Kč
3499
Univerzální manžeta na vakuové pumpy
219 Kč
2364
Návlek na penis BE SHANE!
Bestseller
899 Kč
4715
Krém na erekci Big Boy Golden, 50 ml
439 Kč
5008
Vakuová pumpa na penis Power Pump
Bestseller
349 Kč
10599
Vakuová pumpa na penis Air Control
529 Kč
330
Vakuová pumpa na velký penis Mr. BIG
859 Kč
2601
Vakuová pumpa Pump Worx Rookie Of The Year 5687
Krém na lepší erekci Penis XXL  200 ml
409 Kč
286
Prodlužovací návlek na penis Get Real Large 10585
Nahoru
Další produkty
Zvětšení penisu

Nezoufejte, pokud k vám příroda nebyla štědrá. Gely a krémy na zvětšení penisu vám fešáka prokrví a natahovače ho prodlouží až ke kolenům. Vakuové pumpy do penisu napumpují život a zvětšovací návleky uspokojí i tu nejnáročnější ženu. A pokud je situace opravdu vážná, sáhněte po připínáku.

Příroda je nespravedlivá čarodějka. Proč má jeden hada, a druhý zase žížalu? Naštestí však existují různé pomůcky a přípravky na zvětšení penisu, které vám dokáží nahnat nějaký ten centimetr navíc. Jupí!

Jaké existují pomůcky a přípravky na zvětšení penisu?

O dočasné zvětšení se postarají vakuové pumpy a nástavce či návleky na penis. Prášky a gely vám samy o sobě penis nezvětší, jedná se o podpůrné prostředky, které zlepšují erekci – ale i to se počítá. O trvalé zvětšení se postarají důmyslné natahovače penisu (extendery).

TIP: Možná nevíme, jak proměnit užovku v anakondu, ale zato víme, jak prodloužit penis o pár centimetrů. Přečtěte si přehled všech dostupných metod pro zvětšení penisu, které vám mohou dopomoci k většímu nádobíčku. Jupíí! 


Jak fungují přípravky na zvětšení penisu?

Prášky na zvětšení penisu obsahují přírodní látky, jako jsou bylinky, vitamíny a minerály, které fungují jako vzpruha pro vaši raketu a dokáží podpořit nejen krevní oběh (a tím pádem i tvrdost penisu), ale i vaše celkové intimní zdraví.

Další přípravky pro zvětšení penisu jsou ve formě krémů nebo gelů, které se aplikují přímo na penis. Tyto přípravky často obsahují látky, jako je L-arginin, Ginkgo Bilobu, zázvor nebo ženšen, které podporují zvýšený průtok krve do penisu.

Podobně fungují i vakuové pumpy, které do vašeho torpéda naženou pořádnou dávku krve. A proč se všechny tyto prokrvovače prodávají jako přípravky na zvětšení penisu? Protože maximální erekce = maximální využití centimetrů, které jste dostali do vínku.

Existují také natahovače penisu, které se aplikují na penis a mají za cíl postupně protahovat penis, aby se zvětšil. Je to vlastně obdobná varianta jako cviky na protahování penisu, ale sofistikovanější.

Nejjednodušší a nejspolehlivější metodou, jak zvětšit penis, stále zůstávají návleky a nástavce na penis, které se postarají o prodloužení penisu a nárůst jeho objemu na lusknutí prstu, ale bohužel jen dočasně.

100% zvětšení penisu přinesou jen návleky

Neexistuje žádný prášek ani mastička, po které by vám penis vyrostl o 5 cm. Kdyby takový přípravek existoval, tak by už všichni muži na světě měli poklopce nadité k prasknutí. Jediným způsobem, jak zvětšit penis o tolik cm, stále zůstávají pouze návleky na penis.

, Tým YOO.cz

Jsou přípravky na zvětšení penisu bezpečné?

Přípravky na zvětšení penisu, které najdete u nás v sexshopu, jsou na přírodní bázi a vyrobené přímo k tomuto účelu, takže pokud je budete užívat nebo používat podle instrukcí od výrobce, je riziko minimální. Je potřeba si ale uvědomit, že každé tělo na ně bude reagovat jinak a i jejich účinek tak může být rozdílný.

Podobně jako u užívání jakýchkoliv jiných přírodních doplňků se mohou objevit alergické reakce nebo jiné zdravotní potíže, takže si dobře prostudujte jejich složení a v případě nejistoty se raději před použitím poraďte se svým lékařem. To platí zejména ve chvíli, kdy máte nějaké zdravotní problémy, např. se srdcem nebo krevním tlakem.

Vyzkoušejte přípravky pro zvětšení penisu

Už víte, jak zvětšit penis a jste připraveni udělat krok vpřed? Podívejte se do našeho obchodu – pečlivě jsme pro vás vybrali super produkty a pomůcky, které vám pomohou ke zvětšení penisu.