16 položek celkem
Tanga

Nelákejte na sladké koláče, ale na vzrušující tangáče. YOOoo, stačí vyšpulit zadeček a ulovíte každého samečka. Tanga dokazují jediné – čím méně látky, tím víc sexy.

Hledáte nějaké sexy prádelko? Tak to jste tady správně. Rajcovní tanga, která u nás najdete, vynosíte v ložnici, ale klidně je můžete nosit celý den. Tak zahoďte své staré roztomilé bombarďáky a vyzkoušejte, jak vás tanga promění v rajcovní šelmu. Vrrr! 

Dámská tanga pro každou příležitost

V této kategorii najdete tanga ušitá z klasické, průsvitné i lesklé látky, něžné krajky, vzrušujícího lacku i latexu, a to v různých střizích – od klasických až po ta úplně minimalistická. Divošky pak jistě vynosí sexy tanga s otvorem v rozkroku. Mňam!

TIP: Doplňtě svůj rajcovní šatník. Tanga jsou skvělým doplňkem erotického prádla, třeba šatů či sukně.

JAK NA LATEX: Chcete předvést prdelku v latexových tangách? Všechny veledůležité informace o nošení, péči, oblékání i skladování se dočtete v našem vychytaném článku Jak pečovat o latex


Jak vynosit dámská tanga?

Tanga jsou pravděpodobně nejpohodlnějším spodním prádlem, které můžete nosit, a právě proto jsou tak oblíbená. Tanga se vyrábějí v nejrůznějších stylech a z nejrůznějších materiálů, takže abyste si užila pohodlíčko, vyberte si taková, která vyhovují vašim potřebám.

Pokud máte větší bříško, vyberte si tanga s vysokým pasem. Pro velký zadeček se zase hodí tanga s extra krytím v zadní části. Jestliže ráda nosíte upnuté oblečení, podívejte se na bezešvá tanga nebo tanga s plochými lemy.

Při nošení tang je důležité, abyste si vybrali správnou velikost, protože musí sedět přesně na bocích a nesmí vás tlačit. Pokud chcete tanga nosit celý den, vyberte si kousek z měkké a prodyšné tkaniny, třeba bavlny. Ujistěte se, že je látka hebká, elastická a neškrábe vás na kůži.

Tanga vám dodají styl i sebevědomí

Teď, když už víte, jak najít dokonalá tanga, je čas vyrazit na nákupy! Pojďte si vybrat z naší nabídky dámských tang ta pravá a ciťte se sexy každý den!