BDSM pomůcky pro pokročilé – oddejte se čuňačinám, sadomasíčku a fetiši!

Zaslouží si vaše polovička postelové mučení? Dejte jí pořádnou lekci disciplíny! Náš průvodce BDSM pomůckami pro pokročilé vás provede světem vzrušujících násilností. Držte si klobouky… Dneska tady budou lítat chlupy a stříkat šťávičky!

BDSM pomůcky nesmí chybět v žádné ložnici vášnivých experimentátorů

Toužíte vyladit své doupě neřestí do posledního detailu? Poradíme vám, co všechno potřebujete k perfektnímu sadomasíčku. Nachystejte si nákupní seznam, ať na nic nezapomenete. Dneska budeme:

 • efektivně omezovat pohyb (láska vám už nikam neuteče)
 • zacpávat upovídaná ústa (už na vás nebude štěkat)
 • mrskat hlava nehlava (bude to hodně bolet)
 • působit opojnou bolest (vyzkoušíme si divoké praktiky)
 • hrát si na doktory (prozkoumáme všechny tělesné otvory)
 • kontrolovat orgasmus (bez vás si už neužije)
 • stylově se ohákneme (bude vám to slušet)

Staňte se mistrem bondage

Cuká se, když do ní ládujete svůj klacek? Udržte nožky té mršky co nejdál od sebe! Mrská sebou, když mu rvete pěst do zadku? Svažte ho, aby si chudáček ještě neublížil. YOOoo, pomůcky pro bondage udrží vaše lásky tam, kde je chcete mít.

 • Erotická pouta: lehká pojistka proti úniku

  Erotická pouta nejsou pouze pro zvídavé začátečníky. Zlobí vás subík? Připoutejte ho za nohu k topení a nechte ho tam pár hodin trčet. Pak vás bude na rukou nosit!

 • Pouta na postel a roztahovací tyče: ideální na šoustání

  Toužíte tu divošku divoce ojet? Nebo chcete svého kaňoura nakopat do koulí? Zajistěte si volné pole působnosti! Pouta na postel spolehlivě udrží ruce i nohy daleko od sebe. Stačí naskočit! Nebo si kopnout.

  Mimo pohodlí matrace využijte služby roztahovací tyče – drahoušek se vám bude plazit u nohou a ty své při tom bude mít krásně od sebe.

 • Lana a pásky: už se ani nehne

  Staňte se mistrem pevných uzlů! Vlastnosti dobrého bondage lana oceníte, ať už jste zkušený rigger, milovník shibari, nebo skautík, který váže uzly podle učebnice. Bavlněná a konopná lana jen tak nepovolí a mohou způsobit dráždivé spáleniny, ta umělá jsou zase o něco komfortnější.

  Chcete si bondage ulehčit a urychlit? Je fuk, jestli jste fetišista amatér nebo máte obě ruce levé – sáhněte po pásce. Těmi dlouhými zafixujete celé tělo během několika málo okamžiků.

 • Vychytávky pro fajnšmekry: 100% jistota

  Pořád to není ono? Nasoukejte tu potvůrku do celotělového bondage vaku, rukávu nebo svěrací kazajky. Z takového vězení se bez vaší pomoci nedostane. A pokud bude hodně zlobit, můžete použít silnější kalibr – latexovou vakuovou postel. Yoo, teď už nehne ani prstem.

Bondage lana se hodí pro začátečnické uzlování i pokročilé shibari. Stačí si jen vybrat to správné.

Otevírá si na vás pusinu? Vyberte vhodný roubík

Pssst! Použijte náhubek… už si ani neštěkne. Také se rozlučte s vyčítavými pohledy sousedů po prošoustané noci plné násilností – slastný křik vaší oběti už nikoho nevzbudí.

 • Kousací a kuličkové roubíky: stará dobrá klasika

  Kousacím roubíkem či roubíkem s kuličkou dokonale ztlumíte veškeré zvuky a sténání. Nacpěte ho své lásce do pusinky a dopřejte si klid na soustředění. Co dalšího jí provedete?

 • Roubíky na piss: nenechávejte si své šťávičky pro sebe

  Načůrejte drahému rovnou do krku! Díky roubíku na piss nepřijde ani jediná kapka zlatavého moku nazmar. Takže se pořádně zavodněte, ať to stojí za to!

 • Roztahovací roubíky: pro milovníky polykání

  Toužíte své lásce trochu podráždit mandličky? Tak opatrně na zoubky! Nenechte si svého ptáčka ukousnout a raději se pojistěte roztahovacím roubíkem. Pří výběru se řiďte průměrem kroužku – abyste tam toho dacana vůbec nacpali.

 • Nafukovací roubíky: na velkou hubu velká záplata

  Nafukovacím roubíkem umlčíte i tu nejukecanější drbnu. Čím víc bude pindat, tím víc jí ho nafouknete. Tyhle roubíky jsou vhodné i pro breathplay… ale s dušením opatrně.

 • Roubíky s dildem: ať z toho taky něco máte

  Roubíků s dildem existují dva druhy – kratší dilda se vlezou do pusinky oběti, na dlouhých si pěkně zarajtujete. Panečku, to bude poníženíčko!

Roubíky do úst neodmyslitelně patří k BDSM hrátkám a doporučuje je 10 z 10 sousedů.

Ovládněte spanking a mrskejte jako o život

Zmalujte zadnici své polovičky k nepoznání! Modřiny a jelita jsou povoleny…

 • Biče a bičíky: zadek v ohni

  Zahrajte si na kovboje. Mrsk, mrsk! Jakmile biče a bičíky potkají zadnici, štípe to. Dobře mířeným ranám bičíku se nic nevyrovná a navíc je to hezký symbol moci. Kdo jej drží v ruce, ten udává tempo hry. Vyzbrojíte se bičem se srdíčkem, hroty nebo vsadíte na koženou klasiku?

 • Důtky: rafinované třásně pohladí i štípnou

  Důtkami můžete mrskat i hladit – vaše polovička si nikdy nebude jistá, jestli přijde odměna, nebo trest. Vychutnejte si tu moc! Nebo jí zarazte důtky s dildem do zadnice. Bude řehtat slastí, i-há-há!

 • Plácačky: pro milovníky třepotajících se půlek

  Po tvrdé ráně plácačkou se budou rudé půlky líbezně třepotat. Plácněte si pořádně! Až svou lásku uhodíte koženou, silikonovou nebo dřevěnou plácačkou, bolestí si naslintá do roubíku. A stejně bude škemrat o další flákanec, to je jisté!

 • Rákoska: vyšší mrskačská

  Rákoska vzduchem sviští, kam dopadne rána příští? Uštědřete subíkovi pár zvučných ran, na které bude díky krvavým šrámům dlouho vzpomínat. Rákoskou to totiž bolí… a hodně!

Jakou pomůcku pro spanking vybrat? Důtky štípají, plácačky zase neodolatelně pleskají.

Vyzkoušejte nové praktiky

Zadek má už rudý jako čínskou vlajku, ale vy jste se stále nenabažili? Posuňte svůj zážitek na vyšší a ještě bolestivější úroveň. Tady budou létat jiskry a modrat koule!

 • Wartenbergova kolečka: Kolečko slasti

  Wartenbergova kolečka jsou poseta ostrými jehličkami, které se slastně zaboří do kůže vaší oběti. Míra bolesti závisí jen na vás.

 • BDSM svíčky: žhnoucí vášeň

  Zapalte plamínek BDSM svíčky a zahořte vášní! Horký vosk stékající na kůži nažhaví vás i vaši polovičku. Jakou část těla pokapete dřív? Záda, prdelku, nebo bradavky?

 • Skřipce, svorky, přísavky: skřípnutý cecíky

  Napumpujte bradavky pumpičkou do pozoru a pak je skřípněte do svorek a skřipců. Opojná bolest se dostaví okamžitě. Auuuu, to bude paráda! Joo, a víte, že do svorek můžete skřípnout i koule, předkožku nebo třeba pysky?

 • Lisy, drtiče a postroje: kulervoucí pošušňání

  Nač se namáhat kopancem do koulí? Skřípněte mu varlátka do lisu nebo drtiče a pooooomalu je mačkejte. Zblázní se! Nebo mu na ně nasaďte těžké závaží. Yoo, stačí chvilička a bude mít pytel až u kolen.
 • Dilatátory, roztahovače, zrcadla: doktorské hrátky

  Staňte se gynekologem, urologem, nebo análním specialistou. Zařiďte si domácí ordinaci a připravte svého drahouška na první lékařský zákrok.

 • Elektrosex: hromy a blesky

  Vydrážděte svou lásku až za hranici rozkoše! Elektrosex lehce brní, příjemně šimrá, a když přitvrdíte, dokáže způsobit i ostré křeče. Má-li vaše oběť vášní zdravé srdce, napusťte do ní trochu elektřiny. Budou létat jiskry!

Skřipce, svorky a pumpičky na bradavky si zamilujete, ať jste žena nebo muž.

Převezměte kontrolu nad orgasmy

Bez vás si subík ani nehekne! Dopřejte mu orgasmus pouze za odměnu a uvidíte, jak se pak bude snažit.

 • Pásy cudnosti pro subíky

  Uzamkněte ptáčka zpěváčka do útulné klícky. Bude prosit, po kolenou se plazit, ale má smůlu. Stožár si nevyleští, dokud mu to nedovolíte. 

 • Pásy cudnosti pro subinky

  Jenom dva prstíčky strčíme a hned zase půjdeme? To sotva! Pás cudnosti pro ženy udrží ručky šmátralky v bezpečné vzdálenosti.

Klícky na penis donutí poslouchat i ty nejzlobivější subíky.

BDSM oblečení: hoďte se do gala

Co by to bylo za drsný hrátky, kdybychom se na ně pořádně nevohákli. Nasoukejte se do titěrných sexy kousků a buďte styloví!

 • Lakované oblečení: oslníte každého

  V lakovaném outfitu vypálíte svému subíkovi oči! Lack (neboli vinyl) se leskne a blyští hned po vytažení z krabice, nezpůsobuje alergie a nemusíte se o něj moc starat. Yoo, v lakovaných šatech nebo korzetu vám to sekne!

 • Latex: ideální vohoz pro každého fetišistu

  Nasoukejte sebe i svou oběť do přiléhavé a neuvěřitelně voňavé gumy! Tahle uniforma je pro zvrácené hrátky jako dělaná. Latexové oblečení vám padne jako druhá kůže a už ho nebudete chtít sundat. A pokud se o latex budete dobře starat, vydrží vám na věky.

 • BDSM postroje: funkční stylovka

  V řemínkovém prádle budete sexy jako princezna koloběžka první – oblečení neoblečení. BDSM postroje seknou dominantům i subíkům (mají spoustu praktických kroužků, ke kterým snadno připevníte pouta nebo lano).

 • Doplňky: ozvláštní každou příležitost

  Krása se skrývá v detailech… a hlavně v doplňcích. Ocejchujte svého subíka obojkem a vyveďte ho na procházku do parku. Ale mějte trochu soucitu a na chvilku ho pusťte z vodítka, ať si trochu zaskotačí. Haf! Hlavně si nezapomeňte nasadit paruku a stylovou škrabošku, aby vás nepoznali kolegové z práce.

Nebo se budou chtít přidat? Podělte se s nimi o svůj BDSM nákupní seznam ♥.