14 položek celkem
Sady análních kolíků

https://www.yoo.cz/analni-koliky/Sady análních kolíků vám naplní nejen vaše touhy. Malý kolík je perfektní pro trénink, velký vám zajistí pořádnou nálož lásky. Rádi se dělíte? Půjčte jeden svému miláčkovi. YOO, se sadami kolíků si užijete.

Chystáte se na pořádnou zadkodivočinu? Vytrénujte svou dírku análními kolíky. Sady análních kolíků jsou ideální pro postupné, nenásilné a bezbolestné roztahování zadních vrátek. Tyhle kousky potěší začátečníky i zkušené análníky. Jupíí.

Pokud sada obsahuje různě tvarované kolíky, můžete ji využít i pro různé druhy stimulace. Díky tomu budou anální hrátky mnohem zábavnější. V neposlední řadě se sady kolíků dají využít i při párových hrách – každý z páru si prostě ze sady vybere kolík, který je mu nejsympatičtější (co se bude dít pak, to už je jen na vás).

Co obsahuje sada análních kolíků

Anální kolíky, které v sadách najdete, mají většinou klasický tvar se zúženou špičkou a praktickou rozšířenou základnou – díky tomu drží v prdelce i během divočejších radovánek a nikdy nezapadnou dovnitř. Jupí. Některé anální kolíky vás potěší vibracemi, luxusním vzhledem nebo tvarovaným tělem pro výraznější stimulaci. Jakou sadu si vyberete vy?

TIP: Zajímá vás, jak si užít divokou anální jízdu bez obav? Než se pustíte do análních radovánek, zaměřte se na očistu zadních vrátek, je to vážně brnkačka. Náš článek vám poradí, jak na klystýr.


Jak si vybrat správnou sadu kolíků?

Nejprve si promyslete, jak chcete sadu análních kolíků používat. Pro roztahování zadnice by měla obsahovat několik kolíků o různém průměru, pro potěšení zase různě tvarované kolíky, případně i kolíky s vibracemi.

Velikost volte podle svých zkušeností a podle toho, na jak velký průměr chcete svůj zadeček připravit. Pro úplné začátky by sada měla obsahovat kolík s průměrem kolem 2 – 3 cm, další průměry závisí na tom, kam až se chcete dostat.

Začátečníci ocení hladké kolíky, které snadno zajedou dovnitř. Pokud máte více zkušeností, můžete zvážit větší kolíky nebo ty s různými texturami pro intenzivnější stimulaci.

Materiál volte podle vlastních potřeb. Silikonové kolíky jsou obvykle měkké, hypoalergenní a snadno se čistí. Skleněné a kovové kolíky jsou tvrdší, ale mohou být hladší a snadno sterilizovatelné.

Důležité je také zvážit, jakou mají kolíky základnu. Ta by vždy měla zabraňovat přílišnému zasunutí do análního otvoru a umožňovat snadné vyjmutí kolíku. Pro snadnější manipulaci může mít třeba tvar očka, pro dlouhodobější nošení kolíků se zase hodí úzká základna.

Jestliže chcete sadu sdílet se svým partnerem, tak vybírejte spolu. Mluvte o tom, co od sady očekáváte, jak ji chcete používat a co je vám příjemné.

Jak se starat o sadu análních kolíků

Před každým použitím i po něm je důležité kolíky důkladně vyčistit. Můžete je umýt teplou vodou a mýdlem nebo použít speciální čistič pro erotické hračky. Ujistěte se, že čistič je šetrný k materiálu, ze kterého jsou kolíky vyrobeny. Po čištění je důležité je důkladně usušit.

Po umytí a osušení uchovávejte sadu kolíků na suchém a temném místě, abyste zabránili poškození nebo znehodnocení materiálu. Můžete použít samostatné sáčky nebo obaly, aby byly chráněny před prachem a nečistotami.

K lubrikaci vždy používejte správný lubrikační gel. Nejlepší je použít anální gel na vodní bázi, který můžete bezpečně používat se všemi materiály i kondomy.

Sada kolíků pro trénink i zábavu

Sadu kolíků nevyužijete jen pro trénink, ale přinese vám i spoustu anální zábavy o samotě či v páru. Máme pro vás sady análních kolíků rozličných tvarů, barev i velikostí, tak na co ještě čekáte? Pojďte si vybrat.