33 položek celkem
Pulzační stimulátor klitorisu Infinite Love 10602
Satisfyery

Orgasmus za raz… dva… uuuuuuuž! Pořiďte svým sousedům špunty do uší, protože s tímhle bezdotykovým stimulátorem klitorisu budete křičet slastí každý den. YOOoo, se Satisfyerem dosáhne orgasmu 99,9 % žen. Huráááá.

Orgasmus za raz… dva… uuuuuuuž! Pořiďte sousedům špunty do uší, protože se Satisfyerem budete křičet slastí každý den. S touhle hračkou dosáhne orgasmu 8 z 10 žen během prvních pěti minut. Zbylé dvě ženy ho dosáhnou o pár minut později. Wow!

Jak funguje Satisfyer?

Satisfyer využívá ke stimulaci klitorisu unikátní technologii intenzivních tlakových vln (angl. Air Pulse). Některé z těchto stimulátorů klitorisu vás potěší i silnými vibracemi, které vaše zážitky ještě zintenzivní,  a jiné dokonce můžete ovládat i přes mobilní telefon, což vaše hrátky posune úplně do jiné dimenze. Navíc jsou 100% voděodolné, takže si můžete užívat i během koupele. Jupí!

TIP: Pánové, hledáte dárek pro přítelku? Satisfyer patří mezi nejoblíbenější stimulátory pro ženy a rozhodně s ním nešlápnete vedle.

PRŮVODCE DÁMSKOU SLASTÍ: Chcete si udělat vzrušující radost? Tak šup-šup, erotických pomůcek pro ženy je fůůůra a za svou pozornost nikdy nevyžadují teplou véču. Usnadněte si výběr a zapátrejte v našem průvodci erotickými pomůckami pro ženy, kde najdete ta nejlepší sexuální zlepšovadla.


Který Satisfyer si vybrat?

Pro rozmazlení klitorisu si můžete vybrat mezi stimulátory mnoha tvarů a velikostí. Některé Satisfyery jsou luxusní, jiné mají hravý design. Některé vás potěší hlavně doma, jiné jsou ideální i na cesty a vejdou se do každé kabelky. Mezi nejoblíbenější modely patří Satisfyer Pro 2, Love Triangle, Traveler a stylový Penguin, tedy jak my tomuto miláčkovi říkáme – Pan Tučňák.

Vybírejte i podle toho, jakou rozkoš chcete zažít. Klasické Satisfyery potěší pouze klitoris, ale na své si přijdou i dámy, které chtějí dopřát pozornost i svému bodu G. Některé modely značky Satisfyer totiž kombinují stimulátor a vibrátor. Oblíbený je třeba vibrátor Satisfyer Dual Love Red, párový vibrátor Satisfyer Pro 4 Couples či vibrátor/stimulátor Satisfyer Dual Kiss.

Rozdíl mezi Satisfyerem a sacím stimulátorem

Satisfyer vytváří tlakové vlny, které jsou tak intenzivní, že klitoris i mírně nacucne. Pokud si chcete užít opravdové sání, podívejte se na sací stimulátory. Vytvářejí podtlak podobně jako vakuové pumpy a navíc mají i různé sací programy a někdy i vibrace.

, Tým YOO.cz

Jak využít Satisfyer na maximum

Najděte si čas a prostor pro své intimní chvíle, abyste se mohli plně soustředit na své tělo a pocity.
Než se pustíte do hraní, vytvořte si příjemné a uvolněné prostředí. Někteří preferují předehru a erotické navnazení, jiným stačí romantická atmosféra. Fungovat bude ale i jakýkoli jiný způsob, který vás dokáže uvolnit.

Před hraním se důkladně seznamte se všemi funkcemi a ovládáním svého pulzátoru. Při samotném hraní pak začněte s nejnižší intenzitou tlakových vln a pak je postupně zvyšujte, abyste si zvykla nanový druh stimulace. Také vyzkoušejte všechny stimulační módy a najděte si takový, který vám nejvíce vyhovuje.

Během používání Satisfyeru se zkuste kromě klitorisu věnovat i jiným částem těla, třeba bradavkám, zadečku nebo jiným erogenním zónám, případně do hry zapojte další erotické pomůcky. To všechno vám může přidat další dimenzi k celkovému zážitku.

Pokud je voděodolný, tak si svůj bezdotykový stimulátor vezměte do vany. Bezdotyková stimulace je totiž pod vodou mnohem intenzivnější a klitoris je navíc díky teplé vodě více prokrvený, a tím pádem i citlivější.

Vyzkoušejte i stimulační gely na klitoris, které zvýší citlivost vašeho čudlíčku a postarají se o ještě větší wáááu. Podobně zafungují i pumpičky na klitoris.

Jak se starat o pulzační stimulátor klitorisu?

Nezapomínejte na důležitost hygieny – stimulátor čistěte nejen před každým použitím, ale i po něm. K umytí vám postačí i teplá voda s mýdlem, pro důkladnější dezinfekci pak jednou za čas použijte speciální dezinfekční prostředek na erotické pomůcky.

Po umytí pulzační stimulátor klitorisu důkladně osušte měkkým hadříkem nebo jej nechte oschnout na vzduchu (nikdy jej nesušte na topení ani slunci). Suchou hračku pak uložte do šuplíku tak, aby se nedotýkala ostatních erotických pomůcek. Ideální je uložit Satisfyer do původního obalu nebo látkového pytlíku.

Pokud je stimulátor vibrační a není voděodolný, dávejte si při umývání pozor na to, aby voda nezatekla dovnitř. A jestliže je na baterie a neplánujete ho delší dobu používat, tak je raději vyjměte.

Objevte kouzlo stimulátorů Satisfyer

Značka Satisfyer se zaměřuje na moderní erotické pomůcky vysoké kvality, které vám zaručí skvělou zábavu a intenzivní orgasmy, a to nejen o samotě, ale i při párovém laškování. Vyberte si z naší bohaté nabídky pulzačních stimulátorů klitorisu a vibrátorů s pulzační technologií pro ženy ještě dnes a objevte nové výšiny rozkoše a smyslnosti.