Elektrosex pro začátečníky: vychutnejte si jiskřivé dobrodružství

Stále bádáte nad novými způsoby potěšení? A o elektrosexu jste už slyšeli? Objevte jeho jiskřivé kouzlo a vychutnejte si nálož pikantních zážitků.

Elektrosex je bezpečná jiskřivá zábava, která rozproudí váš vztah.

Věděli jste, že svá citlivá místečka můžete dráždit elektřinou? Jůů! Zapomeňte však na zasouvání klacku do zásuvky nebo skřípání bradavek do startovacích kabelů. Elektrosex vás nemá zabít, ale báááječně uspokojit. Toužíte se dozvědět, jak elektrosex provozovat? Čtěte dál, jdeme jiskřit!

Co je elektrosex a proč ho vyzkoušet

Když se řekne elektrosex, spoustě lidem se možná postaví chlupy zděšením. Ale proč se bát? Elektrické impulsy, které speciální erotické hračky vysílají do těla, nepůsobí bolest, ale příjemně stimulují nervová zakončení. Při elektrosexu se používá proud o malé intenzitě, který způsobuje slastné cukání a chvění svalů. Máte se na co těšit, protože několikanásobné orgáče jsou zde na denním pořádku. Juchů!

Bonus pro ženy

Vaginální elektrostimulace intenzivně posiluje pánevní svalstvo. Dámy si tak mohou jedním vrzem naservírovat dávku slasti i porci tréninku.

Elektrosex můžete praktikovat sami nebo se svou láskou. Elektrohračky vám však poskytnou nejen ohromné potěšení, ale v případě zájmu i mučivou bolest. Stačí si zvolit vyšší intenzitu proudu – a to už jsou pak docela silné kopance. Vaše BDSM hrátky pak dostanou úplně jiný rozměr.

TIP

Prrr, není kam spěchat. Začínejte pomalu a postupně přidávejte na intenzitě. Napálit plnou dávku proudu do elektrosexem nepolíbeného tělíčka může být docela nepříjemné. Auč!

Elektrody můžete přikládat na vnější části těla (třeba okolo vaginy nebo na penis), pro stimulaci otvůrků pak využijete nejrůznější dilda, vibrátory, sondy, anální kolíky či dilatátory. Yoo!

Bez generátoru si občas nevrznete

Spousta hraček (ale ne všechny) potřebuje ke svému fungování generátor elektrického proudu. Tyhle krabičky dodají vašim hrátkám šťávu a jiskru. Tak na to nezapomeňte, ať nejste bez proudu. Fňuk.

Generátor umožňuje volbu intenzity, frekvence a různých stimulačních programů – vy si tak navolíte impulsy podle libosti. Ke generátoru se pak připevňují elektrody jednopólové (např. svorky na bradavky) nebo dvoupólové (kolíky, dilatátory, vibrátory atd.)

VIbrátor s elektrostimulací posune obyčejnou masturbaci na vyšší level.

Jak na bezpečné elektrohrátky

 • Základní pravidlo č. 1: Pokud máte chuť si dát do těla, vždy používejte jen certifikované přístroje a erotické pomůcky. Žádná garážová výroba!

 • Pomůcky pro elektrosex jsou navrženy tak, aby je zvládl obsluhovat úplně každý. I přesto je nutné dbát na bezpečnost. Elektřina je totiž pořád elektřina. Bzzt!

 • Elektrosex by neměli provozovat experimentátoři se srdečními problémy a jinými chronickými chorobami. Chuť si musí nechat zajít i těhulky, majitelé kovových implantátů a kardiostimulátorů, zraněné osoby a ti, kteří zrovna prodělali nějakou nemoc. No jo, nedá se svítit. Pokud chcete mít 100% jistotu, že si neublížíte, nestyďte se a své úmysly proberte s lékařem.

 • Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku – stahy svalů v této oblasti by mohly vést k udušení. Elektrohračky nikdy nestrkejte do pusy! Tam patří maximálně lízátko. Nebo penis.

 • Stimulace nesmí být nikdy prováděna tak, aby elektrický proud procházel skrze mozek nebo srdce. Uff.

 • Chcete vyzkoušet elektrody, ale nevíte kam s nimi? Neumisťujte je nad úroveň pasu – získáte tím jistotu, že se proud nepřiblíží k veledůležitým orgánům. Ale třeba skřipce na bradavky jsou v pohodě – ty jsou dvoupólové, takže stimulují pouze místečka, která jsou skřípnutá do paciček. Srdíčka se ani nedotknou. Jupí.

K čemu slouží vodivý gel?

Chcete z toho vytřískat maximum? Použijte speciální vodivý gel, který zvyšuje účinek elektrostimulace. Kromě výborné vodivosti také fixuje elektrody, takže už nebudete potřebovat žádné přilepovací pásky. Bzzz, to je ono!

Pokud používáte elektrody přikládané na tělo, vodivým gelem nešetřete. Mezi suchou kůží a elektrodou je “izolace”, která by mohla snižovat slastný efekt. Naopak pokud si brousíte zoubky na nějaký vibrátor nebo dildo, vodivý gel nebudete potřebovat – skulinky jsou samy o sobě dost vlhké a vodivé.

Existuje celá řada pomůcek pro elektrosex - od anílních kolíků, přes dilatátory, až po klícky na penis.

S čím vším můžete elektrosexovat?

 • Anální a vaginální sondy na elektrosex

  Toužíte své hříšné komůrky hloubkově vycukat? Průzkumníkem se může stát každý. Anální a vaginální sondy jsou ideálně tvarované pro zasunutí do vaginy nebo prdelky.

 • Anální kolíky pro elektrosex

  Chcete svou prdelku rozmazlovat do aleluja? Obyčejné anální kolíky už zná, tak do ní napumpujte trochu šťávy. Anální kolíky pro elektrosex doporučuje 10 z 10 náruživých zadečků.

 • Kovová a silikonová dilda pro elektrosex

  Až jednou vyzkoušíte dildo s elektrickými impulsy, už nikdy nebudete chtít jiné. Kovová a silikonová dilda vás provedou rájem. Vaše vagina, klitoris nebo prdelka budou doslova zářit blahem.

Vybráno z recenzí na Dildo MYSTIM Current Conrad

Díky za tento produkt! Změnil mi život! Tak hluboké, příjemné orgasmy, u kterých si musím zakřičet, jsem ještě nezažila..miluju ho a nedala bych ho ani za nic!!

 • Elektrostimulace penisu

  Jak nejlépe potrápit muže? Jedině elektrostimulací penisu! Vychutnejte si jemné mravenčení nebo silné kopance – vaše nádobíčko bude stříkat na všechny strany už po pár impulsech. Vyzkoušejte dilatátory, elektrody, smyčky na penis nebo korunky na žalud. Vášniví odpírači orgasmu pak ocení služby speciálních klícek na penis. To bude žůžo!

Vybráno z recenzí na Dilatátor MYSTIM Proper Finn, 10 mm

Dilatátor Finn funguje výborně a nabízí příjemné stejně jako štípavé a brnivé pocity... Do ptáka jde zasunout bez problému... a může se i povytahovat nahoru a dolů, to ještě zesílí intenzitu...

 • Elektrostimulace prostaty

  Vaše prostata se nudí? Dopřejte jí dobrodrůžo! Elektrostimulátory prostaty ji nenechají vydechnout ani na okamžik. Jsou anatomicky tvarované (takže míří přesně na slastný bod P) a mají prakticky rozšířenou základnu, díky které získáte jistotu, že je v prdelce neztratíte.

 • Vibrátory s elektrostimulací

  Obyčejné vibračníky vás už neberou? Zadovádějte si s elektrovibrátorem, který vás přesvědčí o existenci vaginálního orgasmu. Jejich nespornou výhodou je to, že dokážou jiskřit bez generátoru, takže ušetříte i nějakou kačku. Jupí!

 • Venušiny kuličky pro elektrosex

  Venušiny kuličky vám příjemně vycukají jeskyňku a posílí pánevní svalstvo – pravidelným používáním vytrénujete své poševní svaly k mladické dokonalosti. To bude milý čubrnět, až mu během sexu pevně stisknete vercajk svojí vaginou. Úplná Wonder Woman!