Jak zvětšit penis? Přečtěte si, jak naženete pár cenťáků navíc

Příroda je nespravedlivá čarodějka. Proč má jeden hada, a druhý zase žížalu? To nevíme. Zato vám však poradíme, jak tu žížalku trochu prodloužit. Jupí!

Jak zvětšit penis? Zaručený recept neexistuje, ale pár centimentrů si nahnat můžete.

Na úvod vás možná malinko zklameme. Zaručený recept na mohutné zvětšení penisu totiž neexistuje. Lusknutím prstu se užovka v anakondu prostě nepromění. To umí jen kouzelné proutky v pohádkách. Ale nepropadejte splínům, nic není ztraceno!

Přečtěte si, co všechno můžete tasit v boji za větší sebevědomí. Tyto tríčky, za které by se nemuseli stydět ani maskéři filmových hvězd (ehm… tedy penisů), vám pomohou hmotně nebo opticky nahnat nějaký ten centimetr. A to se počítá!

Na malé "ptáče" povolejte natahovače!

Existuje metoda, pomocí které můžete vaši třetí nohu prodloužit až o několik centimetrů. Hurá! A nemusíte se bát, operace to není. Řezání do těla je zbytečně nákladné, a navíc riskujete, že se váš válečník v boji za orgasmus už nepostaví. Uuf! Jste zvědaví, co to je? Seznamte se s natahovači penisu.

Natahovače penisu (extendery) fungují na principu natahování tkání. Ale bez bolesti! Nepředstavujte si těžká závaží visící až u kolen, ale sofistikovaná udělátka, která se pyšní vysokou bezpečností a účinností.

Výsledky natahování jsou individuální, podle výrobců se však vaše kopí může za měsíc pravidelného nošení protáhnout až o 0,5 cm. Takže po půl roce můžete mít vercajk až o 3 – 4 cm delší a o 1 cm širší. Wow, to bude drahá čubrnět!

Natahovač penisu dokáže prodloužit penis až o 3-4 cm za půl roku.

Když bude pevný jako kámen, s mindrákem je ámen

Každý dobyvatel dosáhne své maximální velikosti pouze v plné erekci. A co je tvrdší, vypadá větší! Myslíte si, že máte v této oblasti nějaké rezervy? Nahrňte do svého parťáka sílu pomocí gelu nebo tablet na zvětšení penisu, čímž mu pomůžete zmohutnět. Na tak tvrdou udici se budou šťabajzny chytat samy!

 • Gely a krémy
  Namažte si je do klína a budete mít tvrdolína! Juch! Gely a krémy zvýší prokrvení penisu i váš prožitek. Účinky těchto mazadel bývají okamžité a s opakovaným používáním se efekt dokonce zvyšuje.

 • Tablety a prášky
  Fungují v podstatě stejně jako gely a krémy, ale jejich účinky mívají dlouhodobější efekt (který se však projeví třeba až po měsíci užívání). Takže pá, pá, měkkýši!

Pevný klacek i bez chemie

Všechny přípravky na zvětšení penisu, které nabízíme, fungují pouze na přírodní bázi. Takže žádná ošklivá chemie, fuj, tu nechceme! Pokud však užíváte nějaké léky nebo trpíte závažnou nemocí, o vhodnosti užívání všech přípravků se poraďte se svým lékařem.

Chcete souložit jako lev? Do ocasu si napumpujte krev!

A zase ta erekce! Co je lepší než nadité, žílami poseté a touhou tepající mužství? Nic! Vakuové pumpy pro muže šmahem nahrnou krev do topořivých tělísek a vaši chloubu tak promění v šutr. Hip, hip, hurá!

Tak nečekejte, zasuňte ho do tubusu, vytvořte podtlak a kochejte se pohledem na to, jak se váš kůl mění v totem. Ano, čtete správně, po použití vakuové pumpy bude váš penis tvrdší, mohutnější, a při pravidelném používání se i o něco zvětší. Žůžo!

Před vakuováním se nezapomeňte oholit – pumpa bude lépe těsnit. Oholený vercajk navíc vypadá mnohem masivněji a majestátněji než ten, který sotva čouhá z houští.

TIP

Pro ještě pevnější erekci využijte služeb erekčních kroužků. Yoo, trocha sevření a penis se ve skálu promění.

OPATRNĚ!

Vakuové pumpy nejsou vhodné pro muže s potížemi krevního oběhu, cukrovkáře a pro osoby s nebezpečím trombózy. Achjo, škoda.

Malý penis není konečná. Se zvětšujícím návlekem na penis přivedete partnerku do ráje.

Kdo chce ptáka jak beranidlo mít, musí si návlek nasadit

Jenže co když si milá žádá ptáka ohniváka hned? I to se dá zařídit. Návleky a nástavce z vás udělají krále hlubokých zásunů. Yoo, takže drahá bude v ráji, ale co vy? Pohybem uvnitř tunýlku bude váš penis stimulován podobně jako v masturbátoru. Takže boží! A až svou ženušku protáhnete obří umělou klobásou, za odměnu vám s chutí přeblafne páreček.

 • Prodlužovací návleky na penis
  Ohromte svou lásku macatým torpédem. Návleky na penis vám zvětší nádobíčko do délky i šířky. Máte ho fakt krátkého? Vyberte si návlek s prodlužovací zátkou nebo ten, který se dá zastřihnout, a nic vám plandat nebude. Milujete tahání za koule? Pořiďte si návlek s otvorem na varlátka – návlek vám nespadne a ještě vás příjemně potahá.

 • Nástavce na penis
  Ženuška touží po pořádné klobáse? Tak ji nakrmte. Nástavce na penis (připínáky) z vás udělají alfasamce během okamžiku. Díky postrojům připínáky nepadají, a některé z nich dokonce vibrují a stříkají. Všichni krasavci vám navíc poslouží i bez erekce. Tak na co čekáte? Šup ptáka do nástavce a pořádně své milé protáhněte trubky.