Valentýn pro muže

Nejprodávanější

23 položek celkem
Masturbační vajíčko Satisfyer Naughty 8728
Masturbátor pro muže TENGA Egg Lovers
179 Kč
3227
Umělá vagina Pussy Stroker in a Bag
329 Kč
10686
Masturbátor pro muže Satisfyer Men One
859 Kč
4541
Valentýn pro muže

Kytka není dost voňavá, čokoláda je málo kakaová a plyšouni mají málo chlupů? Vykašlete se na marnou snahu potěšit partnerku a udělejte radost raději sám sobě. Masturbátory a jiné věrné hračky vám to udělají hezký nejen na Valentýna.

Udělejte si to hezký a pozvěte na rande nějakou super erotickou hračku pro muže. Tady najdete vše, co budete na cestě za vyvrcholením potřebovat. YOOoo, erotických pomůcek pro muže máme nespočet, tak si vyberte, po čem vaše srdce a rozkrok touží.

Udělejte si to hezký

Váš vercajk rozmazlí umělé vaginy a masturbátory nebo erotické panny. Vaginy věrně napodobují dámský klín, masturbátory vylepší masturbaci o vibrace, sání, přirážení a další rozmazlovací funkce a erotické panny se stanou vašimi věrnými postelovými společnicemi.

Rádi experimentujete se zadní bránou? Zadek rozmazlíte pomocí análního kolíku, se kterým můžete vyrazit i na procházku, dilda nebo stimulátoru prostaty, který si to namíří přímo k vaší prostatě. Jupííí, to bude divočina!

TIP: Erotických pomůcek a vychytávek pro muže je fakt spooooousta. Některé vám poskytnou slast, jiné zlepší vaše sexuální dovednosti, s jinými zase zazáříte na rande. Ale jak se v nich co nejlépe vyznat? Pokud vybíráte vzrušující hračku nebo sexuální zlepšovadlo, zapátrejte v našem článku: Průvodce erotickými pomůckami pro muže.