Roubíky s kuličkou (ball gag)

Nejprodávanější

9 položek celkem
S kuličkou

Je vaše láska při sexu tak hlasitá, že se nemůžete soustředit na své výkony? Šoupněte jí do pusiny roubík s kuličkou a budete mít konečně klid. Jupí, od teď uslyšíte pouze spokojené mrouskání a slastné vzdechy.

Použijte roubík s kuličkou (ball gag) a váš partner už si ani neštěkne. Také se rozlučte s vyčítavými pohledy sousedů po noci plné rošťačení a sladkých násilností – díky roubíkům s kuličkou už slastný křik vaší oběti nikoho nevzbudí.

Typy roubíků s kuličkou

V této kategorii najdete klasické kuličkové roubíky (ball gagy), roubíky se stylovým postrojem na hlavu i roubíky, jejichž kuličku schovává kousek kůže či látky (takový roubík potom vypadá jako náhubek). Modely s kuličkami bez otvorů na dýchání poslouží také k hrátkám s dechem. YOOoo, poslouchat se bude!

TIP: Roubík s kuličkou utlumí zvuk během jakékoliv divočárny. Přečtěte si velkého průvodce sexuálními praktikami a zaexperimentujte si.


Výhody roubíků s kuličkou

Ball gag omezuje možnost mluvit, což může být pro některé lidi vzrušujícím způsobem pro vyjádření submisivity nebo pocitu bezmocnosti. Pro dominantní partnery může být potěšující mít kontrolu nad tím, co může jejich submisivní partner říci nebo jak se může vyjádřit.

Nošení roubíku s kuličkou navíc může být vnímáno jako forma erotického ponížení a ovládání. Pro některé lidi může být toto ponížení eroticky stimulující a může zvýšit jejich sexuální vzrušení.

Omezení mluvení může umožnit partnerům zaměřit se více na fyzické pocity a zážitky během intimních aktivit. To může vést k hlubšímu prožitku a posílení intimity mezi partnery.

Pro ty, kteří se zajímají o BDSM a fetišistické hry, může nošení ball gagu představovat způsob zkoumání nových aspektů sexuálních praktik a rozšiřování sexuálních hranic.

Roubík s kuličkou může sloužit také jako vizuální prvek během BDSM scén nebo fetišistických hrátek, což může přispět k vytváření specifické atmosféry nebo role-play scénářů.

Jak si vybrat správný roubík s kuličkou?

Při výběru ball gagu zvažte především velikost a materiál kuličky. Vyberte si velikost, která bude pohodlná pro vaše ústa a nebudete se při ucpání pusiny cítit příliš nepohodlně (trocha nepohodlí není na škodu, ale nesmí vás to bolet).

Pokud nemáte s roubíky zkušenost, je vhodné začít s menší a měkčí kuličkou a postupně se propracovat k větším nebo tvrdším variantám, pokud si to budete přát.

Kulička ball gagu bývá vyrobená z plastu, silikonu nebo gumy. Materiály se liší především svojí tvrdostí a pocitem na dotek. Díky tomu si užijete rozdílné pocity. Oblíbená je měkká guma nebo silikon, do kterých se dá příjemně zakousnout. Z tvrdého plastu budou partnerovi "drkotat" při skousnutí zuby a zažije mnohem tvrdší zážitek.

Ujistěte se, že popruhy ball gagu jsou dostatečně pevné. Také by měly být dostatečně dlouhé a nastavitelné, abyste je mohli snadno přizpůsobit hlavě a zajistili si tak pohodlné nošení. Některé roubíky dokonce umožňují zamknutí na malý zámek.

Při výběru ball gagu mějte na paměti bezpečnost. Vyberte kuličkový roubík, který nebude příliš těsný a ideálně bude mít otvory pro dýchání, aby váš partner mohl snadno dýchat a pohybovat čelistmi.

Roubíky s kuličkou jsou k dispozici v různých stylech a designech. Vyberte si ten, který se vám líbí a odpovídá vašim potřebám.

Co když je roubík s kuličkou moc velký?

Ball gagy mívají různý průměr kuličky, ale pokud je i ten nejmenší na vašeho partnera příliš, je lepší zvolit kousací roubík, který má místo kuličky "tyčku". Díky tomu tolik neroztahuje ústa a nošení je pohodlnější a příjemnější.

, Tým YOO.cz

Jak používat ball gag?

Před použitím ball gagu se ujistěte, že oba s touto praktikou souhlasíte a že jste se na ní otevřeně a upřímně domluvili. Důvěrně si popovídejte o svých hranicích, očekáváních a přáních.

Před použitím kuličku roubíku opláchněte vodou a jemným mýdlem a nechte ji uschnout. Po vložení ball gagu do úst vašeho partnera utáhněte řemínek roubíku tak, aby na hlavě držel, ale zároveň nezpůsoboval bolest.

Během nošení ball gagu mějte na paměti, že váš partner nemůže mluvit, a měli byste být citliví na jeho potřeby a signály. Dopředu si dohodněte bezpečnostní signál, kterým vám dá jasně najevo, že potřebuje přerušit hru.

Ujistěte se, že váš partner může snadno dýchat. Pokud se necítí dobře, měli byste roubík sundat a dát si pauzu, případně to nechat na jindy. Na hraní zapomeňte ve chvíli, kdy je nemocný (a hlavně když má ucpaný nos nebo jiné potíže s dýcháním).

Jak se starat o roubík s kuličkou

Po každém použití důkladně opláchněte kuličku teplou vodou a jemným mýdlem. Hodí se použít i dezinfekční prostředek na sexuální hračky, aby byl ball gag zcela čistý. Popruhy otřete vlhkým hadříkem.

Po opláchnutí roubík s kuličkou pečlivě osušte ručníkem nebo nechte přirozeně oschnout na vzduchu. Důkladné vysušení pomůže zabránit růstu bakterií nebo plísní.

Ball gag uložte na suchém a čistém místě, mimo přímé sluneční světlo a teplotní extrémy. Ideální je uložit jej do samostatné krabičky nebo tašky, abyste mu zabránili ve styku s jinými hračkami. Zároveň jej ochráníte před prachem.

Objevte krásu roubíků s kuličkou

Roubíky s kuličkou dokáží vašeho partnera krásně potrápit a ukázat mu, kdo má v ložnici navrch. Vyberte si z naší bohaté nabídky ball gagů všech možných velikostí a stylů ten svůj a pusťte se do experimentů s nádechem dominance a submisivity.