4 položek celkem
Vibrační sedátka

Nasedněte na trůn lásky a pevně se držte, vzrušující jízda právě začíná. Vibrační sedátka jsou snem každého a klidně vám zpříjemní i hrátky ve dvou. Vrrrr, tak na co čekáte? Slast nepočká.

Zaskotačte si v divokém rytmu. Vibrační sedátka a lehátka jsou jednoduché šukací stroje – přirážecí funkci sice mají jen některé modely, ale všechny vás pořádně roztančí svými silnými vibracemi. Navíc si můžete měnit dilda podle aktuální chuti. Tak si vyberte svého favorita, naskočte a užijte si. YOOooo!

Typy vibračních sedátek a lehátek

V této kategorii najdete nejrůznější nafukovací vibrační sedátka a lehátka různých velikostí s pořádnými dildy pro vaginální i anální stimulaci, ale i pevná sedátka určená ke stimulaci vašeho čudlíčku rozkoše. Na některých sedátkách si užijete sama, na většině však můžete dovádět také při hrátkách s partnerem. To bude jízda!

TIP: Vystačíte si s vibračníkem bez sedátka? Výběr je široký – od mini vrnítek až po obrovská vibrační dilda. Některá umí toto, jiná zase tamhleto. Existují gelové, plastové i silikonové robertky nejrůznějších tvarů i velikostí. Vyberte si partnera pro orgasmus v článku Jak vybrat nejlepší vibrátor