Jak na bondage: udržte svou lásku tam, kde ji chcete mít

Toužíte ochutnat novou dimenzi sexuálního vzrušení? Naučte se bondage techniky a omezte své polovičce pohyb. Yooo, dneska tady bude těsno!

 Jak na bondage? Omezovat pohyb zvládne i naprostý začátečník, stačí si jen pořídit ty správné pomůcky.

Pokud vás rajcuje pocit naprosté odevzdanosti, či naopak nadvlády, dnešní praktika je určená přesně pro vás. Řeč je o bondage. Přečtěte si, jak na to, a polapte svou lásku do milostných sítí.

Co je bondage? Je to jedna z nejoblíbenějších BDSM technik. Cílem je omezit pohyb i smysly za účelem ponížení nebo zvýšení sexuálního prožitku (nejčastěji obojího). Yoo, to bude žůžo!

Začínáme s bondage

Ještě jste bondage nikdy nezkoušeli? Tak hurá na to, než vám vaše polovička uprchne z postele. Ale nebojte, omezovat pohyb je brnkačka a zvládnou to i úplní začátečníci. Jupí!

Erotická pouta: pojistka proti úniku

Úplným začátečníkům (a koneckonců i zkušeným experimentátorům) nejlépe poslouží erotická poutastačí zacvaknout a je to! Pouty zafixujete nejen končetiny k sobě, ale připoutáte jimi třeba i ruce k pelesti postele či nohy k topení. Šup, šup... a už vám neuteče. Vyberete si kovové policejní okovy se zámečkem, nebo měkoučká pouta na suchý zip?

Pokud toužíte po kreativnějších pozicích nebo důkladnějším znehybnění, sáhněte po bondage postroji s pouty. Je libo připoutat ruce k nohám, ruce za záda, nebo chcete všechny končetiny připnout k obojku? Yooo, stačí si vybrat, na co máte zrovna chuť.

TIP

Pro luxusní fajnovku si nachystejte ozdobná pouta. Ta nejsou sice tak pevná, ale vyšperkovaným "náramkům" žádná neodolá. Kočička bude škemrat, ať už jí ty ozdůbky konečně nasadíte. Mňau

Pouta na postel: udrží lásku v posteli

Toužíte svou zlobivou polovičku povalit do postele a pořádně ji ohoblovat zepředu i zezadu? Chcete svému kanečkovi podrtit varlátka a pohrát si s jeho prdelkou? Zajistěte si volné pole působnosti! Pouta na postel spolehlivě udrží ruce i nohy na místě. Nepotřebujete ani postel s vysokým čelem – tato pouta spojuje pás, který se provléká pod matrací. Yoo, bondage nikdy nebyla jednodušší!

Roztahovací tyče: roztáhnou nožky dááááleko od sebe

Vaše láska ne a ne roztáhnout nožky? Volně přístupný klín vám poskytnou roztahovací tyče – drahoušek se vám bude bezbranně plazit u nohou a ty své bude mít krásně od sebe.

Některé tyče mají očka na připevnění více pout (a klidně i obojku), což otevírá dveře mnoha dalším kreativním způsobům omezování pohybu. Mmm, to zní docela dobře, ne?

Erotická pouta: pojistka proti úniku

Bondage lana pro fajnšmekry

Chcete se spolu "zaplést" a pouta vás už omrzela? Tak vyzkoušejte něco sice trochu náročnějšího, ale také mnohem efektivnějšího. Pořiďte si bondage lano a staňte se mistrem či mistryní těch nejpevnějších uzlů.

Lana na shibari: vaše polovička se už ani nehne

Vlastnosti dobrého bondage lana oceníte, ať už jste zkušený rigger, milovník japonského umění shibari, nebo náruživý skautík, který váže uzly podle příručky. Zajímá vás, po jakém lanu sáhnout?

Pokud s lanem začínáte, sáhněte buď po bavlněném (nepopálí kůži a snadno se utahuje), nebo syntetickém (to je měkké, jemné, krásně hladké a snadno se rozvazuje).

Pokročilí svazovači ocení schopnosti konopných a jutových lan – jsou pevná, dobře drží uzly, skvěle se s nimi pracuje a jen tak nepovolí. Yoo, perfektní pro pořádné mučeníčko i závěsnou bondage.

TIP

Uzly vám nejdou, takže si chcete bondage zjednodušit? Je fuk, jestli jste fetišista amatér, máte obě ruce levé, nebo si chcete svazování urychlit – sáhněte po pásce na bondage. Těmi dlouhými zafixujete celé tělo během několika málo okamžiků. Yoo, teď už nehne ani prstem.

Shibari bondage balancuje na hranici umění a erotiky.

Chcete od bondage něco víc?

Toužíte si vychutnat stylové hrátky s výjimečně účinnou fixací? Nasoukejte svého otrůčka do celotělového bondage vaku, rukávu nebo svěrací kazajky. Z takového vězení se bez vaší pomoci jen tak nedostane. Tahle parádní znehybňovadla jsou navíc skvělými rekvizitami pro klinik hrátky.

Potřebujete ještě těžší kalibr? V případě, že je vaše polovička obzvlášť zlobivá, naordinujte jí gumovou terapii v podobě poleženíčka v latexové vakuové posteli. Jak to funguje? Zlobidlo uložíte dovnitř, zapnete zip a vysavačem odsajete vzduch. Po chvilce bude osoba uvnitř postýlky vakuovaná ještě lépe než masíčko ze supermarketu. Mňam!

Co se vám bude při bondage ještě hodit

  • Masky na oči – když vyřadíte z provozu zrak, zesílíte tím další smysly na maximum. Vaše svázaná a nic nevidící polovička navíc nebude mít sebemenší tušení, co všechno na ni chystáte. Vrrr, to bude žůžo.

  • Roubíky – potřebujete k uzlování ticho a klid? Nechcete budit sousedy a spící dítka? Veškerý křik, nekonečné brblání i slastné vzdechy spolehlivě ztlumíte roubíkem do pusy. Pssssst! Od teď už uslyšíte jen tlumené mrouskání. Opatrně však, pokud s bondage teprve začínáte – roubíky jsou vhodné především pro páry, které už ví, co si k sobě mohou dovolit.

  • Šimrátka a plácátka – svázanou osobu můžete nejen sexuálně uspokojovat, ale i slastně trápit. Vyzbrojte se arzenálem pomůcek pro spanking a užijte si mrskání jako o Velikonocích klidně každou noc. Nebo zkuste něco ještě ďábelštějšího. Šimrání svázaných chodidel totiž dokáže způsobit mnohem větší muka, než plácanec po prdýlce.

Pouta na dveře udrží vaši polovičku na svém místě.

Pravidla bondage

  • Nikdy nenechávejte svou lásku osamotě. Jakmile někoho jednou svážete, přebíráte za něj veškerou zodpovědnost.

  • Domluvte si bezpečné slovo nebo gesto – přijde vhod, když bude svazovanému něco extrémně nepříjemné a bolestivé. Ať už to bude SLON, BANÁN, VYNDEJMIHOZEZADKU, nebo zkřížené prsty, tento signál vždy znamená okamžité ukončení veškerých aktivit. Dál ani ň!

  • Svou oběť vášní pravidelně kontrolujte – dech, nepohodlí, teplotu a barvu svázaných končetin. Pokud něco není v pořádku, ihned zasáhněte. V krizových chvílích se vám budou hodit například bezpečnostní nůžky. Nůž ale ne, tím si můžete ublížit raz dva.

  • Nepouštějte se do bondage pod vlivem alkoholu a omamných látek. Šikovnost vazače je pod vlivem mnohem horší, posunutý je i práh bolesti svazované osoby. Ne, ne, ne, tohle by nemuselo dopadnout dobře.

  • Neschovávejte klíček od pout někam, kde na něj zaručeně zapomenete. Ne všechna pouta totiž mají bezpečnostní pojistku.

  • Nepokoušejte se o závěsnou bondage bez znalostí a zkušeností. Ke zranění s dlouhodobými následky může dojít během okamžiku. Auuu! Než se do něčeho takového pustíte, raději navštivte workshop, kde vás naučí vše potřebné.