11 položek celkem
Klece na penis

Když ptáčka lapají… Klece na penis se postarají o to, že vám ptáček už nikam neuletí. Jakmile se bude penis těsnit v malé klícce a koule tepat vzrušením, to bude teprve mučivé potěšení. Tak šup s ním do vězení!

Kam se hrabou nějaké CBT praktiky. Ve chvíli, kdy koule tepou vzrušením, zatímco se penis tiskne v malé klícce na penis, nastupující erekce bolí jako čert, ale vy s tím nemůžete nic dělat… to je teprve mučeníčko.

Proč zamknout vercajk do klícky na penis?

Kontrola orgasmu je BDSM praktika, při níž partnera udržujete dlouhou dobu ve stavu sexuálního vzrušení. Vrcholem těchto her je pak úplné odpírání orgasmů, kdy partnerovi zabráníte na dlouhou dobu v prožití orgasmu. Yooo, útěk z takového vězení je téměř nemožný.

TIP: Chcete svou polovičku potrápit i jinak, než jen vězněním v klícce? Pak vyzkoušejte mučení penisu a varlat (CBT). Inspiraci nasosáte v článku o drsných procedurách pro drsné chlapy.


Co je klec na penis a jak funguje?

Klec na penis je pomůcka pro BDSM a fetišistické praktiky a je navržená tak, aby muži zabránila v sexu a masturbaci, a tím pádem i výstřiku a uvolnění přetlaku v kalhotách. Klec na penis může být i symbolem oddanosti k Paní nebo Pánovi či prostředek k ponížení, potrápení nebo potrestání partnera.

Klece jsou obvykle vyrobeny z kovu nebo plastu – tvoří je samotná "klícka" a kroužek na penis a varlata, který se dá zamknout na zámek a díky kterému drží klícka tam, kde má. Plastová klec na penis bývá většinou lehčí, a tím pádem příjemnější na nošení, ale oproti "drátěné" klícce se většinou hůře čistí během nošení.

Existují i klícky z měkkého silikonu či gelu, ale ty většinou nelze zamknout, jdou snadněji sundat a nebrání v dlachnění lachtana, takže mají spíše psychologický efekt a využijete je třeba v trénování partnerovi vůle.

Některé klece na penis mohou mít z vnitřní strany i trny nebo jiné stimulační prvky (třeba elektrody pro stimulaci elektrickým proudem), které mohou zvyšovat "utrpení" zamčeného partnera.

Tipy pro správné a bezpečné používání klecí na penis

Vyberte si klec na penis, která je vyrobená z bezpečných materiálů a má kvalitní zpracování. Nesmí mít žádné ostré hrany a měla by mít otvory na močení a čištění.

Při výběru klece si pečlivě změřte svůj penis v "měkkém" stavu, aby byla klec dostatečně velká, aby se vám v ní ptáček příliš nemačkal, ale zároveň aby se nemohl postavit. Klíčové je zvolit i správnou velikost kroužku na penis a varlata, aby klícka dobře držela na místě a zároveň moc neškrtila. Díky tomu vám nehrozí bolest ani poškození penisu.

Je důležité začít pomalu a postupně zvyšovat dobu nošení klece. Pamatujte si, že nošení klece by mělo být příjemné a nikdy by nemělo způsobovat bolest nebo nevolnost. Pokud si všimnete jakýchkoli příznaků, jako jsou bolesti nebo otoky, klec okamžitě sundejte.

Alespoň jednou týdně (nebo v případě potřeby častěji) je potřeba penis z klícky osvobodit a postavit jej do pozoru, abyste v něm obnovili krevní oběh. Pak ho můžete zamknout zpět, klidně bez výstřiku.

Klec na penis udržujte v čistotě nejen před nasazením a po jejím sundání, ale i během nošení. Používejte mýdlo a vodu nebo dezinfekční prostředky, abyste minimalizovali pravděpodobnost infekce. Čištění nasazené klícky vyžaduje trochu cviku, ale sami za chvilku objevíte ten nejlepší postup.

Pokud používáte klec s partnerem, komunikujte s ním o vašich pocitech a potřebách. Je důležité se ujistit, že oba partneři s používáním klece souhlasí a že mají jasně stanovené hranice a pravidla hry.

Jak neztratit klíček od klece na penis

Chystáte se věznit "ptáčka zpěváčka"? Pak myslete na bezpečnost a k zamčení klece na penis vždy používejte pouze zámek s více klíči. Minimálně jeden z nich pak schovejte na bezpečné místo, kde jej budete moct vždy najít. Náhradní klíček se hodí nejen v případě, kdy ten používaný ztratíte, ale i tehdy, kdy jste mimo domov a vaše zamčená oběť se nutně potřebuje z klícky vysvobodit. Pak totiž stačí jen na dálku prozradit místo, kde klíček najde.

, Tým YOO.cz

Vyberte si svoji klec na penis ještě dnes

Klec na penis přinese do vašeho vztahu novou dynamiku a netradiční formu rozkoše. Vyberte si z naší nabídky žůžo klecí na penis mnoha různých typů a velikostí a začněte objevovat kouzlo odpírání orgasmu co nejdříve.