Průvodce BDSM pomůckami pro začátečníky – pojďte, budeme si hrát!

Oddejte se lehkému sadomasíčku! Nemusíte se bát, nebude to bolet… Možná jenom trošičku ♥. Náš průvodce BDSM pomůckami vám ukáže, co všechno k těmto vzrušujícím hrátkám budete potřebovat.

BDSM pomůcky pro začátečníky vám otevřou bránu do světa vzrušujících prasečinek.

Připoutejte svou lásku k posteli, ztlumte její hlasité mrouskání a pak ji párkrát plácněte po nahé prdýlce… to bude vzrůšo! Špetka BDSM vám rozproudí krev v žilách – od teď už nikdy nebudete šoustat jako vanilky.

Co milovníci BDSM obvykle dělají:

  • Hrají si na někoho jiného
  • Experimentují se smysly
  • Svazují se
  • Nosí masky a roubíky
  • Tahají se za vlásky
  • Mluví sprostě
  • Mrskají se bičíky a plácačkami
  • Náramně si to užívají

Něžné násilí je nesmírně vzrušující a taky upevňuje vztah. Ale pozor! Svou lásku svazujte a mrskejte jako diví pouze za předpokladu, že vám k tomu dá svolení. Zkuste ji nejprve jemně plácnout. Líbilo se? V tom případě si držte klobouky, začínáme.

Chci se naučit svazovat

Můžete použít kravatu nebo šátek… ale taky tomu můžete dát trochu styl. Než se však pustíte do složitého páskování a shibari, bohatě vám postačí pouta. Stačí zacvaknout a miláček se ani nehne. Pro začátečníky jsou ideální pouta s plyšovým kožíškem, která nejenže vůbec netlačí, ale navíc i skvěle vypadají.

Opatrně na zámečky!

Pokud si vyberete pouta se zámečkem, snažte se neztratit klíček. V opačném případě vás vysvobodí jedině zámečník.

Máte doma fajnovku? Žádná milovnice elegance a blyštivých věcí neodolá ozdobným poutům. Ta sice nejsou tak pevná, ale vaši drahou tak ohromí, že o ně bude každou noc škemrat.

O ještě dokonalejší znehybnění se pak postarají pouta na postel. Yoo, jen ať má ta potvůrka nohy i ruce co nejdál od sebe.

Pouta na ruce jsou "must have" pomůcka pro něžné BDSM

Chci zintenzivnit naše prožitky

Co oči nevidí, to rozkrok vzrušuje. Vyřazením zraku zesílíte citlivost na doteky, zvuky i vůně, čímž své polovičce připravíte mnohem intenzivnější zážitek. Doteky šimrátka, důtek nebo kostek ledu tak budou působit doslova opojně. Mmm, to bude bájo!

Masky na oči netlačí, nekloužou a vždy dokonale zaslepí zrak. Navíc zamezí případnému studu obou zúčastněných. Což je perfektní, pokud s BDSM zrovna začínáte.

Chci ztlumit zvuk své polovičky

Sténá vaše polovička u sexu tak, že budí všechny sousedy okolo? Psst, ticho tady bude! Nasaďte jí slušivý roubík a už neuslyšíte nic jiného, než jen tlumené vzdechy a zvuk slastného slintání do matrace. Nezkušené pusinky uvítají kousací roubíky a roubíky s kuličkou, které je spolehlivě umlčí, ale zároveň to nejsou žádné trhače koutků.

Roubík ztiší i tu nejhlasitější polovičku. Už žádní naštvaní sousedi.

Chci svou lásku něžně mučit

Dopřejte si nálož lechtivého mučeníčka! Šimrátka jsou ideálním nástrojem pro něžné SM hrátky – pohladí, polechtají a nažhaví smysly. Některá šimrátka jsou spojena s jemnými důtkami nebo plácačkou, takže můžete intenzitu slastného trápení kombinovat podle potřeby.

Šimrátka nejsou jenom pro bábovky

Je vaše polovička lechtivá? V tom případě ji můžete šimrátkem vydráždit do extrému. A obzvlášť lechtáním spoutaných chodidel. Proto šimrátka najdete i v drsnějších BDSM doupatech, kde se v rukou zkušených domin a dominantů promění v nástroj nemyslitelného utrpení :) 

Chci zaútočit na holou prdelku

Chcete své polovičce naplácat na holou? Tak ať to sviští! Spanking patří k jedné z nejoblíbenějších disciplín BDSM. Užijí si jej jak nováčkové, tak i zkušené mlátičky. V začátcích své spankerské kariéry sáhněte spíše po plácačce či důtkách, rákoskou a bičem už totiž můžete vykouzlit pěkně bolestivá “jelítka“.

Plácačky jsou nejlepší na zmalování prdelky – nezanechávají viditelné stopy (záleží na síle úderu) a po každé ráně nádherně zabarví zadnici na červeno. Yoo, řiťka jako dvě rajčátka, to je sen!

Důtky už zasáhnou větší část těla a na kůži pěkně štípnou. Nemusí však sloužit pouze jako nástroj k trestání – při jemném zacházení umí i pohladit.

Plácačky a důtky pro spanking umí pohladit i štípnout.

Chceme si hrát a experimentovat

Jde vám o něco víc, než jen svazování a něžné násilnosti? Zkuste roleplay a proměňte se v někoho jiného! Oblékněte si kostým školačky a dostaňte svého učitele do problémů. Nebo se proměňte v policistku a potrestejte partnera za jeho přestupky. A jako zdravotní sestřička můžete podávat účinný lék v podobě orgasmu. Taky si můžete hrát na pejska a kočičku – k tomu vám bude stačit pouze obojek a vodítko.

Do koho se převtělíte vy??