Průvodce BDSM pomůckami pro začátečníky – pojďte, budeme si hrát!

Oddejte se lehkému sadomasíčku! Nemusíte se bát, nebude to bolet… Možná jenom trošičku ♥. Náš průvodce BDSM pomůckami vám ukáže, co všechno k těmto vzrušujícím hrátkám budete potřebovat.

BDSM pomůcky pro začátečníky vám otevřou bránu do světa vzrušujících prasečinek.

Připoutejte svou lásku k posteli, ztlumte její hlasité mrouskání a pak ji párkrát plácněte po nahé prdýlce… to bude vzrůšo! Špetka BDSM vám rozproudí krev v žilách – od teď už nikdy nebudete šoustat jako vanilky.

Co milovníci BDSM obvykle dělají:

  • Hrají si na někoho jiného
  • Experimentují se smysly
  • Svazují se
  • Nosí masky a roubíky
  • Tahají se za vlásky
  • Mluví sprostě
  • Mrskají se bičíky a plácačkami
  • Náramně si to užívají

Něžné násilí je nesmírně vzrušující a taky upevňuje vztah. Ale pozor! Svou lásku svazujte a mrskejte jako diví pouze za předpokladu, že vám k tomu dá svolení. Zkuste ji nejprve jemně plácnout. Líbilo se? V tom případě si držte klobouky, začínáme.

Chci se naučit svazovat

Můžete použít kravatu nebo šátek… ale taky tomu můžete dát trochu styl. Než se však pustíte do složitého páskování a shibari, bohatě vám postačí pouta. Stačí zacvaknout a miláček se ani nehne. Pro začátečníky jsou ideální pouta s plyšovým kožíškem, která nejenže vůbec netlačí, ale navíc i skvěle vypadají.

Opatrně na zámečky!

Pokud si vyberete pouta se zámečkem, snažte se neztratit klíček. V opačném případě vás vysvobodí jedině zámečník.

Máte doma fajnovku? Žádná milovnice elegance a blyštivých věcí neodolá ozdobným poutům. Ta sice nejsou tak pevná, ale vaši drahou tak ohromí, že o ně bude každou noc škemrat.

O ještě dokonalejší znehybnění se pak postarají pouta na postel. Yoo, jen ať má ta potvůrka nohy i ruce co nejdál od sebe.

Pouta na ruce jsou

Chci zintenzivnit naše prožitky

Co oči nevidí, to rozkrok vzrušuje. Vyřazením zraku zesílíte citlivost na doteky, zvuky i vůně, čímž své polovičce připravíte mnohem intenzivnější zážitek. Doteky šimrátka, důtek nebo kostek ledu tak budou působit doslova opojně. Mmm, to bude bájo!

Masky na oči netlačí, nekloužou a vždy dokonale zaslepí zrak. Navíc zamezí případnému studu obou zúčastněných. Což je perfektní, pokud s BDSM zrovna začínáte.

Chci ztlumit zvuk své polovičky

Sténá vaše polovička u sexu tak, že budí všechny sousedy okolo? Psst, ticho tady bude! Nasaďte jí slušivý roubík a už neuslyšíte nic jiného, než jen tlumené vzdechy a zvuk slastného slintání do matrace. Nezkušené pusinky uvítají kousací roubíky a roubíky s kuličkou, které je spolehlivě umlčí, ale zároveň to nejsou žádné trhače koutků.

Roubík ztiší i tu nejhlasitější polovičku. Už žádní naštvaní sousedi.

Chci svou lásku něžně mučit

Dopřejte si nálož lechtivého mučeníčka! Šimrátka jsou ideálním nástrojem pro něžné SM hrátky – pohladí, polechtají a nažhaví smysly. Některá šimrátka jsou spojena s jemnými důtkami nebo plácačkou, takže můžete intenzitu slastného trápení kombinovat podle potřeby.

Šimrátka nejsou jenom pro bábovky

Je vaše polovička lechtivá? V tom případě ji můžete šimrátkem vydráždit do extrému. A obzvlášť lechtáním spoutaných chodidel. Proto šimrátka najdete i v drsnějších BDSM doupatech, kde se v rukou zkušených domin a dominantů promění v nástroj nemyslitelného utrpení :) 

Chci zaútočit na holou prdelku

Chcete své polovičce naplácat na holou? Tak ať to sviští! Spanking patří k jedné z nejoblíbenějších disciplín BDSM. Užijí si jej jak nováčkové, tak i zkušené mlátičky. V začátcích své spankerské kariéry sáhněte spíše po plácačce či důtkách, rákoskou a bičem už totiž můžete vykouzlit pěkně bolestivá “jelítka“.

Plácačky jsou nejlepší na zmalování prdelky – nezanechávají viditelné stopy (záleží na síle úderu) a po každé ráně nádherně zabarví zadnici na červeno. Yoo, řiťka jako dvě rajčátka, to je sen!

Důtky už zasáhnou větší část těla a na kůži pěkně štípnou. Nemusí však sloužit pouze jako nástroj k trestání – při jemném zacházení umí i pohladit.

Plácačky a důtky pro spanking umí pohladit i štípnout.

Chceme si hrát a experimentovat

Jde vám o něco víc, než jen svazování a něžné násilnosti? Zkuste roleplay a proměňte se v někoho jiného! Oblékněte si kostým školačky a dostaňte svého učitele do problémů. Nebo se proměňte v policistku a potrestejte partnera za jeho přestupky. A jako zdravotní sestřička můžete podávat účinný lék v podobě orgasmu. Taky si můžete hrát na pejska a kočičku – k tomu vám bude stačit pouze obojek a vodítko.

Do koho se převtělíte vy??