Kovové anální kolíky

Nejprodávanější

32 položek celkem
Kovový anální kolík se šperkem  čirý 3096
Kovový anální kolík se šperkem  červený 2635
Kovový anální kolík se šperkem  černý 2990
Luxusní kovový kolík se šperkem Taboom  L 8176
Luxusní kovový kolík se šperkem Taboom  M 8175
Luxusní kovový kolík se šperkem Taboom  S 8174
Kovové

Na měkouše vás neužije? Šoupněte tam pořádného tvrďáka. Kovové anální kolíky mají styl a zadní vrátka vám naplní až po okraj. YOO, proč o kovovém análním kolíku jen snít, když ho můžete v zadnici mít?

Ozdobte svou prdelku, určitě si to zaslouží. Kovové anální kolíky potěší oči a navíc vám poskytnou spoustu slastných pocitů – zkuste je nosit i během sexu s partnerem, oba pocítíte rozdíl. Ach, to je krááása!

V této kategorii najdete klasické anální kolíky, ale i netradiční a zajímavé kolíčky, které mnohdy působí téměř jako umělecký kousek. Některé kousky jsou ozdobené barevným krystalem nebo mají na svém konci huňatý ocas, případně jsou stvořené pro elektrosex. To si prdelka užije.

Co je na kovových análních kolících tak super?

Anální kolíky z kovu jsou hypoalergenní a jejich povrch je neporézní, takže se snadno čistí. Tyhle krasavce navíc můžete snadno nahřát nebo ochladit a využít je během her s teplotou. Díky tvrdosti materiálu si navíc dosytosti vychutnáte veškeré tvarování a stimulační výstupky. Mňam!

JAK NA ANÁLNÍ SEX: Zajímá vás, jak čistě a bezbolestně brázdit svá anální zákoutí? Tak šup,šup – mrkněte do našeho průvodce bezbolestným a čistým análním sexem. Kromě návodu na klystýr tam najdete i praktické uvolňovací tipy. Jupíí!