18 položek celkem
Tělové spreje

Kdo to tu tak skvěle voní? Ach bože, přitahuje vás tak, že chcete do ní? Prošel kolem vás a hned máte pocit, že váš klín vlhne a hřeje? Yoo, za to můžou tělové spreje. Zvýší šarm, navoní, osvěží, každý týpek či borka po vás zatouží.

Chcete udělat dojem na vytouženého hřebečka nebo nejobletovanější samičku v okolí? Nespoléhejte se pouze na opojné kouzlo feromonů a věnujte dostatek času péči o svou pokožku. Tělové spreje a krémy vám s tím hravě pomohou – po jejich použití bude vaše pokožka hydratovaná, heboučká a především neodolatelně voňavá.

Kouzlo krémů na bělení análního otvoru a vaginy

Kromě nejrůznějších tělových sprejů, krémů, tělových mlék a mlh tady najdete také speciální krémy na bělení análu a vaginy – ty se postarají o zesvětlení kůže v oblasti intimních partií, a navíc pomáhají předcházet vzniku pigmentových skvrn.

Nebojte, tyhle bělící krémy nejsou žádná žíravina, právě naopak – všechny produkty mají přírodní složení a jsou určeny i pro tu nejcitlivější pokožku, kterou zanechávají krásně hydratovanou, vyživenou a rozjasněnou. YOOoo, to bude prdelka svítit.