BDSM postroje

Nejprodávanější

37 položek celkem
Řemínkový hrudní postroj Ouch! Thanos 10790
Kožený hrudní postroj ZADO
ZDARMAZDARMA
1 469 Kč
3765
Řemínkový hrudní postroj Ouch! Costas 10792
Řemínkový postroj s obojkem Ouch! Chara 10794
Ozdobné řemínky na nohy MAZE, černé
369 Kč
8084
BDSM postroje

Hledáte outfit, který vám nezakryje zbytečně moc kůže? Tak šupky hupky do BDSM postroje. Sexy řemínky zvýrazní vaše křivky a můžete k nim připnout pouta i vodítko. Jupí, to bude divočina!

BDSM postroje budou slušet všem milovníkům drsnějších hrátek a outfitů. Kožené či koženkové řemeny zvýrazní křivky a pevně obepnou tělo. Mňam! Postroje udělají z dominantů drsňáky a v submisivech probudí touhu být ovládán.

K čemu slouží BDSM postroje

K většině postrojů je možné připnout BDSM pomůcky, jako jsou erotická pouta nebo vodítka. Některé postroje jsou spíše pro parádu – skvěle vypadají na nahém těle i na oblečení. Jiné kousky jsou zase pořádně masivní a vydrží i ty nejdrsnější hrátky. Jupííí, to bude sadomasíčková divočina.

TIP: BDSM postoje jsou často vyrobeny z kůže, která BDSM a čuňačinkám náramně sluší. Je měkkáodolná, snadno přebírá vlhkost okolí (takže i pot a šťávičky) a občas může vykazovat drobné povrchové nedostatky (třeba kvůli vráskám a jizvičkám zvířete), díky kterým jsou však jednotlivé kousky zcela unikátní. Jak se o kůži starat zjistíte v našem rychlém taháku o materiálech.


Tipy, jak využít BDSM postroj

BDSM postroj je především estetickým prvkem, který do vašeho sexuálního života přinese něco nového. Zvolte postroj, který doplňuje váš oblíbený outfit, nebo takový, který vyzdvihne krásu nahého těla. Pokud se chcete skrýt pod masku tajemna a anonymity, doplňte postroj o BDSM kuklu.

Postroj může posloužit i jako bondage pomůcka. Čím více utáhnete popruhy, tím větší pocit "uvěznění" partnerovi dopřejete. Většina postrojů má kovové kroužky pro připnutí pout, u jiných už jsou pouta jejich součástí.

Některé BDSM postroje jsou i vynikajícím pomocníkem pro sexuální hry. Jejich součástí totiž mohou být i řetízky nebo háky, které poslouží ke stimulaci erotogenních zón, především vaginy, hráze či zadečku. Některé postroje pro muže mohou mít i kroužek na penis a varlata, který pozvedne nádobíčko a zároveň pomůže k lepší erekci.

Vyberte si svůj BDSM postroj ještě dnes

BDSM postroje přinesou do vašich divokých her novou jiskru. Vyberte si z naší neodolatelné nabídky koženkových, textilních i kožených postrojů pro ženy i muže ten pravý a vrhněte se naplno do her s nádechem dominance a submisivity.