Nafukovací roubíky

Nejprodávanější

2 položek celkem
Nafukovací

Vždy jste toužili po tom, aby z vás vaše láska přišla o řeč i dech? Tak si k tomu pomožte a pořiďte si nafukovací roubík. Stačí jím drahouškovi ucpat pusu, pořádně přifouknout a je to! Přání splněno.

Pššššt, co by to bylo za prasečinky bez nafukovacího roubíku? Ten snadno umlčí vaši neposlušnou polovičku a ještě jí pořádně rozevře pusinu. Paráda! Kromě umlčovací schopnosti mají nafukovací roubíky i psychologický efekt – vaši lásku poníží a postaví do submisivní role.

Divoké hrátky s nafukovacími roubíky

Je jen na vás, jak moc své lásce pusinku zacpete, ale pozor - čím více vzduchu v roubíku, tím hůře se bude partnerovi dýchat. Proto jsou nafukovací roubíky oblíbenou hračkou při breathplay.

Nafukovací část roubíku bývá většinou vyrobena z latexu, řemínek nebo postroj na hlavu může být například z koženky nebo kůže.

CO S ROUBÍKEM? Nafukovací roubík utlumí zvuk během jakékoliv divočárny. Přečtěte si velkého průvodce sexuálními praktikami a zaexperimentujte si. S roubíkem v puse nevzbudíte sousedy ani během fistingu, elektrosexu nebo CBT. Jupííí, to bude jízda!