39 položek celkem
Kožený hrudní postroj ZADO
ZDARMAZDARMA
1 419 Kč
3765
Ozdobné řemínky na nohy MAZE, černé
449 Kč
8084
Páskové body s řetízkem v rozkroku Bad Kitty 6785
Řemínková podprsenka Obsessive
569 Kč
7538
Nahoru
Další produkty
BDSM postroje

Hledáte outfit, který vám nezakryje zbytečně moc kůže? Tak šupky hupky do BDSM postroje. Sexy řemínky zvýrazní vaše křivky a můžete k nim připnout pouta i vodítko. Jupí, to bude divočina!

BDSM postroje budou slušet všem milovníkům drsnějších hrátek. Kožené či koženkové řemeny zvýrazní křivky a pevně obepnou tělo. Mňam! Postroje udělají z dominantů drsňáky a v submisivech probudí touhu být ovládán.

K čemu slouží BDSM postroje

K většině postrojů je možné připnout BDSM pomůcky, jako jsou erotická pouta nebo vodítka. Některé postroje jsou spíše pro parádu – skvěle vypadají na nahém těle i na oblečení. Jiné kousky jsou zase pořádně masivní a vydrží i ty nejdrsnější hrátky. Jupííí, to bude sadomasíčková divočina.

TIP: BDSM postoje jsou často vyrobeny z kůže, která BDSM a čuňačinkám náramně sluší. Je měkkáodolná, snadno přebírá vlhkost okolí (takže i pot a šťávičky) a občas může vykazovat drobné povrchové nedostatky (třeba kvůli vráskám a jizvičkám zvířete), díky kterým jsou však jednotlivé kousky zcela unikátní. Jak se o kůži starat zjistíte v našem rychlém taháku o materiálech.