3 položek celkem
Vibrační sedátka

Nasedněte na trůn lásky a pevně se držte, vzrušující jízda právě začíná. Vibrační sedátka jsou snem každého a klidně vám zpříjemní i hrátky ve dvou. Vrrrr, tak na co čekáte? Slast nepočká.

Zaskotačte si v divokém rytmu. Vibrační sedátka a lehátka jsou jednoduché šukací stroje – přirážecí funkci sice mají jen některé modely, ale všechny vás pořádně roztančí svými silnými vibracemi. Navíc si často můžete měnit dilda nebo vibrátory podle aktuální chuti. Tak si vyberte svého favorita, naskočte a užijte si. YOOooo!

Typy vibračních sedátek a lehátek

V této kategorii najdete nejrůznější nafukovací vibrační sedátka a lehátka různých velikostí s pořádnými dildy pro vaginální i anální stimulaci, ale i pevná sedátka určená ke stimulaci vašeho čudlíčku rozkoše. Na některých sedátkách si užijete sama, na většině však můžete dovádět také při hrátkách s partnerem podobně jako na jiném erotickém nábytku. To bude jízda!

TIP: Vystačíte si s vibračníkem bez sedátka? Výběr je široký – od mini vrnítek až po obrovská vibrační dilda. Některá umí toto, jiná zase tamhleto. Existují gelové, plastové i silikonové robertky nejrůznějších tvarů i velikostí. Vyberte si partnera pro orgasmus v článku Jak vybrat nejlepší vibrátor