5 položek celkem
BDSM nábytek

Potřebujete vybavit své sadomaso doupě? Není problém. Stylový a hlavně funkční BDSM nábytek promění i tu nejvanilkovější ložnici ve vzrušující jeskyni hříchů. Hurááá, konečně si budete moct pořádně zazlobit.

Vybavte si své sadomasíčkové doupě a vychutnejte si dokonalé BDSM hrátky se vším všudy. BDSM nábytek vám umožní spoutat a znehybnit vašeho partnera v nejrůznějších sexuálních polohách. V této kategorii najdete všelijaké bondage podložky, pranýře nebo BDSM poutací kříže. Jupíí, to bude divočina!

Hrátky s BDSM nábytkem

Součástí BDSM nábytku často bývají erotická pouta, se kterými svou polovičku pevně zafixujete, nebo masky na oči pro dokonalé omezení zraku. Během divokých radovánek se vám však budou hodit také další BDSM pomůcky, třeba roubíkyWartenbergova kolečka, šimrátka nebo důtky. Vrrrr, to bude jízda.

TIP: Zaslouží si vaše polovička postelové mučení? Dejte jí pořádnou lekci disciplíny! Náš průvodce BDSM pomůckami pro pokročilé vás provede světem vzrušujících násilností. Držte si klobouky… Dneska tady budou lítat chlupy a stříkat šťávičky!


Inspirace pro použití BDSM nábytku

Nábytek s pouty vám nabízí spoustu možností, jak jej využít. Partnera můžete za trest spoutat do ponižující polohy a nechat jej v ní do té doby, než si uvědomí, co udělal špatně. Nebo jej zafixujete v takové poloze, abyste si usnadnili přístup k jeho genitáliím či jiným citlivým místečkům pro jejich stimulaci či mučení. A co takhle spoutat miláčka v poloze, kdy bude mít vystrčený zadeček nachystaný k výprasku? Mňam!

BDSM lehátka a sedátka vám pak stejně jako klasický erotický nábytek umožní vyzkoušet nejrůznější sexuální polohy, které byste třeba ani fyzicky nezvládli, a pomůže vám k lepšímu úhlu pronikání při sexu. Pouta vám pak zajistí, že se váš miláček z dané polohy nevyvlékne.

Poutací kříž je ideální nejen k dokonalému znehybnění partnera na místě, ale poslouží i jako úžasná nástěnná ozdoba ve vašem BDSM doupátku.

Co lze použít jako BDSM nábytek?

Jako BDSM nábytek vám poslouží i sex houpačky. Díky nim svého partnera snadno dostanete do takové polohy, ve které jej chcete mít. Navíc jejich součástí bývají i pouta, kterými do nich svého partnera přišpendlíte, takže vám nebude moci utéct.

, Tým YOO.cz

Jak vybrat BDSM nábytek

Nejprve si položte otázku, co přesně od BDSM nábytku očekáváte. Chcete nábytek pro bondage, spanking nebo něco jiného? V tomto kroku je důležitá i komunikace s vaším partnerem, abyste zjistili, jaké jsou jeho přání a potřeby.

Zvažte také, jak často budete erotický nábytek používat a jaký prostor máte k dispozici. Pokud nemáte k dispozici dostatek místa, může být užitečné vybrat si nábytek s malými rozměry, nebo takový, který lze snadno sbalit nebo složit, aby nezabíral zbytečně místo.

Pokud chcete uchovat své BDSM aktivity v soukromí, zvažte, jak nábytek skladovat a jak zajistit, aby nebyl viditelný pro ostatní.

BDSM nábytek může být vyrobený z různých materiálů, včetně dřeva, kovu, kůže nebo plastu. Vyberte materiál, který vám bude nejpohodlnější a bude splňovat vaše požadavky na bezpečnost a hygienu.

Při výběru mějte na paměti bezpečnost. Ujistěte se, že je nábytek stabilní a odolný a že neexistuje žádné riziko zranění. Pokud si nejste výběrem jistí, pročtěte si hodnocení od ostatních zákazníků.

Nezapomeňte si zjistit také to, jaké doplňky jsou součástí balení, a co budete muset případně dokoupit. Může se jednat například o pouta, popruhy, masku na oči nebo polštáře.

Zařiďte si své BDSM doupě

Erotický nábytek pro BDSM posune vaše divočení na novou úroveň zábavného trápeníčka. Vyberte si z naší nabídky ještě dnes a zařiďte si doma své vlastní BDSM doupě, ve kterém můžete bez zábran uspokojit všechny své vnitřní touhy.