Satisfyer

Nechcete na orgasmus dlouho čekat a chcete si ho vychutnat během chvilky? Yoo, s bezdotykovými stimulátory Satisfyer to bude brnkačka. A i když tuto značku proslavila především revoluční pulzační technologie Air Pulse, umí toho nabídnout mnohem víc. Fááákt?

Jasně, Satisfyer potěší opravdu každého. Je fuk, jestli jste žena, muž či jednorožec, single nebo v páru, homosexuál nebo hetero, mladí nebo staří. Vždy si užijete pořádnou dávku vzrušení a rozkoše. Mňam. Nebojte se experimentovat a vyzkoušejte kromě stimulátorů třeba i kolekci masturbátorů Satisfyer Men nebo párové vibrátory z kolekce Satisfyer Partner.

A proč zrovna Satisfyer?

Hračky od německé značky Satisfyer jsou inovativní, dechberoucí a nadčasové. Značka klade velký důraz na vývoj svých produktů a vše si ověřuje v pravidelných průzkumech. Yoo, a taky má řadu cen za design a inovace, a to už přece o něčem svědčí, nebo ne?   

Spoustu vrnících libůstek navíc můžete ovládat na dálku přes mobilní telefon. Zábavu si tak užijete prakticky kdekoliv a bez ohledu na to, jestli jste s partnerem zrovna spolu nebo daleko od sebe. Jupí.

 

99 položek celkem
Dezinfekční sprej Satisfyer Woman  300 ml 8938
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 5 - 99 položek celkem