Průvodce erotickými pomůckami pro muže: tyhle hračky vás dostanou do varu!

Erotických pomůcek pro muže je spooooousta. Jak se v nich co nejlépe vyznat? Pokud vybíráte vzrušující hračku nebo sexuální zlepšovadlo, zapátrejte v našem průvodci!

Erotické pomůcky pro muže hravě nahradí unavenou ruku i ženu.

Toužíte zazářit na rande, vylepšit své sexuální dovednosti nebo si splnit svá divoká fetiš přání? Průvodce erotickými pomůckami pro muže vás navede tím správným směrem.

Co vás zajímá?

TIP

Hledáte věcičky pro hrátky ve dvou? Mrkněte na vzrušující pomůcky pro páry.

Maličkosti, díky kterým uděláte dojem na prvním rande

Pánové, chystáte se na rande? Pak vězte, že rychlá sprcha před odchodem nestačí. Abyste na vytouženou samičku patřičně zapůsobili, musíte věnovat pozornost nejen svému vzhledu, ale i přípravě na nadcházející erotiku ve dvou. Uuuu!

Divočina frčela možná tak v pravěku

Na tvářích máte divočinu a v trenkách nepropustný prales? Pokud se zrovna nechystáte na rande s lesní žínkou, neváhejte a svůj chlupatý porost trochu zkraťte zastřihovačem nebo holicím strojkem. Ale nemusíte být zrovna za holátko, upravené strniště je totiž nááááramně sexy.

Neodolatelná vůně vám nažene plusové body

Chcete zvýšit své šance k zásunu? Buďte boží a vyzbrojte se feromony pro muže, díky kterým vám neodolá ani ta největší fajnovka z Tinderu.

A jak vlastně feromony fungují? Tyhle pidi částečky obsažené v parfémech, tělových sprejích nebo krémech mají schopnost nenápadně zvýšit váš přirozený mužský šarm, díky čemuž se na vás budou holky lepit stejně, jako se mouchy lepí na mucholapku. A navíc budete náramně vonět. Mňam!

Bacha na breberky a nejrychlejší spermie

Bez ochrany ani ránu! Mít u sebe kondom je známkou chlapáctví a zodpovědnosti. Ano, sex s kondomem je sice jako lízat zmrzlinu přes sklo, ale ptát se holky před prvním společným sexem, jestli bere prášky, je fakt na prd. Takže ukažte, jaký jste chlap a mějte u sebe kondomy pro případ, že se večer vyvine tím správným směrem.

Kondomy jsou nepostradatelným vybavením na rande.

Zlepšovadla pro lepší sex a silnější orgasmus

Mají vaše sexuální prožitky značné rezervy? Pohybuje se vaše libido těsně nad bodem mrazu? Brrr, teda! Smeťte tyhle kazišuky z postele a upgradujte svůj intimní život.

Nakopněte své libido až do vesmíru

Vaši kámoši by pořád někam zasouvali, ale vám tyhle chlapské záležitosti nic neříkají? Vyzkoušejte afrodiziaka pro muže a zapátrejte po svých ztracených sexuálních chutích.

Tyhle přírodní doplňky stravy v podobě všelijakých tablet, tinktur, nálevů a mletých plodů vám pomohou k lepší náladě, silnějšímu sebevědomí, delší výdrži, silnějším orgasmům a také intenzivnějšímu prokrvení svalů. Stačí jen vyzkoušet, které bylinky na vás fungují a začít je užívat pravidelně. Udělejte pá, pá únavě, tady se bude zasouvat!

Posilněte svou mužskou chloubu

Váš majestát ne a ne pořádně ztvrdnout? Nebo ztvrdne, ale za chvíli je z něj zase gumový maršmeloun? Uff, nezoufejte a zkuste najít řešení, které mu pomůže tuhle situaci pevně ustát.

 • Gely a krémy na erekci – mazadla zlepšují prokrvení penisu a stimulují nervová zakončení, díky čemuž snadněji dosáhnete plné erekce a celou akci si vychutnáte mnohem intenzivněji. Yooo!  

 • Tablety a prášky na erekci – fungují v podstatě stejně jako gely a krémy, ale jejich účinky mívají dlouhodobější efekt (který se však projeví třeba až po měsíci užívání).  

 • Vakuové pumpy – zasuňte penis do tubusu a nažeňte do svých topořivých tělísek trochu krve. Po použití vakuové pumpy bude váš penis tvrdší, mohutnější a při pravidelném vakuování se i o něco zvětší.  

 • Erekční kroužky – chcete mít penis jako šutr o něco déle než obvykle? Zaškrťte ho erekčním kroužkem, aby z něj ta síla nevyprchala.

Co dělat, když se příroda moc nevytáhla

Trápíte se velikostí svého nádobíčka? Mrkněte na článek: Jak zvětšit penis? Přečtěte si, jak naženete pár cenťáků navíc.

Přípravky na podporu erekce vám zachrání romantický večer.

Mazadla a pomůcky pro lepší výdrž

Pánové, boucháte jako šampaňské, sotva se na vás drahá koukne? Nevydržíte tak dlouho, abyste to spolu dotáhli do slastného cíle? Nevadí! Věděli jste, že existují zlepšováky, které vám mohou poskytnout nějaký čas navíc? Šuk-šuk, hurá!

 • Gely a krémy na oddálení ejakulace – uff, v sexu není kam spěchat! Váš penis na to kašle? Někdy stačí jen mírně snížit jeho citlivost. Namažte ho a získejte čas na "došoupání" partnerčina orgasmu.  

 • Kondomy – že jsou pláštěnky k ničemu? Pfff, to sotva! Tyhle šprcgumy obsahují malé množství benzokainu nebo lidokainu, který zpomalí i toho největšího rychlíka.  

 • Návleky na oddálení ejakulace – schovají žalud nebo uzdičku, utlumí jejich citlivost, a vy tak získáte nějaký čas navíc. Juch, tahle schovka pro dospělé se vám bude líbit.

 • Lubrikační gely – zima není jenom pro tvrdé eskymáky! Chladivý dotek mazadla utlumí i ten nejcitlivější nástroj lásky. Yoo, pozvěte lásku do svého peřinového iglů a překvapte ji svou výdrží.

Tipy na dárek pro sebe

Dostáváte k narozeninám pouze obligátní lahvinky, kravaty nebo doutníčky? Nudaaa! Nespoléhejte se na druhé a darujte radost sám sobě. Tyhle dárečky se vám jen tak neomrzí. 

 • Masturbátory – proč byste se měl pachtit s obyčejnou honitbou, když si můžete střihnout parádní číslo s masturbátorem? Nevibrační, vibrační, rotační, mluvící, pro každého se něco najde.  

 • Umělé vaginy – tyhle dírky věrně napodobují dámské intimní partie. Každá umělá společnice má realisticky vymodelované stydké pysky s klitorisem a úzký tunýlek posetý stimulačními výstupky. Juch, to bude zápich!

TIP

Existují i zadečky a ústa, na své si tak přijdou i milovníci orálu a análu.

 • Torza – všechny tyhle hračky jsou jako živé a zvládnou hravě uspokojit i toho nejnáročnějšího milovníka. Torza jsou z měkoučkého materiálu, který na dotek připomíná lidskou pokožku. Stačí si jen vybrat oblíbenou část těla a jízda století může začít.

 • Silikonové pannyjé,jé,jé, kdepak ty fajn holky jsou? No přece tady! Silikonové panny jsou skoro jako holky z masa a kostí. Pevná prsa, svůdné křivky, krásné vlasy, tvářičky k zulíbání a otvůrky vždy připravené k zásunu. Yoooo a hlavně vůbec neremcají! 

 • Nafukovací panny – nafukovačky jsou levnější varianta silikonových pannen. Sice nejsou tak sexy, ale poslouží stejně tak dobře. Jen bacha na špendlíky! 

Umělé vaginy a masturbátory se postarají o reálný intimní zážitek.

Koutek pro experimentátory

Obyčejné muchlování s partnerkou nestačí? Splňte si své nejdivočejší choutky a pořiďte si něco netradičního

Příslušenství pro zadkohrátky

Při myšlence na zadkohrátky vám tepe svěrač vzrušením? Tak yoo! Existuje celá řada hraček, které zaplní dírku začátečníka i zkušeného roztahovače.

 • Stimulátory na prostatu – anatomicky tvarované stimulátory sedí pánským zadečkům jako prdel na hrnec. Takže moooooc dobře! Jejich rozšířená špička je vždy zahnutá tak, aby co nejlépe stimulovala prostatu, a často nechybí ani výstupky pro masáž hráze. Yoo, tenhle dárek má šťávu!  

 • Vibrátory na prostatu – vrrrr, tak tohle položí na kolena každého muže! Anální vibrátory a vrnící stimulátory způsobí zemětřesení slasti po pouhém stisknutí tlačítka. Tyhle geniálně tvarované anální prošťuchovače si zamilujete.

 • Anální dilda – pojmete drobečka, nebo rovnou macaté anální kladivo? Och a ách, tihle krasavci vám vykouzlí slastný úsměv na tváři

 • Anální kolíkykaždý správný anální průzkumník by měl mít plný šuplík kolíků. A zadek taky! Zašpuntujte si prdelku rozkoší ještě dnes. Yoooo, bez naplněné zadnice už nikdy více.  

 • Anální tunely – prozkoumejte ta nejpikantnější tajemství, která vám prdelka může nabídnout. Tunel Blanka se kopal spoustu let, ale vy můžete mít svůj tunel lásky během okamžiku. Paráda!  

 • Anální kuličky – když máte "plnou prdel" někoho, kdo vás štve, není to super. Ale mít zadničku plnou análních kuliček je super! Je jen na vás, jestli tam šoupnete jednu, dvě, nebo všechny. Prostě nakrmte svůj zadeček, co střeva ráčí.  

 • Anální vibrátory – vrrrrrrr, vrrrrrrrrr, vrrrrrrrrrrrrrr! Anální vibrátory rozvrní dírku takovým způsobem, že se vám budou chvět i prsty na nohou. Yooo, to chcete!
    
 • Anální háky – mít plnou prdelku a sevřené nádobíčko k tomu? To je sen! Anální háky vám poslouží nejen při soukromých obšťastňovacích dýcháncích, ale i během drsnějších BDSM hrátek. 

 • Nafukovací anální hračky – máte chuť na velké věci? Nafukovací anální hračky vám poskytnou neobyčejně naplňující zážitek. Huráááá, konečně v sobě můžete zaparkovat pořádnou vzducholoď!

Než začnete...

Než si začnete prdelku roztahovat, nezapomeňte ji pořádně připravit. Přečtěte si článek: Jak na anální sex, aby byl čistý a nebolel? Je to brnkačka!

K pomůckám na anální sex si nezapomeňte přibrat spoustu lubrikačního gelu.

Klinik žůžo

Toužíte se skutečně odvázat? Přeměňte svou ložnici na urologickou kliniku a důkladně si protáhněte trubky. Dilatátory, katétry a kolíky do penisu vám nádobíčko precizně prošťouchnou. Wow, to bude bájo!

A co z toho budete mít? Dost možná orgasmus! Zaváděním těchto věciček totiž budete stimulovat nejen svou močovou trubici a fantazie, ale i prostatu zevnitř (v případě dlouhých dilatátorů a sond).

Trénink dělá mistra

Začátečnickým prošťuchovačům doporučujeme začít se sondou nejmenšího průměru (4 mm).

Vzrušující celibát

Jste tak trochu kinky a vzrušuje vás představa, že se nemůžete poňuchňat se svým vercajkem? Yooo, na ježka v kleci jste už nejspíš docela staří, takže šup s penisem do klece.

Od teď už žádné ustříkávání a dlachnění lachtánka jen tak z nudy. Nasaďte si pás cudnosti pro muže a nařiďte si celibát. Necháte ho zamčeného hodinu, den, nebo celý měsíc? Po tak dlouhé době pak doslova explodujete rozkoší! 

Nástroje pro mučeníčko

Milujete bolest? Vaše oříšky by zasloužily trošku podrtit? CBT je mnohem spolehlivější než dobře mířený kopanec do varlat. Tak hurá do toho!

 • Lisy a drtiče na varlata – chcete si doslova odšťavnit koule? Skřípněte je do lisu nebo drtiče a velmi pomalu je mačkejte. Ách, to je mučeníčko!

 • Závaží na varlata – máte rád varlata proklatě nízko? Pověste si na ně závaží. Yooo, pytlík bude u kolen a vy v ráji.

TIP

CBT se dá praktikovat o samotě i ve dvou. Potřebuje vaše drahá trochu upustit páru? Nechte ji, ať vám z vercajku nadělá fašírku. Ale jenom trošičku, ať si máte s čím hrát i příště ♥.

Mučení penisu a varlat je zábava pro pořádné tvrďáky.

Dokonalý outfit pro fetiš randíčka

Chystáte se na divokou párty nebo do temného doupěte za dominami? Nebo jen toužíte po perfektním úboru pro domácí čuňačinkové skotačení? Pořiďte si pánské erotické prádlo a buďte k nakousnutí. Mňam!

Jak vybrat dárek pro muže?

Vybrat erotický dárek pro muže není jen tak. Raději se vyhněte přípravkům na erekci a oddálení ejakulace, vakuovým pumpám, erekčním kroužkům a návlekům na penis, pokud si nejste jistí v tom, že je muž opravdu shánív opačném případě by se mohl urazit. Opatrně také na dilatátory, velké anální hračky a různé fetiš věcičky – čuňačinkami nepolíbený jedinec by se mohl docela vyděsit.

 

Uff! Pokud je však váš partner nadšený experimentátor, nezdráhejte se mu pořídit něco divočejšího. Hledáte dárek, který neurazí? S pomůckami na zpestření honění nemůžete chybu udělat asi nikdy. Masturbátorem nebo umělou vaginou nepohrdne váš partner ani kamarád. Trefa!