Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.

Roztahovací roubíky (ring gag, spider gag)

Nejprodávanější

6 položek celkem
Roztahovací

Má vaše láska kousavou náladu nebo drží rtíky pevně u sebe, když se vám to zrovna nehodí? Nevadí, přesně pro tyto situace tu jsou roztahovací roubíky. Teď už se nemusíte bát pokousání. Naládujte jí do pusy cokoliv si zamanete. Vrrr, mňam, mlask.

Pššššt, co by to bylo za prasečinky bez roztahovacího roubíku? Ring gag či spider gag umlčí vaši neposlušnou polovičku a ještě jí pořádně rozevře pusinu, do které pak můžete cokoliv zasouvat (například dildo). Paráda! Kromě umlčovací schopnosti mají roubíky i psychologický efekt – vaši lásku poníží a postaví do submisivní role.

Jak vypadají roztahovací roubíky (ring a spider gagy)?

Ring gagy mívají jeden nebo několik vyměnitelných kroužků o různém průměru. Spider gag je pak roztahovací roubík, který má kroužek se čtyřmi "nožkami" vybíhajícími do stran (roubík tak trochu připomíná pavouka).

CO S ROUBÍKEM? Roztahovací roubík vám poskytne nové možnosti během jakékoliv divočárny. Přečtěte si velkého průvodce sexuálními praktikami a zaexperimentujte si. S roztahovacím roubíkem v puse si užijete třeba mokrý pissing nebo divoké klinik hrátky. Jupííí, to bude jízda!