16 položek celkem
Tělové spreje

Kdo to tu tak skvěle voní? Ach bože, přitahuje vás tak, že chcete do ní? Prošel kolem vás a hned máte pocit, že váš klín vlhne a hřeje? Yoo, za to můžou tělové spreje. Zvýší šarm, navoní, osvěží, každý týpek či borka po vás zatouží.

Chcete udělat dojem na vytouženého hřebečka nebo nejobletovanější samičku v okolí? Vyzbrojte se tělovým sprejem, který vás zahalí do příjemné vůně a přinese osvěžení během dne.

Co je tělový sprej (body mist)?

Tělové spreje (v angličtině se označují i termínem body mist) se od parfémů a toaletních vod liší tím, že mají nižší koncentraci vonných složek a jsou navrženy tak, aby byly lehčí a méně intenzivní. To znamená, že vás zahalí do příjemné vůně a zároveň nebude obtěžující pro vás ani okolí.

BUĎTE ŠIK: Dámy, chcete ji mít zdravou, voňavou a k nakousnutí? Koukněte se do průvodce dámskou intimní hygienou a zjistěte, jak se o svůj poklad náležitě starat.

Pánové, doby, kdy měl správný muž smrdět na sto honů, jsou dávno fuč. Jenže jak se zušlechtit, když o kosmetice víte kulové? Mrkněte na průvodce pánskou kosmetikou a buďte šik.


Jak dlouho vydrží vůně tělové mlhy?

Každá tělová mlha může mít odlišnou trvanlivost, proto je nejlepší dodržovat pokyny výrobce a postupně si osvojit, jak často a jaké množství spreje aplikovat, aby byla dosažena požadovaná vůně po co nejdelší dobu.

Doba, po kterou vydrží vůně tělového spreje, závisí na konkrétním typu tělového spreje, jeho koncentraci a kvality, stejně jako na individuálních faktorech uživatele. Obecně platí, že vůně tělového spreje je lehčí a méně trvanlivá než vůně parfémů, a proto může vyžadovat častější aplikaci během dne.

Obecně platí, že vůně tělového spreje může vydržet až několik hodin. Pokud si přejete, aby vůně byla stále cítit po delší dobu, můžete mít při sobě malou láhev tělové mlhy a aplikovat ji znovu podle potřeby.

Trvanlivost vůně ovlivní složení a kvalita tělové mlhy, především pak koncentrace vonných složek. Různé typy pokožky mohou vůni tělového spreje lépe absorbovat a udržovat, což může ovlivnit jeho trvanlivost. Pokud jste fyzicky aktivní nebo se potíte, vůně tělového spreje může rychleji vymizet. Teplé a vlhké prostředí může také ovlivnit trvanlivost vůně tělového spreje.

Jak vybrat vhodný tělový sprej?

Zamyslete se nad typem vůně, kterou preferujete. Tělové spreje jsou k dispozici ve všech možných vůních, od osvěžujících a ovocných přes květinové až po dřevité nebo kořeněné. Zkuste si otestovat různé vůně a vyberte tu, která vám nejvíce vyhovuje a líbí se vám.

Při výběru vůně myslete i na období, ve kterém budete tělový sprej používat. V létě mohou být vhodnější osvěžující a lehčí vůně, zatímco v zimě se budou hodit spíše teplejší a bohatší vůně.

Pokud preferujete dlouhotrvající vůni, hledejte tělové spreje s vyšší koncentrací vonných složek. Přečtěte si i recenze a doporučení od ostatních uživatelů. To vám může poskytnout užitečné informace o kvalitě a trvanlivosti konkrétního tělového spreje.

Jestliže máte citlivou pokožku nebo jste náchylní k alergiím, vyhledejte tělové spreje, které jsou označeny jako vhodné pro citlivou pokožku a neobsahují příliš agresivní složky.

Tělové spreje s feromony

Chystáte se na rande a chcete zaujmout nejen svým vzhledem, ale také po čichu? Vyzbrojte se tělovou mlhou s obsahem feromonů. Kromě osvěžení a příjemné vůně vám pomůže zvýšit vaši přitažlivost pro opačné pohlaví. Vrrrr! 

, Tým YOO.cz

Tělová mlha vás zahalí do lehké vůně

Pokud upřednostňujete lehké a svěží vůně, které vám budou zpříjemňovat celý den, tak jsou pro vás tělové mlhy ideální. Pojďte si vybrat z naší voňavé nabídky tělových sprejů pro ženy i muže ten svůj.