Klinik sex pro začátečníky: otevřete si svou ordinaci neřestí

Hledáte nový zdroj inspirace do pelíšku? Vraťte se o pár let nazpět, kdy jste si hráli “na doktory“. Dnes tyto nevinné hrátky povýšíme na vzrušující dospěláckou zábavu.

Klinik sex neboli hra na doktory je vzrušující zábava pro nadšené sexperimentátory.

Odložte si a položte se na lehátko… tak přesně tahle věta může nastartovat vaši novou sexuální kapitolu. Dospělácká varianta hry na doktora aneb klinik sex je jedna z nejpikantnějších praktik BDSM a může zahrnovat spoustu dalších čuňačinek bondage, spanking, piss, elektrosex, CBT, fisting

Typy klinik vyšetření a potřebné nástroje pro hru

Říkáte si, že byste klinik sex rádi vyzkoušeli, ale absolutně netušíte, jakou ordinaci si otevřít, natož jakými nástroji ji vybavit? Čtěte dál a vše se dozvíte. Yoo!

Urologické vyšetření pro pány

Součástí urologického vyšetření jsou například odběry zlatavého moku (moči) a spermatu, cévkování a hlavně sounding! Základní výbava urologické ordinace zahrnuje:

Pacient se svlékne do naha a položí se na lehátko. Prohlídku je vhodné začít ruční kontrolou nádobíčka – zkontrolujte, jestli je klacek plně funkční a ořechy až po okraj nalité šťávičkou.

S penisem na ošetřovně můžete dělat spoustu věcí. Chcete svého pacienta dostat na lopatky? Zaměřte se na hloubkové sondování a drážděte jeho močovou trubici dilatátory. Tahle trubička totiž prochází poblíž velice citlivých oblastí, jejichž dráždění bývá příjemné. Chce to jen cit a trpělivost.

Ještě hlouběji!

Když se tahle šikovná udělátka zastrčí dostatečně hluboko, báječně stimulují prostatu. Yoo, sounding doporučuje 10 z 10 nadržených pacientů. Více o něm se dočtete v článku Sounding a cévkování pro začátečníky: prošťouchněte se k rozkoši.

Kromě sondování můžete pacienta na lůžku vycévkovat, ucpat mu ptáčka penis plugem, drtit mu koule, odebírat sperma, hrát si s jeho močí, vakuovat ho pumpou… tahle urologická prohlídka nemá žádná omezení.

A pokud se v ordinaci budete producírovat v sexy kostýmu zdravotní sestřičky, i ten největší hypochondr zvládne prohlídku bez remcání. Další prosím!

TIP pro zlobivé

Pokud má váš pacient problém se sebekontrolou, naordinujte mu pás cudnosti. Ptáček v klícce ho zaručeně vyléčí!

Sounding cílí na pánská nejcitlivější místečka - dlouhé dilatátory dosáhnou až do močové trubice.

Gynekologické vyšetření pro dámy

Gynekologickou prohlídku musí čas od času absolvovat každá samička. Základní výbava gynekologické ordinace zahrnuje:

Pacientka si vyskočí na lehátko a roztáhne nožky dáááleko od sebe. Nohy zafixujte. V případě bujného houští můžete cestu zpřístupnit holítkem, abyste na práci dobře viděli. Vyšetření začíná důkladnou prohlídkou vnějších zákoutí, následuje detailní prozkoumání vnitřku vaginy pomocí gynekologického zrcadla nebo vaginálního roztahovače.

Pak opatrně odeberte stěr z děložního čípku (za pomoci vatové tyčinky) a za odměnu rozvrňte vibrátorem bod G. Náležitou pozornost věnujte také čudlíku rozkoše – šoupněte ho do pumpičky, nechte ho prokrvit a následně testujte jeho citlivost. Funguje správně?

A dál? Co bude následovat, je jenom na vás. Poškádlíte své pacientce močovou trubici dilatátorem, nebo ji rovnou vycévkujete? Yooo! Další prosím!

Domácí gynekologické vyšetření je, na rozdíl od toho opravdového, opravdu příjemné - stačí, když použijete vibrátor.

Proktologické vyšetření pro každého

Nyní přichází na řadu důkladné vyšetření té nejhlubší tělesné skulinky. Řeč je o prdelce! Základní výbava proktologické ordinace zahrnuje:

Než se pustíte do samotného vyšetření, prdelku vypulírujte klystýrem. Klystýr aplikujte vy, nebo nechte pacienta provést očistu pod vaším přísným dohledem.

Jakmile jsou zadní vrátka dokonale čistá, nasaďte si rukavice, aplikujte hooodně análního mazadla (ať to pořádně klouže) a zadní vrátka prozkoumejte

Hloubkové průzkumy zkušenějších prdelek provádějte análním zrcadlem, které vám poskytne potřebný prostor a rozhled pro práci. U pánů se zaměřte hlavně na studium toho nejdůležitějšíhoprostaty. Zkuste ji rozvrnět vibroušem nebo stimulátorem. Ááách!

Již vyšetřené zadničce pak nezapomeňte předepsat pravidelné nošení análního kolíku. Další prosím!

Anal klinik sex potěší i ty nejzapálenější experimentátory.

Jaká další sexy vyšetření můžete absolvovat?

 • Neurologické vyšetření

  Jemné hlazení, ostřejší spanking, škrabkání, šimrání, zarývání Wartenbergova kolečka do kůže… na neurologii procvičíte především odezvy těla.

 • Zubařská prohlídka

  Připoutat ke křeslu, do pusinky vrazit roztahovací roubík, důkladně prohlédnout všechny zoubky, poškádlit mandličky penisem nebo hračkou, pohrozit vrtačkou a rutinní prohlídku zakončit milováním. Tadá, strach ze zubařů je fuč!

 • Baňkování

  Potřebujete zvýšit citlivost v určitých oblastech? Pořiďte si baňky, vakuovou pumpu nebo pumpičku na klitoris a bradavky. Vakuovat můžete nejen záda, prdýlku či stehýnka, ale i bradavky, kliťák nebo penis.

 • Psychiatrická léčebna

  Máte pocit, že se vaše polovička zbláznila? Do psychiatrické léčebny s ní. Do pusinky roubík, tělo do svěrací kazajky… nebo ji raději přivážete k posteli?

Jaké další pomůcky se vám budou při klinik sexu hodit?

Kromě profesionálního nářadí, které seženete v sexshopu, se vám šiknou i další praktické věcičky, které seženete úplně všude:

 • Obvazy, obinadla (hodí se na ošetření i bondage)
 • Náplasti (na všechna malá i velká bebíčka)
 • Jednorázové injekční stříkačky (na aplikaci šťáviček do pusiny nebo skulinek)
 • Lahvičky a malé nádobky (na vzorky šťáviček)
 • Digitální teploměr (zapomeňte na klasické měření v podpážu, změřte hlavně teplotu intimních otvůrků)
 • Bonbonky (náhrada za pilulky, mňam)
 • Latexové rukavice (na hloubkové průzkumy úzkých skulinek i hlubokých jeskyní)
 • Stetoskop (ať dobře slyšíte, že srdce pacienta bije jen pro vás)
 • Bílé prostěradlo (zahoďte peřiny a postel potáhněte prostěradlem, ať to má styl)
 • Pro fajnšmekry ještě paravánek (ať si může pacient v klidu odložit svršky)

Hygiena je základ

Před každým zákrokem důkladně vypucujte/vyperte lehátko a vydezinfikujte pracovní nástroje. Hodit se vám budou lubrikační gely s dezinfekčním efektem a speciální čisticí prostředky na erotické hračky

Klinik sex: skutečnost, nebo hra?

Klinik hrátky jsou (a měly by být) pouze pikantní zábavou. V žádném případě však nesmíte ohrožovat zdraví svého pacienta. Pokud nemáte alespoň základní zdravotnický kurz, jehly a podobné věcičky používejte pouze jako realistickou výzdobu své ordinace. Yoo, píchat se tady může jedině penisem.

Klinik sex versus strach z doktorů

Že tyhle čuňačinky nejsou pro každého? Prdlačky! Pokud vám bílé mundúry a blyštivé lékařské nástroje nahánějí husinu až na zadek, klinik play vás obav z doktorů zbaví. No fakt!

Trocha cviku, šetrně aplikovaný klystýrek od partnerky, a dokonce i ta kolonoskopie, kterou donekonečna odkládáte, bude brnkačka!