Jak zvětšit penis? Přečtěte si, jak naženete pár cenťáků navíc

Příroda je nespravedlivá čarodějka. Proč má jeden hada, a druhý zase žížalu? To nevíme. Zato vám však poradíme, jak tu žížalku trochu prodloužit. Jupí!

jak-zvetsit-penis

Na úvod vás možná malinko zklameme. Zaručený recept na mohutné zvětšení penisu totiž neexistuje. Lusknutím prstu se užovka v anakondu prostě nepromění. To umí jen kouzelné proutky v pohádkách. Ale nepropadejte splínům, nic není ztraceno!

Přečtěte si, co všechno můžete tasit v boji za větší sebevědomí. Tyto tríčky, za které by se nemuseli stydět ani maskéři filmových hvězd (ehm… tedy penisů), vám pomohou hmotně nebo opticky nahnat nějaký ten centimetr. A to se počítá!

Na malé "ptáče" povolejte natahovače!

Existuje metoda, pomocí které můžete vaši třetí nohu prodloužit až o několik centimetrů. Hurá! A nemusíte se bát, operace to není. Řezání do těla je zbytečně nákladné, a navíc riskujete, že se váš válečník v boji za orgasmus už nepostaví. Uuf! Jste zvědaví, co to je? Seznamte se s natahovači penisu.

Natahovače penisu (extendery) fungují na principu natahování tkání. Ale bez bolesti! Nepředstavujte si těžká závaží visící až u kolen, ale sofistikovaná udělátka, která se pyšní vysokou bezpečností a účinností.

Výsledky natahování jsou individuální, podle výrobců se však vaše kopí může za měsíc pravidelného nošení protáhnout až o 0,5 cm. Takže po půl roce můžete mít vercajk až o 3 – 4 cm delší a o 1 cm širší. Wow, to bude drahá čubrnět!

zvetseni-penisu

Když bude pevný jako kámen, s mindrákem je ámen

Každý dobyvatel dosáhne své maximální velikosti pouze v plné erekci. A co je tvrdší, vypadá větší! Myslíte si, že máte v této oblasti nějaké rezervy? Nahrňte do svého parťáka sílu pomocí gelu nebo tablet na zvětšení penisu, čímž mu pomůžete zmohutnět. Na tak tvrdou udici se budou šťabajzny chytat samy!

 • Gely a krémy
  Namažte si je do klína a budete mít tvrdolína! Juch! Gely a krémy zvýší prokrvení penisu i váš prožitek. Účinky těchto mazadel bývají okamžité a s opakovaným používáním se efekt dokonce zvyšuje.

 • Tablety a prášky
  Fungují v podstatě stejně jako gely a krémy, ale jejich účinky mívají dlouhodobější efekt (který se však projeví třeba až po měsíci užívání). Takže pá, pá, měkkýši!

Pevný klacek i bez chemie

Všechny přípravky na zvětšení penisu, které nabízíme, fungují pouze na přírodní bázi. Takže žádná ošklivá chemie, fuj, tu nechceme! Pokud však užíváte nějaké léky nebo trpíte závažnou nemocí, o vhodnosti užívání všech přípravků se poraďte se svým lékařem.

Chcete souložit jako lev? Do ocasu si napumpujte krev!

A zase ta erekce! Co je lepší než nadité, žílami poseté a touhou tepající mužství? Nic! Vakuové pumpy pro muže šmahem nahrnou krev do topořivých tělísek a vaši chloubu tak promění v šutr. Hip, hip, hurá!

Tak nečekejte, zasuňte ho do tubusu, vytvořte podtlak a kochejte se pohledem na to, jak se váš kůl mění v totem. Ano, čtete správně, po použití vakuové pumpy bude váš penis tvrdší, mohutnější, a při pravidelném používání se i o něco zvětší. Žůžo!

Před vakuováním se nezapomeňte oholit – pumpa bude lépe těsnit. Oholený vercajk navíc vypadá mnohem masivněji a majestátněji než ten, který sotva čouhá z houští.

TIP

Pro ještě pevnější erekci využijte služeb erekčních kroužků. Yoo, trocha sevření a penis se ve skálu promění.

OPATRNĚ!

Vakuové pumpy nejsou vhodné pro muže s potížemi krevního oběhu, cukrovkáře a pro osoby s nebezpečím trombózy. Achjo, škoda.

maly-penis

Kdo chce ptáka jak beranidlo mít, musí si návlek nasadit

Jenže co když si milá žádá ptáka ohniváka hned? I to se dá zařídit. Návleky a nástavce z vás udělají krále hlubokých zásunů. Yoo, takže drahá bude v ráji, ale co vy? Pohybem uvnitř tunýlku bude váš penis stimulován podobně jako v masturbátoru. Takže boží! A až svou ženušku protáhnete obří umělou klobásou, za odměnu vám s chutí přeblafne páreček.

 • Prodlužovací návleky na penis
  Ohromte svou lásku macatým torpédem. Návleky na penis vám zvětší nádobíčko do délky i šířky. Máte ho fakt krátkého? Vyberte si návlek s prodlužovací zátkou nebo ten, který se dá zastřihnout, a nic vám plandat nebude. Milujete tahání za koule? Pořiďte si návlek s otvorem na varlátka – návlek vám nespadne a ještě vás příjemně potahá.

 • Nástavce na penis
  Ženuška touží po pořádné klobáse? Tak ji nakrmte. Nástavce na penis (připínáky) z vás udělají alfasamce během okamžiku. Díky postrojům připínáky nepadají, a některé z nich dokonce vibrují a stříkají. Všichni krasavci vám navíc poslouží i bez erekce. Tak na co čekáte? Šup ptáka do nástavce a pořádně své milé protáhněte trubky.