Tvarovatelný vibrátor Satisfyer G-Spot Flex 5+

Kód: 10805
Neohodnoceno
Značka: Satisfyer
ZDARMAZDARMA
Tvarovatelný vibrátor Satisfyer G-Spot Flex 5+
1 019 Kč
skladem
Prodloužení záruky +1 rok ?

Jeho tvar si přizpůsobíte přesně podle svých potřeb

 • lze jej použít pro potěšení bodu G i současnou stimulaci bodu G a klitorisu
 • celkem 12 vibračních programů + další zábavné módy v mobilní aplikaci
 • 100% voděodolný (IPX7)
 • jeho průměr nebude stačit každému

Namiřte silné vibrace přímo na svůj bod G. Tvarovatelný vibrátor Satisfyer G-Spot Flex 5+ můžete natvarovat přesně podle svých potřeb. Vibrátor má tenké tělo a rozšířenou špičku a můžete jej natvarovat i tak, aby současně s bodem G stimuloval klitoris.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Namiřte silné vibrace přímo na svůj bod G. Tvarovatelný vibrátor Satisfyer G-Spot Flex 5+ můžete natvarovat přesně podle svých potřeb.

Vibrátor má tenké tělo a rozšířenou špičku a můžete jej natvarovat i tak, aby současně s bodem G stimuloval klitoris. Celkem si můžete vybrat ze 12 vibračních programů.

Vibrace můžete ovládat buď pomocí klasických tlačítek, nebo přes mobilní aplikaci, ve které najdete spoustu dalších zábavných módů.

Jeho povrch je ze silikonu, který je bezpečný pro lidské tělo a příjemný na dotek. Můžete si s ním užívat i ve sprše či vaně, protože je 100% voděodolný (IPX7 – můžete jej ponořit do vody až do hloubky 1 metr na 30 minut).

cestovní zámek a jednoduché ovládání – podržením tlačítka "+" po dobu 2 sekund zapnete/vypnete vibrace (jednou zavibruje), krátkými stisky tlačítek "+" a "-" pak přepínáte mezi vibračními programy. Podržením tlačítka "+" po dobu 4 sekund zapnete stand-by mód, ve kterém můžete vibrátor propojit s mobilním telefonem (dvakrát zavibruje).

Mobilní aplikace Satisfyer Connect

Vibrátor můžete ovládat přes mobilní aplikaci přímo z vašeho smartphonu, tabletu nebo Apple Watch, a to dokonce odkudkoliv na světě (k tomu je však potřeba registrace).

Aplikace je v češtině a zdarma dostupná v obchodě Google Play i App store. Pomocí aplikace můžete mobilem či tabletem ovládat až 4 pomůcky od Satisfyeru najednou (u hodinek pouze 1).

Aplikace má 5 skvělých funkcí:

 1. Program hrátky – zde najdete přednastavené programy, které vás spolehlivě dovedou k vrcholu. V rámci tohoto programu je možné navrhovat své vlastní sekvence, které můžete sdílet i s dalšími lidmi v sekci "Komunita" (stejně tak si můžete stáhnout sekvenci vytvořenou někým jiným).
 2. Živá kontrola – tato funkce umožňuje ovládat vibrátor v reálném čase pomocí tahů prstem po obrazovce.
 3. Okolní zvuk – v tomto režimu lze hračku ovládat hlasem a okolními zvuky.
 4. Hudební vibrace – vibrátor můžete propojit s playlistem na Spotify (či jiné streamovací službě) a užívat si potěšení v rytmu své oblíbené hudby.
 5. Příběhy Remotyca vibrátor reaguje vibracemi na čtené erotické příběhy. Několik jich najdete přímo v aplikaci, zbylé jsou dostupné na Spotify.

Jak na ovládání na dálku? Nejprve je nutné vyhledat přezdívku partnera v sekci "Vzdálené přehrávání" a poslat mu žádost o spojení. Pak už si s ním můžete začít psát na chatu a jakmile budete připravení na hrátky s pomůckami, stačí se spojit přes videohovor a vybrat jednu z možností kontroly. Záleží na tom, zda máte hračku jenom vy, nebo i váš partner.

Pokud máte hračku jenom vy, můžete mu předat kontrolu nad jednou i více svými hračkami. Pokud má nějakou pomůcku i on, můžete zapnout synchronizované vibrace, kdy jeden z vás ovládá obě hračky najednou (a toto ovládání si můžete předávat), nebo si prohodíte kontrolu a každý ovládá rozkoš toho druhého.

Jestliže máte chuť experimentovat a chcete si psát a hrát i s někým cizím, můžete si náhodně vybrat mezi uživateli, kteří sdílí nějakou vibrační sekvenci v sekci "Komunita", vyhledat si jejich přezdívku ve "Vzdáleném přehrávání" a požádat je o spojení.

Lubrikujte výhradně gelem na vodní bázi a čistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

 • Rozměry: celková délka 19,6 cm, zasunutelná délka cca 12,5 cm, max. průměr 3,2 cm
 • Barva: modrá
 • Materiál: silikon, ABS
 • Baterie: interní akumulátor (nabíjení magnetickým USB kabelem)
 • Doba provozu: až 60 minut
 • Doba nabíjení: 4,5 hodiny
 • Výrobce: Triple A Import (Německo)
?
239 9.66

Doplňkové parametry

Kategorie: Vibrátory na bod G
Barva: modrá
Materiál pomůcky: silikon
Je na elektřinu?: Ano
Velikost: 19.6 cm
Velikost (vibrátory, dilda): střední (17-21 cm)
Vlastnosti: vibrační/pulsační programy, dálkové ovládání, ohebný, hypoalergenní, ovládání chytrým telefonem/aplikací
Tvrdost materiálu: pevnější
Průměr: 3.2 cm
Průměr pomůcky: 3-4 cm (průměr)
Typ napájení: nabíjení USB kabelem
Vhodné pro: pro ženy
Vodotěsnost: 100% vodotěsný