6 položek celkem
Pásky na bondage

Chcete si zjednodušit svazování? Sáhněte po páskách na bondage – je fuk, jestli jste fetišista amatér, nebo si chcete práci urychlit. Pásky na bondage zafixují celé tělo během chviličky. Hurá, to bude brnkačka.

Vyzbrojte se páskou na bondage a zajistěte si, aby vám vaše polovička neutekla z postele. Bondage jedna z nejoblíbenějších BDSM praktik – cílem je omezit pohyb i smysly za účelem ponížení nebo zvýšení sexuálního prožitku (nejčastěji obojího).

Pouta vás ale nebaví a uzly vám nejdou? Je fuk, jestli jste fetišista amatér, máte obě ruce levé, nebo si chcete svazování urychlit – sáhněte po pásce na bondage.

Jak pracovat s bondage páskami?

S páskami to je podobné jako se šátky. Svazovačka je brnkačka, bondage pásky vypadají jako obyčejná izolepa, ale fungují trošičku jinak – není na nich totiž žádné lepidlo. Přilnou jen samy k sobě, na těle nezanechají vůbec žádné stopy po lepidle a ani vám nevyškubou vlásky. Jupí!

TIPPři bondage s páskami svou oběť vášní pravidelně kontrolujte – dech, nepohodlí, teplotu a barvu končetin. Pokud něco není v pořádku, ihned zasáhněte. V krizových chvílích se vám budou hodit například bezpečnostní nůžky. Další praktické tipy se dozvíte v článku Jak na bondage.