8 položek celkem
Anální kolíky

Chcete své prdelce dopřát pořádné sousto? Nafukovací anální kolíky ji konečně zasytí. Nafouknete ho trošičku, nebo se cítíte na pořádnou vzducholoď? Yoo, nafukovací kolík anální, všechny chmury zahání.

Má vaše prdelka velký hlad? Dopřejte jí pořádné sousto. Nafukovací anální kolíky si přizpůsobíte podle svých představ. Tyhle krasavce lze totiž jednoduše nafouknout nebo vyfouknout tak, aby zatlačili na ta správná místa.

Materiály nafukovacích análních kolíků

U nás naleznete nafukovací anální kolíky z latexu, PVC i silikonu. A jak to vlastně funguje? Nafukovací anální kolík má buď pevné jádro potažené pružným materiálem, nebo funguje jako balónek, který je před radovánkami potřeba zpevnit nafouknutím.

TIP: Vaše prdelka není zvyklá? Použijte uvolňující gely a spreje na anální sex.

JAK NA ZADKOHRÁTKYZajímá vás, jak si užít hrátky s kolíkem bez obav z ušpinění? Šoupněte tam trubičku a vypláchněte se – je to brnkačka. Náš vychytaný návod na klystýr vám prozradí, jak na to. 


Jak vybrat nafukovací anální kolík

Jako první je důležité zvolit správné rozměry kolíku. Zaměřte se především na maximální průměr před a po nafouknutí a zvolte takový kolík, který odpovídá vašim zkušenostem a vyhovuje vašim potřebám.

Při výběru sledujte i materiály. Nafukovací kolíky se většinou vyrábějí z latexu, PVC nebo silikonu. Latex je nejoblíbenější, ale někomu může způsobovat alergickou reakci. Pokud máte citlivou pokožku nebo alergii na latex, je nejlepší zvolit nafukovací anální kolík ze silikonu.

Důležité je i vaše pohodlí. Hadička pro nafukování by měla být dostatečně dlouhá a balonek by se měl dát snadno mačkat, abyste se při nafukování zbytečně nenadřeli. Kolík musí mít i ventilek pro snadné vypuštění vzduchu.

Zamyslete se i nad tím, jak chcete nafukovací anální kolík používat. Pokud s ním chcete zažívat rozkoš i mimo postel, měl by mít klasický kapkovitý tvar, užší základnu a odnímatelnou hadičku s balonkem. To vše vám zajistí pohodlí během nošení.

Jak využít nafukovací anální kolík na maximum

Použijte dostatek lubrikantu, a to jak na nafukovací kolík, tak i na anální otvor. Zvýšíte tím kluznost, kolík snadněji vklouzne dovnitř a riziko poranění nebo nepříjemných pocitů se bude blížit nule.

Při hrátkách buďte trpěliví a nenafukujte hned kolík na maximum, pokud už s tím nemáte zkušenosti. Kolík šoupněte do prdelky ještě před nafouknutím a teprve až si na něj zvyknete, tak jej začněte pomalu nafukovat. Ujistěte se, že nafukovací ventil máte po ruce a že můžete kolík v případě potřeby snadno a rychle vyfouknout .

Pokud máte nafukovací anální kolík s vibracemi, zkuste experimentovat s různými vibracemi a rychlostmi, abyste našli takový program, ze kterého budete nejvíc v rauši. Pohrajte si také s různými polohami a úhly, abyste našli takovou pozici, ve které to bude nejvíc mňam. Některé nafukovací kolíky mají odnímatelnou hadičku s pumpou či balonkem, takže je můžete i pohodlně "nosit".

Během používání kolíku poslouchejte své tělo a ujistěte se, že vám nafukovací anální kolík nezpůsobuje žádnou bolest nebo nepohodlí. Pokud se necítíte dobře nebo vám něco nesedí, tak raději hrátky s kolíkem odložte na jindy. Na pilu se tlačit nevyplatí.

Nafukovací kolík klidně zkombinujte s dalšími hračkami, abyste znásobili svoji rozkoš. Ženy mohou vyzkoušet třeba vibrátor nebo stimulátor klitorisu, muži třeba vibrační kroužek nebo masturbátor. Pro větší psychickou pohodu si můžete udělat klystýr.

Čím lubrikovat nafukovací anální kolík?

Ideální jsou anální lubrikanty, které bývají hustější, takže vám nepotečou tam, kde nechcete, a často obsahují i dezinfekční nebo uvolňující složky. Prostě vše, co při hraní s nafukovacím análním kolíkem oceníte.

, Tým YOO.cz

Jak se starat o nafukovací kolík?

Po použití nafukovací plug očistěte teplou vodou a jemným mýdlem. Pro větší bezpečnost a odstranění veškerých breberek a nečistot můžete použít také čisticí prostředek na hračky. Dbejte na to, abyste nafukovací kolík nenechávali na přímém slunečním světle nebo u zdrojů tepla, protože by mohlo dojít k jeho poškození.

Kolík po umytí osušte a skladujte odděleně od ostatních hraček, aby nedošlo k jejich vzájemnému kontaktu. Různé materiály spolu totiž mohou začít reagovat a kolík by tak ztratil na své kráse i funkčnosti.

Vyberte si svůj nafukovací anální kolík

Experimentujte s nafukovacími análními kolíky a najděte si v naší nabídce ten nejvhodnější pro svůj zadeček. Vyberte si takový, který vám vyhovuje, a užijte si anální potěšení a rozšiřování svých obzorů a hranic.