Satisfyer

Nechcete na orgasmus dlouho čekat a chcete si ho vychutnat během chvilky? Yoo, s bezdotykovými stimulátory Satisfyer to bude brnkačka. A i když tuto značku proslavila především revoluční pulzační technologie Air Pulse, umí toho nabídnout mnohem víc. Fááákt?

Jasně, Satisfyer potěší opravdu každého. Je fuk, jestli jste žena, muž či jednorožec, single nebo v páru, homosexuál nebo hetero, mladí nebo staří. Vždy si užijete pořádnou dávku vzrušení a rozkoše. Mňam. Nebojte se experimentovat a vyzkoušejte kromě stimulátorů třeba i kolekci masturbátorů Satisfyer Men nebo párové vibrátory z kolekce Satisfyer Partner.

A proč zrovna Satisfyer?

Hračky od německé značky Satisfyer jsou inovativní, dechberoucí a nadčasové. Značka klade velký důraz na vývoj svých produktů a vše si ověřuje v pravidelných průzkumech. Yoo, a taky má řadu cen za design a inovace, a to už přece o něčem svědčí, nebo ne?   

Spoustu vrnících libůstek navíc můžete ovládat na dálku přes mobilní telefon. Zábavu si tak užijete prakticky kdekoliv a bez ohledu na to, jestli jste s partnerem zrovna spolu nebo daleko od sebe. Jupí.

 

86 položek celkem
Dezinfekční sprej Satisfyer Woman  300 ml 8938
Masturbační vajíčko Satisfyer Savage
139 Kč
8729
Masturbační vajíčko Satisfyer Naughty 8728
Masturbační vajíčko Satisfyer Bubble
139 Kč
8730
Masturbátor pro muže Satisfyer Men One
859 Kč
4541
Stimulátor klitorisu Satisfyer Number One 4213
Masturbační vajíčko Satisfyer Crunchy 8964
Masturbační vajíčko Satisfyer Fierce
139 Kč
8966
Masturbační vajíčko Satisfyer Riffle
139 Kč
8965
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 86 položek celkem