6 položek celkem
BDSM nábytek

Potřebujete vybavit své sadomaso doupě? Není problém. Stylový a hlavně funkční BDSM nábytek promění i tu nejvanilkovější ložnici ve vzrušující jeskyni hříchů. Hurááá, konečně si budete moct pořádně zazlobit.

Vybavte si své sadomasíčkové doupě a vychutnejte si dokonalé BDSM hrátky se vším všudy. BDSM nábytek vám umožní spoutat a znehybnit vašeho partnera v nejrůznějších sexuálních polohách. V této kategorii najdete všelijaké bondage podložky, pranýře nebo BDSM poutací kříže. Jupíí, to bude divočina!

Hrátky s BDSM nábytkem

Součástí BDSM nábytku často bývají erotická pouta, se kterými svou polovičku pevně zafixujete, nebo masky na oči pro dokonalé omezení zraku. Během divokých radovánek se vám však budou hodit také další BDSM pomůcky, třeba roubíkyWartenbergova kolečka, šimrátka nebo důtky. Vrrrr, to bude jízda.

TIP: Zaslouží si vaše polovička postelové mučení? Dejte jí pořádnou lekci disciplíny! Náš průvodce BDSM pomůckami pro pokročilé vás provede světem vzrušujících násilností. Držte si klobouky… Dneska tady budou lítat chlupy a stříkat šťávičky!


Inspirace pro použití BDSM nábytku

Nábytek s pouty vám nabízí spoustu možností, jak jej využít. Partnera můžete za trest spoutat do ponižující polohy a nechat jej v ní do té doby, než si uvědomí, co udělal špatně. Nebo jej zafixujete v takové poloze, abyste si usnadnili přístup k jeho genitáliím či jiným citlivým místečkům pro jejich stimulaci či mučení. A co takhle spoutat miláčka v poloze, kdy bude mít vystrčený zadeček nachystaný k výprasku? Mňam!

BDSM lehátka a sedátka vám pak stejně jako klasický erotický nábytek umožní vyzkoušet nejrůznější sexuální polohy, které byste třeba ani fyzicky nezvládli, a pomůže vám k lepšímu úhlu pronikání při sexu. Pouta vám pak zajistí, že se váš miláček z dané polohy nevyvlékne.

Poutací kříž je ideální nejen k dokonalému znehybnění partnera na místě, ale poslouží i jako úžasná nástěnná ozdoba ve vašem BDSM doupátku.

Zařiďte si své BDSM doupě

Erotický nábytek pro BDSM posune vaše divočení na novou úroveň zábavného trápeníčka. Vyberte si z naší nabídky ještě dnes a zařiďte si doma své vlastní BDSM doupě, ve kterém můžete bez zábran uspokojit všechny své vnitřní touhy.