42 položek celkem
Kovový anální kolík se šperkem  černý 2990
Kovový anální kolík se šperkem  čirý 3096
Kovový anální kolík se šperkem  červený 2635
Luxusní kovový kolík se šperkem Taboom  S 8174
Luxusní kovový kolík se šperkem Taboom  L 8176
Luxusní kovový kolík se šperkem Taboom  M 8175
Anální šperk

Milujete vše, co se blyští? Anální šperk bude vaší láskou příští! Prdelku vám nádherně ozdobí i důkladně naplní. YOOoo, jestli jste parádnice a chcete mít v ložnici styl, anální šperk je pro vás jako stvořený.

Ozdobte svou prdelku, určitě si to zaslouží. Anální kolíky se šperkem potěší oči a navíc vám poskytnou spoustu slastných pocitů – zkuste je nosit i během sexu s partnerem, oba pocítíte rozdíl. Ach, to je krááása!

Anální kolíky se šperkem pro každou prdelku

Anální šperky mívají stejný tvar jako klasické anální kolíky, takže nevypadnou ani během divočejšího pohybu. Navíc mají praktickou anální zarážku, takže se vám v prdelce určitě neztratí.

U nás najdete šperky do zadečku různých velikostí, které jsou vyrobeny z chladivého kovu i hebkého silikonu. Ozdobné krystaly jsou v mnoha barvičkách, takže si jistě vyberete kolík podle svého vkusu. Některé anální kolíky se šperkem jsou dokonce vibrační. YOOooo, to bude bájo.

JAK NA ANÁLNÍ SEX: Chystáte se na hrátky se zadními vrátky, ale nevíte, jak na ně správně připravit své tělo? Mrkněte na našeho vychytaného průvodce análním sexem a brázděte svá citlivá zákoutí bez obav. Kromě návodu na klystýr tam najdete i praktické uvolňovací tipy. Jupíí! 


Co jsou anální šperky a proč je lidé nosí

Anální šperky jsou anální kolíky s ozdobnou základnou. Ta je většinou ozdobená krystalem v mnoha různých barvách, někdy dokonce i svítí. Vsouvají se do konečníku za účelem ozdobení a sexuálního potěšení. Někdy je pak navíc základna zajímavě tvarovaná, třeba do tvaru srdce nebo květiny.

Lidé, kteří nosí anální šperky věří, že je činí atraktivnějšími, jiní hledají lepší sexuální stimulaci při sexu s partnerem či sólových hrách. Někteří nosí kolíky se šperkem prostě proto, že je to pro ně příjemné a cítí se tak dobře.

Typy análních šperků

Můžete si vybrat z mnoha velikostí, tvarů a materiálů. Dokonce existují i vibrační anální šperky, které rozvibrují zadeček a přinesou vám intenzivnější rozkoš.

Nejčastější volbou jsou anální šperky ze silikonu a kovové kolíky s krystalem. Silikon je neuvěřitelně pružný, sametově hebký na dotek a snadno se čistí, kov zase ze začátku příjemně chladí a poskytuje intenzivnější stimulaci.

Jak si vybrat správný anální šperk

Začněte tím, že se rozhodnete pro správnou velikost ozdoby do zadečku. Dáváte přednost menším kouskům, které zajistí jemnou stimulaci při sexu a delším nošení? Nebo hledáte velký anální kolík, který vám přinese pořádné roztažení půlek a důkladnou stimulaci?

Dále vezměte v úvahu tvar a materiál, protože tím ovlivníte míru pohodlí a intenzitu potěšení. Pokud chcete anální kolík nosit, volte klasický kapkovitý tvar, díky kterému se anální šperk udrží v zadečku i během pohybu. Základna by pak měla být menší nebo podélná, aby vás netlačila do půlek.

Výrazně tvarované anální kolíky z tvrdých materiálů, jako je kov, sklo, nebo kámen, vám zajistí mnohonásobně intenzivnější stimulaci, než kolíky klasického kapkovitého tvaru s hladkými stěnami. Tyto materiály navíc můžete snadno nahřát nebo ochladit a užít si hrátky s teplotou.

Při výběru vezměte v potaz i design kolíku – abyste si s ním užili naplno, musí se vám líbit i na pohled. Na výběr máte z mnoha barev nejen krystalů, ale i samotného kolíku.

Pokud je anální šperk vibrační, prostudujte dopředu všechny jeho funkce a vyberte si takový, který naplní vaše potřeby. Zjistěte si, kolik vibračních programů má, jak silné a tiché jsou vibrace, zda má ovládání tlačítkem nebo dálkovým ovladačem, jestli je voděodolný a zda je nabíjecí nebo na baterie.

Anální šperk na dálkové ovládání

Pokud si vybíráte anální šperk s vibracemi, doporučuji zvolit kolík s dálkovým ovladačem. Díky němu je ovládání vibrací mnohem pohodlnější a s kolíkem můžete vyrazit klidně i ven.

, Tým YOO.cz

Jak bezpečně používat a čistit anální šperky

Anální šperky mohou být skvělým způsobem, jak si zpestřit intimní chvilky, ale je důležité dodržovat správnou hygienu při jejich používání. Očištěním análního šperku před a po každém použití teplou vodou a jemným mýdlem nebo speciálním čisticím prostředkem na erotické pomůcky zajistíte, že se na povrchu nebudou hromadit bakterie.

Pro hygieničtější hrátky s análním šperkem vypulírujte svou zadní bránu pomocí klystýru. Není to sice úplně nezbytné, ale přinese vám to větší psychickou pohodu.

Při zavádění análního šperku je potřeba používat lubrikant, abyste předešli nežádoucímu nepohodlí nebo podráždění. Buďte trpěliví, nikam nespěchejte a postupujte pomalu. Zadní brána musí mít dost času na to, aby se hezky roztáhla a přizpůsobila velikosti kolíku.

Pokud chcete anální kolík s krystalem používat během partnerských her, myslete na komunikaci a ohleduplnost. Proberte s partnerem, co od análního šperku očekáváte a jak jej chcete použít.

Užijte si bezpečnou zábavu s ozdobnými kolíky

Správný typ análního šperku vám může pomoci zlepšit prožitek při sexuálních aktivitách a zvýšit sebevědomí a uvědomění si vlastního těla. Pokud chcete vylepšit svůj sexuální život análním šperkem, pak už nehledejte dál – máme skladem spoustu druhů análních kolíků s krystalem, které jsou navrženy tak, aby vás potěšily ve všech směrech. Prohlédněte si naši nabídku.