18 položek celkem
Zvýšení libida

Chcete se proměnit ve vášnivou milenku, ale radši než sex byste si dala šlofíka na gauči? Tak to nee. Smlsněte si na afrodiziacích na zvýšení libida a začněte si sex pořádně užívat.

Každá žena si občas přeje, aby "manža" konečně zalehnul ke spánku a svou nabídku kvalitního sexu si schoval na příště. To je normální. Pokud se však do sexu musíte nutit mnohem častěji než dřív, afrodiziaka pro ženy vám pomohou, aby vám muž neutekl za jinou. 

Co umí přípravky pro zvýšení libida u žen?

Přírodní afrodiziaka ve formě tablet, kapek a nápojů bojují s únavou (úhlavním nepřítelem sexu), zvyšují sexuální libido, pozitivně působí na ženskost (sebevědomá žena to v posteli víc rozbalí), psychiku a hormonální systém (zmírňují nepříznivé příznaky menopauzy).

TIPAby si naši předkové trochu zašpásovali, nosili nevkusné amulety a popíjeli vývary z varlat všelijakých zvířat. Brrr. Vy naštěstí nemusíte dělat nic z toho. Přečtěte si kompletního průvodce afrodiziaky a vyberte si pro sebe ten nejlepší elixír lásky. 


Jak vybrat správný doplněk stravy na zvýšení libida?

Existuje mnoho různých potravin, bylinných přípravků, esenciálních olejů a léků pro zvýšení sexuální touhy. Zvažte, který typ afrodiziak by pro vás mohl být nejvhodnější. Např. přírodní afrodiziaka sice seženete bez lékařského předpisu, ale nemusí mít tak výrazný účinek jako léky na předpis.

Před použitím jakéhokoli afrodiziaka si zjistěte, zda je bezpečné a zda neobsahuje žádné látky, na které byste mohla být alergická.

Zjistěte, jaké je doporučené dávkování a způsob použití afrodiziaka. Některá jsou totiž určena na okamžitou vzpruhu, jiná zase musíte užívat dlouhodobě, aby se jejich účinek projevil naplno.

Dávejte pozor i na to, zda má vámi vybrané afrodiziakum nějaké vedlejší účinky a zda se “nebije” s vaším zdravotním stavem nebo léky, které právě užíváte.

Pokud máte pochybnosti nebo obavy ohledně výběru afrodiziaka, můžete se poradit s lékařem nebo sexuologem. Odborník vám poskytne přesné informace o bezpečnosti a účinnosti různých produktů přímo pro vás.

TIP: Afrodiziaka pro ženy slouží pro zvýšení chuti na sex. Pokud chcete zvýšit svoji atraktivitu pro opačné pohlaví, mrkněte se na feromony pro ženy.

Jak zvýšit chuť na sex?

Pokud nedostatečná chuť na sex začíná ovlivňovat váš sexuální život a ohrožovat vztah, je potřeba s tím začít něco dělat. Je ale důležité si uvědomit, že ani přípravky na ženské libido nejsou všemocné, protože snížená chuť sex může mít řadu nejrůznějších příčin.

Nejprve se musíte zbavit faktorů, které snižují vaši sexuální touhu, a to především stresu. Ten totiž zabíjí touhu jako upír. Zajistěte si dostatek spánku a dopřejte si čas na relaxaci. Vyzkoušejte třeba jógu či masáže, nebo se prostě a jednoduše věnujte tomu, co vás baví.

Za druhé, věnujte pozornost správné výživě a fyzické aktivitě. Jezte potraviny bohaté na vitaminy (třeba bobule, ořechy, ústřice) a minerály (zinek, železo) pro lepší libido. Pravidelné cvičení zase zvyšuje průtok krve, a to i do pánevní oblasti, pomáhá k udržení zdravé hmotnosti, zlepšuje náladu a navíc pomáhá udržovat vyváženou hladinu estrogenů.

Také experimentujte s novými podněty a obklopte se erotikou. Zkuste společně s partnerem objevovat nové formy intimity a sexuálních aktivit a vyzkoušejte různé erotické hračky. To může zvýšit vzrušení a chuť na sex. Čtení erotických knih, sledování erotických filmů nebo poslech erotických podcastů může pomoci stimulovat sexuální fantazie a zvýšit sexuální touhu.

Pokud nízká chuť na sex přetrvává a výrazně ovlivňuje kvalitu vašeho života, je vhodné se poradit s lékařem nebo sexuologem, který vám může poskytnout odbornou podporu, objevit pravou příčinu ztráty libida a případně zvážit další možnosti léčby.

Vyzkoušejte přírodní přípravky na zvýšení libida u žen

Příroda je mocná čarodějka a do bylin ukryla sílu, která vám může pomoci probudit sexuální touhu a zvýšit zájem o sex. Máme pro vás spoustu přípravků na zvýšení libida, tak si pojďte vybrat a nakopněte svůj sexuální život tím správným směrem.