Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret

Kód: 10638
Výprodej
Neohodnoceno
Značka: Satisfyer
ZDARMAZDARMA
Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret
1 199 Kč
skladem
Prodloužení záruky +1 rok ?

Užijete si spoustu vibrační zábavy doma i venku

 • pohodlně se nosí v kalhotkách
 • lze jej ovládat i chytrým telefonem, hodinkami či tabletem
 • 12 vibračních programů + další zábavné módy v mobilní aplikaci

Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret posune vaše vibrační hrátky na novou úroveň. Můžete ho ovládat mobilem a klidně s ním vyrazit i ven. Vibrátor je ohebný a ergonomicky tvarovaný tak, aby se pohodlně nosil v kalhotkách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret posune vaše vibrační hrátky na novou úroveň. Můžete ho ovládat mobilem a klidně s ním vyrazit i ven.

Vibrátor je ohebný a ergonomicky tvarovaný tak, aby se pohodlně nosil v kalhotkách. Hlavní část je určená ke stimulaci bodu G, plochá část provibruje klitoris.

Vibrace jsou extra silné a hluboké a celkem si můžete vybrat ze 12 vibračních programů. Další zábavné módy najdete v mobilní aplikaci.

Ovládání je jednoduché – podržením tlačítka po dobu 2 sekund vibrátor zapnete či vypnete (jednou krátce zavibruje). Podržením stejného tlačítka po dobu 4 sekund zapnete stand-by mód, ve kterém můžete hračku propojit s mobilní aplikací (dvakrát krátce zavibruje). Krátkým stiskem tlačítka přepínáte mezi vibračními programy.

Lubrikujte výhradně gelem na vodní bázi. Čistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

Mobilní aplikace Satisfyer Connect

Vibrátor můžete kromě klasických tlačítek ovládat i přes mobilní aplikaci přímo z vašeho smartphonu, tabletu nebo Apple Watch, a to dokonce odkudkoliv na světě (k tomu je však potřeba registrace).

Aplikace je v češtině a zdarma dostupná v obchodě Google Play a App store. Pomocí aplikace můžete mobilem či tabletem ovládat až 4 pomůcky od Satisfyeru najednou (u hodinek pouze 1).

Aplikace má 5 skvělých funkcí:

 1. Program hrátky – zde najdete přednastavené programy, které vás spolehlivě dovedou k vrcholu. V rámci tohoto programu je možné navrhovat své vlastní sekvence, které můžete sdílet i s dalšími lidmi v sekci "Komunita" (stejně tak si můžete stáhnout sekvenci vytvořenou někým jiným).
 2. Živá kontrola – tato funkce umožňuje ovládat vibrátor v reálném čase pomocí tahů prstem po obrazovce.
 3. Okolní zvuk – v tomto režimu lze hračku ovládat hlasem a okolními zvuky.
 4. Hudební vibrace – vibrátor můžete propojit s playlistem na Spotify (či jiné streamovací službě) a užívat si potěšení v rytmu své oblíbené hudby.
 5. Příběhy Remotyca hračka reaguje vibracemi na čtené erotické příběhy. Několik jich najdete přímo v aplikaci, zbylé jsou dostupné na Spotify.

Jak na ovládání na dálku? Nejprve je nutné vyhledat přezdívku partnera v sekci "Vzdálené přehrávání" a poslat mu žádost o spojení. Pak už si s ním můžete začít psát na chatu a jakmile budete připravení na hrátky s pomůckami, stačí se spojit přes videohovor a vybrat jednu z možností kontroly. Záleží na tom, zda máte hračku jenom vy, nebo i váš partner.

Pokud máte hračku jenom vy, můžete mu předat kontrolu nad jednou i více svými hračkami. Pokud má nějakou pomůcku i on, můžete zapnout synchronizované vibrace, kdy jeden z vás ovládá obě hračky najednou (a toto ovládání si můžete předávat), nebo si prohodíte kontrolu a každý ovládá rozkoš toho druhého.

Jestliže máte chuť experimentovat a chcete si psát a hrát i s někým cizím, můžete si náhodně vybrat mezi uživateli, kteří sdílí nějakou vibrační sekvenci v sekci "Komunita", vyhledat si jejich přezdívku ve "Vzdáleném přehrávání" a požádat je o spojení.

 • Rozměry: celková délka 11 cm
  • Základna: délka 9 cm, max. šířka 4,2 cm
  • Vaginální část: zasunutelná délka cca 9,5 cm, max. průměr 3,2 cm
 • Barva: růžová
 • Materiál: silikon, ABS (plast)
 • Baterie: interní akumulátor (nabíjení pomocí magnetického USB kabelu)
 • Doba nabíjení: cca 4,5 hodiny
 • Doba provozu: až 1 hodina
 • Výrobce: Triple A Import (Německo)
?
169 6.83

Doplňkové parametry

Kategorie: Vibrátory do kalhotek
Barva: růžová
Materiál pomůcky: silikon
Je na elektřinu?: Ano
Velikost: 11 cm
Velikost (vibrátory, dilda): malé (do 16 cm)
Vlastnosti: extra výkonný, vibrační/pulsační programy, dálkové ovládání, ohebný, hypoalergenní, ovládání chytrým telefonem/aplikací
Tvrdost materiálu: zcela tvrdé
Průměr: 3.2 cm
Průměr pomůcky: 3-4 cm (průměr)
Typ napájení: nabíjení USB kabelem
Vhodné pro: pro ženy, pro páry
Vodotěsnost: 100% vodotěsný