3 položek celkem
Stimulátory

Klasická masáž je pro vás nůďo? Vyzkoušejte masáž prostaty a poznejte opravdovou slast. Stimulátory prostaty vám pomohou důkladně prozkoumat ráj za zadními vrátky. Áááách, to bude rozmazlování.

Chcete si zaexperimentovat? Vyzkoušejte stimulátor prostaty. Tyhle věcičky byly stvořeny pro dokonalou anální slast. Kromě vzrušujících pocitů a explozivních orgasmů poslouží masáž prostaty i jako prevence proti rakovině. Jupííí!

Krása stimulátorů na prostatu

Anatomicky tvarované stimulátory sedí pánským zadečkům jako prdel na hrnec. Takže moooooc dobře! Jejich rozšířená špička je vždy zahnutá tak, aby co nejlépe stimulovala prostatu, a často nechybí ani výstupky pro masáž hráze.

TIP: Toužíte si hrát se zadečkem, ale nevíte, jak na to? Není čeho se bát – průvodce análním sexem vás naučí, jak čistě a bezbolestně objevovat svět za zadními vrátky. 


Jak vybrat stimulátor prostaty?

Stimulátory prostaty existují v různých velikostech a tvarech. Vyberte si takový, který vyhovuje vašim potřebám a zkušenostem. Pokud jste začátečník, zvažte stimulátor s menším průměrem (do 3,5 cm) a hladkým povrchem bez výrazných výstupků.

Zvažte, při jaké příležitosti chcete stimulátor používat. Pro pohodlnější zážitek volte stimulátor s očkem nebo širší základnou, která pomáhá s manipulací a zabraňuje úplnému zavedení stimulátoru. Chcete stimulátor využívat při sexu? Volte takový, který má kroužek na penis a varlata. Nejen že se udrží na svém místě a dopřeje vám dodatečnou stimulaci, ale navíc pomůže i k lepší erekci.

Zvolte stimulátor vyrobený z nealergenního a bezpečného materiálu. Většina z nich je vyrobena ze silikonu nebo ABS plastu. Silikon je ohebný a přizpůsobí se vnitřním křivkám, ABS plast je pevný a umožní snadněji vyvinout tlak na prostatu.

Jak maximalizovat prožitek ze stimulace prostaty

Před použitím stimulátoru prostaty se uvolněte. Pokud jste napjatí nebo nervózní, může to znemožnit dosažení uspokojivého prožitku. Výplach není až tak důležitý, ale pokud se chcete cítit “čistěji”, tak si jej udělejte.

Najděte si pohodlnou polohu (snad nejlepší je poloha na zádech s mírně roztaženýma a pokrčenýma nohama) a použijte dostatečné množství lubrikantu na stimulátor i na anální otvor. Dostatečná lubrikace zvýší pohodlí a minimalizuje tření. Začněte pomalu a jemně vkládat stimulátor do análního otvoru. Průnik vám může usnadnit i uvolňující přípravek na anální sex.

Po zasunutí stimulátoru vyzkoušejte krouživé nebo jemné pohyby, abyste si zvykli na nový pocit. Pak můžete experimentovat s různými úhly i rychlostí zásunu. Pro intenzivnější stimulaci prostaty natočte stimulátor směrem ke svému břichu.

Zkoušejte různé úrovně tlaku na prostatu, abyste našli tu, která vám nejlépe vyhovuje. Někteří muži preferují jemné doteky, zatímco jiní mohou preferovat silnější tlak. Stimulaci prostaty můžete klidně zkombinovat se stimulací penisu, což může zvýšit vaše sexuální potěšení. Můžete si honit rukou, nebo přidejte do hry masturbátor.

Pamatujte na to, že se nejedná o závod. Užijte si proces objevování a experimentování s novými pocity a vždy respektujte své tělo a hranice. Pokud vám něco nepřináší potěšení nebo způsobuje nepohodlí, měli byste to nechat to být.

Pro hygieničtější hrátky se stimulátorem prostaty vypulírujte svou zadní bránu pomocí klystýru. Není to sice úplně nezbytné, ale přinese vám to větší psychickou pohodu.

Jak stimulaci prostaty udělat ještě lepší?

My chlapi jsme často zaměření na výkon. Pokud běžná stimulace prostaty není dostatečně uspokojující a je potřeba přidat výkon, zařaďte mezi své hračky vibrátor na prostatu. Nemusí to ale být vyloženě 'zabiják s přeplňovaným turbem a deseti koňskými silami'. Už drobné vibrace jdou hodně cítit.

Co je dobré si pohlídat, aby hračka měla nejrůznější stimulační programy. Ty přinesou větší prožitek než kontinuální vibrace, protože si na ně tělo jen tak nezvykne.

, Tým YOO.cz

Jak pečovat o stimulátor prostaty

Před použitím a po použití stimulátor prostaty důkladně opláchněte teplou vodou a mýdlem. Doporučujeme používat i antibakteriální mýdlo nebo speciální čistič pro erotické hračky. Po omytí stimulátor pečlivě osušte.

Stimulátor prostaty skladujte odděleně od ostatních erotických hraček – materiály by spolu mohly začít reagovat. Uchovávejte ho na suchém a chladném místě, mimo dosah slunce a tepla, ideálně v samostatném látkovém pytlíku či taštičce.

Při používání stimulátoru prostaty vždy používejte dostatečné množství lubrikantu. Pomáhá snížit tření a minimalizuje riziko podráždění. Dejte si však pozor na to, abyste použili správný typ lubrikantu – na pomůcky ze silikonu, TPR a TPE je možné používat pouze lubrikační gel na vodní bázi.

Objevte kouzlo stimulace prostaty

Stimulace prostaty posune váš sexuální prožitek na zcela novou úroveň. Díky experimentům se zadní bránou objevíte nové druhy rozkoše, můžete zažít mnohem intenzivnější orgasmus a ještě uděláte službu pro své intimní zdraví. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si vybrat z naší nabídky stimulátorů prostaty, se kterými si můžete hrát sólo i ve dvou.