Bezdrátová vibrační vajíčka

Nejprodávanější

23 položek celkem
Bezdrátové vibrační vajíčko Ridged G 5441
Bezdrátová

Šoupněte partnerovi ovladač do ruky a hurá někam ven. Bezdrátová vibrační vajíčka vám poskytnou porci vibrací úplně kdekoliv – uděláte si to hezký na procházce, v restauraci nebo v kině? Vrrr, bez vibračního vajíčka už ani na krok.

Zavrňte si ještě před předehrou – vibrační vajíčko na dálkové ovládání je dokonalý lamač ledů. Vrrrr, wáu! 

Radovánky s vibračním vajíčkem na dálkové ovládání

Dobrodružství začíná ve chvíli, kdy si jej žena zavede a její polovička se zhostí ovládání. Večeře při svíčkách, sledování filmu nebo romantická procházka pak dostane zcela jiný rozměr. Vibrační vajíčko je určené především pro šoupnutí do vaginy, ale můžete jím rozmazlovat všechna citlivá místečka na těle

UDĚLEJTE SI VZRŮŠO RADOST:  Kromě potěšení s vibračním vajíčkem se můžete rozmazlovat i jinými způsoby – mrkněte na článek o erotických pomůckách pro ženy a vyberte si své společníky pro orgasmus. Co takhle si pořídit ještě vibrátor, stimulátor na klitoris nebo dildo? Mňam! 


Proč používat vibrační vajíčko na dálkové ovládání

Vibrační vajíčko na dálkové ovládání je výkonný a všestranný pomocník pro sexuální potěšení při sólo jízdě i při párových radovánkách. Je určené k intenzivnější masáži bodu G, což pomáhá u ženy vyvolat ještě silnější orgasmus.

Díky své diskrétní velikosti a dálkovému ovládání jsou ideální pro ty, kteří si chtějí užívat sexuální radovánky nejen doma, ale i na veřejnosti. Některá vibrační vajíčka s ovládáním přes mobilní aplikaci vám navíc umožní ovládání odkudkoliv na světě, takže vám přinášejí propojení s partnerem, i když zrovna někde lítá.

Ovládání přes dálkový ovladač vám přinese mnohem větší komfort při používání vajíčka – nemusíte lovit tlačítka nikde v rozkroku, intenzitu vibrací nebo vibrační program změníte snadno zmáčknutím čudlíku na ovladači, který máte v ruce.

Vibrační vajíčko na dálkové ovládání není jen zábavnou hračkou, ale navíc vám pomůže při tréninku pánevních svalů. Není sice tak těžké jako venušiny kuličky, ale i tak je potřeba vyvinout trochu úsilí, abyste ho udrželi během pohybu uvnitř vaginy. Není divu, že se bezdrátová vibrační vajíčka stala tak oblíbenými!

Jak si vybrat bezdrátové vibrační vajíčko

Zvažte správnou velikost a tvar vajíčka. Některá vajíčka jsou menší a snadněji vklouznou do vaginy, zatímco jiná jsou větší a nabízejí intenzivnější stimulaci. Rozměry vajíčka by měly vyhovovat vašim potřebám a zkušenostem.

Volte takový materiál, který je vám příjemný a splňuje vaše požadavky. Silikon je hebký na dotek a hypoalergenní, ABS je tvrdší a hladší. Vajíčka z ABS jsou většinou trochu hlučnější, protože vibrace netlumí žádná měkká povrchová vrstva.

Zajímejte se o funkce, které vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním nabízí. Sledujte intenzitu vibrací, počet vibračních programů, jestli je vajíčko voděodolné, zda má cestovní zámek nebo paměťový čip. Některá vibrační vajíčka navíc zvládají i další kouzla – může se jednat o funkci ohřevu, masážní perličky, přírazy nebo ovládání přes mobilní aplikaci.

Popřemýšlejte také nad tím, jak a kdy chcete vajíčko používat. Pokud chcete s vibračním vajíčkem vyrazit do společnosti, zkontrolujte informace o hlučnosti vajíčka. U bezdrátových vibračních vajíček se zajímejte i o dosah dálkového ovladače (většinou se pohybuje kolem 10 metrů).

Podívejte se na to, jestli je vajíčko a ovladač na baterie, nebo jsou nabíjecí. Pokud nechcete řešit výměnu baterek, je samozřejmě ideální volbou model, u kterého se pomocí USB kabelu nabíjí nejen vajíčko, ale i samotný ovladač.

Jak pečovat o bezdrátové vibrační vajíčko?

Bezdrátové vibrační vajíčko čistěte před i po každém použití. Použijte teplou vodu a mýdlo nebo speciální čistič pro erotické hračky. Dbejte na to, aby čisticí prostředek neobsahoval alkohol, který by mohl poškodit materiál vajíčka. Před uložením nechte vajíčko důkladně oschnout.

Vibrační vajíčko na dálkové ovládání uložte na suchém a čistém místě. Pokud je na baterie, můžete je před uložením vyjmout. Vajíčko skladujte odděleně od ostatních hraček tak, aby se vzájemně nedotýkaly. Nejlepší je použít originální obal, pytlík nebo kosmetickou taštičku.

Pokud potřebujete spolu s vajíčkem použít lubrikant, ujistěte se, že jste zvolili správný typ. Ideální je lubrikační gel na bázi vody, který je kámoš s každým materiálem. Gel na silikonové bázi by mohl poškodit povrch vajíčka ze silikonu.

Vyberte si své vibrační vajíčko na dálkové ovládání

Bezdrátové vibrační vajíčko použijete nejen při hraní o samotě či s partnerem za zavřenými dveřmi ložnice, ale i venku. Nejenže se vajíčka snadno používají, ale také dodají vašemu vztahu zcela novou úroveň zábavy a potěšení.

S vibračními vajíčky na dálkové ovládání může každý z partnerů ovládat prožitek a svobodněji prozkoumávat své touhy. Tak na co ještě čekáte? Vyberte si z naší široké nabídky ještě dnes.