7 položek celkem
S ocasem

Probuďte v sobě zvíře a ukažte, co se ve vás skrývá. Nasaďte si anální kolík s ocasem a proměňte se třeba v divokou lišku, mazlivou kočičku nebo duhového jednorožce. Ihaháá.

Toužíte si zahrát na zvířátka? Šoupněte si do prdelky anální kolík s ocasem a staňte se divokou šelmičkou nebo krotkým koťátkem. Vrrrr, mňau!

Anální kolík s ocasem je ideální pomůcka pro animal roleplay

Animal roleplay je sexuální praktika založená na principu, při které jeden z partnerů převezme roli chovatele a druhý z partnerů roli zvířátka – třeba zajíčka, psa, jednorožce nebo kočičky. YOOoo, proměňte svou ložnici v divokou ZOO.

JAK NA ANÁLNÍ SEX: Chystáte se na hrátky se zadními vrátky, ale nevíte, jak na ně správně připravit své tělo? Mrkněte na našeho vychytaného průvodce bezbolestným a čistým análním sexem a brázděte svá citlivá zákoutí bez obav. Kromě návodu na klystýr tam najdete i praktické uvolňovací tipy. Jupíí!


Co je to anální kolík s ocasem?

Anální kolík s ocasem je typ sexuální hračky speciálně navržené pro anální hrátky. Je to vlastně klasický anální kolík, ke kterému je u jeho základny připojen chlupatý zvířecí ocas, třeba liščí, koňský, králičí nebo jednorožčí.

Výhody análního kolíku s ocáskem

Nejenže vypadá kolík s ocáskem roztomile a zábavně, ale navíc vám poskytuje dodatečnou stimulaci a větší rozkoš během používání, a to nejen při samotném sexu. Díky klasickému tvaru se v zadečku udrží při jakémkoliv pohybu a díky rozšířené základně umožňuje bezpečné anální hry.

Anální kolíky s ocasem jsou stále oblíbenější také mezi těmi, kdo mají rádi BDSM, roleplay a kinky hrátky, protože se díky nim můžete snadno a rychle proměnit ve zvířátko, o které je potřeba se starat, hrát si s ním a náležitě jej vychovávat. Proměna ve zvíře navíc může změnit dynamiku vztahu a podpořit "ponížení" a závislost submisivního partnera na dominantovi.

Jak vybrat správný anální kolík s ocasem

Výběr správné velikosti a materiálu análního kolíku s ocasem je důležitým rozhodnutím. Kolík nesmí být ani moc malý, ale ani moc velký, aby vám přinášel dostatek potěšení, ale nezpůsoboval bolest nebo příliš velké roztahování zadečku.

Co se týče materiálu, hledejte takový anální kolík s ocasem, který je vyrobený ze silikonu, kovu nebo skla. Tyto materiály jsou totiž bezpečné pro tělo, jsou neporézní, snadno se čistí a nedráždí pokožku. Samotný ocásek je většinou umělý, takže si s kolíkem mohou užívat i vegani a odpůrci pravých kožíšků.

Péče o kolík s ohonem

Péče o anální kolík s ohonem není nijak obtížná. Samotný kolík je potřeba před každým použitím i po něm omýt teplou vodou a jemným mýdlem, případně vyčistit speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky. Jelikož byste při čištění neměli namočit ocásek, je lepší omýt kolík vlhkým hadříkem.

Poznejte kouzlo análních kolíků s ocasem

Anální kolíky s ocasem se v posledních letech staly neuvěřitelně populárními a nabízejí jedinečný ložnicový zážitek a zpestření milostného života. Díky širokému výběru materiálů a velikostí si jistě vyberete takový, který bude vyhovovat vašim potřebám. Vyberte si z naší nabídky skladem a vyzkoušejte anální kolík s ocasem co nejdříve.