Sounding a cévkování pro začátečníky: prošťouchněte se k rozkoši

Zajímá vás, co je sounding nebo jak se vycévkovat? Přečtěte si, jaký vercajk budete potřebovat k tomu, abyste si pořádně protáhli trubky, a navíc si to náááramně užili.

Sounding a cévkování vám protáhne trubky až k rozkoši.

Co je vlastně urethral sounding? Je to vzrušující praktika pro všechny milovníky experimentování, BDSM a klinik hrátek. V rámci této praktiky budete stimulovat svou močovou trubici různými šikovnými udělátky, čímž si přivodíte spoustu slastných pocitů (a dost možná i orgasmus).

A proč sounding bývá (většinou*) tak příjemný? Dilatátory a sondy totiž příjemně stimulují močovou trubici, a když jsou dostatečně dlouhé, tak i pánskou prostatu zevnitř. Bááááájo! A ani dámy nepřijdou zkrátka. Ty sice mají močovou trubici kratší, ale zato sousedí s vnitřní (a mnohem objemnější) částí klitorisu. Ááách!

*každý má potěšení nastavené trochu jinak. Co někomu přijde jako nebeské žůžo, je pro jiného mučení. Yoooo, to chce vyzkoušet.

Pomůcky a udělátka na sounding a cévkování

Chcete si otevřít svou domácí urologickou kliniku? Pak budete potřebovat dilatátory, sondy, katétry nebo penis plugy.

Chci prošťouchnout svá citlivá místečka

Pak vsaďte na dilatátory a sondy (jako sondy označujeme dlouhé dilatátory) slouží k rozšiřování a stimulaci močové trubice. Spousta z nich má různě drážkovaný povrch tak, aby vás jejich zasouvání a vysouvání vystřelilo až do vesmíru rozkoše. Mmm, přejeme vám příjemný let.

Dilatátory a sondy jsou z nerezu nebo silikonu a nerozdělují se na dámské a pánské. Ženám však doporučujeme kratší vibrační dilatátory, které jsou tak akorát, aby stimulovaly vnitřní část čudlíčku rozkoše. Pánové pak ocení dlouhé sondy, které dosáhnou až na prostatu. Yooo, tohle bude jízda.

Miluju piss a mokré hrátky

Duté a dostatečně dlouhé katétry vám poslouží k odvodu zlatavého moku z močového měchýře, nebo naopak k napouštění vody dovnitř.

Po zasunutí katétru do močového měchýře začne teploučký mok okamžitě vytékat, proto je většina cévek opatřena praktickou zátkou. Vypouštění žlutého jezírka tak budete mít pevně ve své moci.

Milovníci divokého močení pak ocení rychlé napouštění tekutiny dovnitř. Čůrat po sobě tak budete moct i bez pití hektolitrů vody. Juchů, na piss nebo mučeníčko v rámci BDSM jsou tyhle trubičky jako stvořené!

Chci ucpat a ozdobit své nádobíčko

Pro vás jsou tu penis plugy (neboli kolíky do penisu) jsou mnohem kratší – slouží tak k příjemnému roztažení menšího kousku močové trubice a případnému zabránění výstřiku, což je ideální pro mučeníčko – požitek z ejakulace bez výstřiku totiž nebývá tak intenzivní, jako s výstřikem.

Plné kolíčky využijete při ucpávání penisu, s dutými můžete v pohodě stříkat na všechny strany nebo čůrat po své lásce. Pokud zatoužíte plug nosit déle, vyberte si takový, který má kroužek na žalud. Bude držet jako přibitý.

Dilatace penisu potěší všechny nadšené experimentátory.

Jak se sondami správně sondovat?

 • Vyberte si vhodné udělátko

  Abyste si prošťouchávání trubek náležitě vychutnali, vyberte si správnou pomůcku. V začátcích sáhněte po sondě o průměru 3,5–5 mm, která vaši trubičku jen zlehoulinka roztáhne. Jůů, nebude to bolet.

 • Vydrbejte si ruce i intimní partie mýdlem a vydezinfikujte nástroje

  Při nedodržování hygienických zásad vám hrozí zdravotní komplikace. Pokud se objeví pálení při močení, častá potřeba čůrat, bolest v podbřišku, horečka či zimnice nebo dokonce krev v moči, neprodleně kontaktujte lékaře.

 • Lubrikujte, lubrikujte, lubrikujte

  Před zasunutím nezapomeňte na mazadlo. Tuny mazadla! Pořádnou dávkou neparfémovaného lubrikačního gelu na vodní bázi promazejte pomůcku i ústí své močové trubice. Předejdete tak odřeninám nebo spáleninám. Auuu, spálené trubky totiž děsně bolí!

  Nepoužívejte místo lubrikačního gelu své sliny – ty pořádně nekloužou a mohou zanést infekci do močovodu. Fujky.

 • Vychutnávejte. Ách, oooch, ano!

  Nádech a výdech. Uvolněte se a zlehka opřete špičku pomůcky o vstup do močové trubice. Moc netlačte, nebuďte hrr. Pomůcku spíš jemně zasunujte a hledejte ten nejlepší a bezbolestný úhel zásunu. Yooo, tohle je hezký! Vždy experimentujte s maximální opatrností. Používejte pouze nástroje k tomu určené a s pevnou sondou v močovém měchýři nikam nepochodujte, ať si neublížíte.

TIP

Zavádění sond je pro muže příjemnější ve chvíli, kdy jejich klacek zrovna nestojí.

Jak správně roztahovat?

Máte pocit, že pomůcka v močové trubici plandá a samovolně klouže hlouběji? Sáhněte po větším průměru. Během tréninku však nenavyšujte průměr o více než 1 milimetr při každém použití.

 • Vytáhněte

  Vytažení sondy je brnkačka, ale ty, které mají vroubkovaný povrch, je lepší vytáhnout až po opadnutí erekce. Pokud není sonda či cévka dutá, tak ji vytáhněte ještě před výstřikem, aby mohla šťávička volně vytéct z penisu.

 • Vyčůrejte se

  Zlatavý mok vydezinfikuje případné poranění či mikrotrhlinky a vypláchne všechen lubrikant.

 • Vydezinfikujte nástroje

  Použijte speciální dezinfekční prostředek na erotické pomůcky nebo své klinik nástroje vyvařte. Většina pomůcek pro sounding je vyrobena z nerezu nebo silikonu, což jejich čištění a dezinfekci značně zjednodušuje. Hurá!

Roztahování močové trubice není třeba uspěchat. Čím pomaleji budete postupovat, tím víc vás to bude bavit.