8 položek celkem
Anální kolíky

Chcete své prdelce dopřát pořádné sousto? Nafukovací anální kolíky ji konečně zasytí. Nafouknete ho trošičku, nebo se cítíte na pořádnou vzducholoď? Yoo, nafukovací kolík anální, všechny chmury zahání.

Má vaše prdelka velký hlad? Dopřejte jí pořádné sousto. Nafukovací anální kolíky si přizpůsobíte podle svých představ. Tyhle krasavce lze totiž jednoduše nafouknout nebo vyfouknout tak, aby zatlačili na ta správná místa.

Materiály nafukovacích análních kolíků

U nás naleznete nafukovací anální kolíky z latexu, PVC i silikonu. A jak to vlastně funguje? Nafukovací anální kolík má buď pevné jádro potažené pružným materiálem, nebo funguje jako balónek, který je před radovánkami potřeba zpevnit nafouknutím.

TIP: Vaše prdelka není zvyklá? Použijte uvolňující gely a spreje na anální sex.

JAK NA ZADKOHRÁTKYZajímá vás, jak si užít hrátky s kolíkem bez obav z ušpinění? Šoupněte tam trubičku a vypláchněte se – je to brnkačka. Náš vychytaný návod na klystýr vám prozradí, jak na to. 


Jak využít nafukovací anální kolík na maximum

Použijte dostatek lubrikantu, a to jak na nafukovací kolík, tak i na anální otvor. Zvýšíte tím kluznost, kolík snadněji vklouzne dovnitř a riziko poranění nebo nepříjemných pocitů se bude blížit nule. Ideální jsou anální lubrikáče, které bývají hustější, takže vám nepotečou tam, kde nechcete, a často obsahují i dezinfekční nebo uvolňující složky. Prostě vše, co vaše prdelka ocení.

Při hrátkách buďte trpěliví a nenafukujte hned kolík na maximum, pokud už s tím nemáte zkušenosti. Kolík šoupněte do prdelky ještě před nafouknutím a teprve až si na něj zvyknete, tak jej začněte pomalu nafukovat. Ujistěte se, že nafukovací ventil máte po ruce a že můžete kolík v případě potřeby snadno a rychle vyfouknout .

Pokud máte nafukovací anální kolík s vibracemi, zkuste experimentovat s různými vibracemi a rychlostmi, abyste našli takový program, ze kterého budete nejvíc v rauši. Pohrajte si také s různými polohami a úhly, abyste našli takovou pozici, ve které to bude nejvíc mňam. Některé nafukovací kolíky mají odnímatelnou hadičku s pumpou či balonkem, takže je můžete i pohodlně "nosit".

Během používání kolíku poslouchejte své tělo a ujistěte se, že vám nafukovací anální kolík nezpůsobuje žádnou bolest nebo nepohodlí. Pokud se necítíte dobře nebo vám něco nesedí, tak raději hrátky s kolíkem odložte na jindy. Na pilu se tlačit nevyplatí.

Nafukovací kolík klidně zkombinujte s dalšími hračkami, abyste znásobili svoji rozkoš. Ženy mohou vyzkoušet třeba vibrátor nebo stimulátor klitorisu, muži třeba vibrační kroužek nebo masturbátor.

Jak se starat o nafukovací kolík?

Po použití nafukovací plug očistěte teplou vodou a jemným mýdlem. Pro větší bezpečnost a odstranění veškerých breberek a nečistot můžete použít také čisticí prostředek na hračky. Dbejte na to, abyste nafukovací kolík nenechávali na přímém slunečním světle nebou zdrojů tepla, protože by mohlo dojít k jeho poškození.

Kolík po umytí osušte a skladujte odděleně od ostatních hraček, aby nedošlo k jejich vzájemnému kontaktu. Různé materiály spolu totiž mohou začít reagovat a kolík by tak ztratil na své kráse i funkčnosti.

Vyberte si svůj nafukovací anální kolík

Experimentujte s nafukovacími análními kolíky a najděte si v naší nabídce ten nejvhodnější pro svůj zadeček. Vyberte si takový, který vám vyhovuje, a užijte si anální potěšení a rozšiřování svých obzorů a hranic.