Vše o mučení penisu a varlat (CBT): drsné procedury pro drsné chlapy

Milujete bolest? Vyzkoušejte slastné mučení penisu a varlat (CBT), na které vaše nádobíčko jen tak nezapomene.

Mučení penisu a varlat (CBT) je drsná zábava pro drsné chlapy i odvážné sexperimentátory.

Dneska to bude náramně bolet. Mučení penisu a varlat (v angličtině Cock & Ball Torture nebo jen zkráceně CBT) není zrovna zábava pro jemné třasořitky. Troufáte si vy i váš vercajk v trenkách? Tak jdeme na to.

Drsné CBT praktiky zahrnují například kopání do koulí, drcení koulí (mačkáním či pošlapáním), elektrošoky do penisu, spanking genitálií, natahování nebo sounding. Pro někoho velké ááááu, pro jiného slastné wáááu.

Proč mučit "famfulína"?

Trápeníčko genitálií mají v oblibě především masochisti libující si v intenzivní bolesti a submisivně orientovaní muži, které vzrušuje ponižování ze strany sexuálního partnera a pocit naprosté odevzdanosti. Yooo, slast a potěšení má mnoho podob ♥.

Jakými způsoby můžete mučit penis a varlata?

Natahování varlat

Milujete pocit, když vám koule hlasitě pleskají o stehna? Toužíte nosit pytel až u kolen? Yoo, pak je pro vás disciplína natahování varlat jako stvořená. Plesky, plesk!

A jak tahle udělátka vlastně fungují? Natahovače varlat a závaží na varlata se obepnou těsně okolo šourku a následně silně stlačují ořechy směrem dolů. Padáček pro natahování varlat zase připomíná malý límeček a má postroj pro připevnění libovolného závaží. Míra slasti či bolesti pak závisí na míře utažení a hmotnosti břemena. Yooo, jen ať se varlátka houpou co nejníže.

Podvazování varlat

Nachystejte si: pevný provaz či bondage lano

Podvazování ořechů je jednou z bondage technik, která zahrnuje pevné uvázání provazu v horní části pytlíku. Koule můžete podvázat samotné, nebo spolu s penisem. Oblíbené je i oddělování vajec od sebe. Yooo, vašim varlátkům bude hooodně těsno.

Co vám tato praktika přinese? Připravte se na slastné žůžo! Podvázání varlat zesílí váš erotický prožitek, prodlouží erekci a zintenzivní orgasmus. Pamatujte však, že koule můžete škrtit max. 20 minut (pak se musí obnovit krevní oběh), a pokud vám začnou modrat, je nutné se zábavou přestat.

Těsný TIP

Místo provázku nebo lana můžete použít i hodně těsný erekční kroužek – manipulace s ním je brnkačka a výsledek je podobný. Paráda!

Spanking genitálií

Nachystejte si: bičíky a důtky

Chcete svou třetí nohu vybičovat k větším výkonům? Erotický výprask nemusí být cílen pouze na prdelku. Pokud milujete bolest v oblasti rozkroku, spanking pro vás bude doslova lahůdkou.

Pro spanking penisu a varlat sáhněte po kratším jezdeckém bičíku nebo jemných důtkách. Tyto pomůcky vám pomohou zjistit, kam až můžete zajít. S výpraskem nádobíčka začněte pomaloučku a opatrně – mezi "oooch, to je tak příjemné" a "bože, za co mě trestáš?" je velmi tenká hranice.

Více o spankingu

Více informací o spankingu nasosáte v článku: Jak na erotický spanking: pár ran na holou a budete v rauši.

Pro spanking penisu je potřeba vybrat vhodné náčiní - sáhněte po bičíku nebo důtkách. Ale buďte opatrní, ať si neublížíte.

Drcení koulí, šlapání na genitálie (Trampling)

Nachystejte si: nožky partnerky, lisy a drtiče na varlata

Drcení ořechů je u masochistů tuze oblíbené. Tyto drsňácké praktiky zahrnují mačkání varlat v ruce, šlapání po genitáliích a drcení vajec pomocí různých pomůcek. Auuu! U těchto her (obzvláště u šlapání) je nutné dbát velké opatrnosti – riziko poranění je poměrně vysoké.

A jak fungují pomůcky pro drcení? Lisy a drtiče na varlata uvězní pytlík v důmyslné "pasti", která utahováním šroubků zesiluje své mocné sevření. Lehký tlak je příjemný, silný už bolí jako kvalitní kopanec do koulí. Yoo, tak kdo chce mít z koulí fašírku?

Elektrošoky

Nachystejte si: pomůcky pro elektrosex, vodivý gel, lubrikační gel

Jak zpívá ptáček pod proudem? Šťastně! V malých dávkách je elektrosex ohromně příjemná záležitost. Vysoké dávky proudu pak tuto praktiku mění v bolestivou torturu. A přesně toho chceme při CBT dosáhnout. Bzzzzzz, anoooo!

Mezi pomůckami pro elektrostimulaci penisu můžete najít smyčky na penis, korunky na žalud, speciální dilatátory (pro stimulaci zevnitř penisu), pásky na penis nebo slušivé elektroklícky. Všechny tyto šikovné hračky vám poskytnou širokou škálu pocitůod jemného mravenčení až po intenzivní kopance. Yooo, váš rozkrok bude doslova jiskřit blahem!

Více o elektrosexu

Více informací o elektrosexu najdete v článku: Elektrosex pro začátečníky: vychutnejte si jiskřivé dobrodružství.

Sounding a cévkování

Nachystejte si: dilatátory, katétry, lubrikační gel, dezinfekční přípravek na erotické pomůcky

Znáte sounding a cévkování? Během této šťavnaté praktiky se stimuluje močová trubice zevnitř, což je pro spoustu mužů hodně libová záležitost. Ale kde je to mučení?

U jedinců, kterým je sounding nepříjemný, je to jasné… ale v rámci těchto her jde především o psychické trápení. Při hrátkách ve dvou muž ztrácí kontrolu nad vlastním nádobíčkem i potěšením a naplno se odevzdává své "operující" polovičce. U cévkování pak přichází hlavně o kontrolu nad močením, což je ohromně ponižující záležitost. Zlatavému moku 3x hurá!

Více o soundingu

Více o soundingu se dozvíte v článku: Sounding a cévkování pro začátečníky: prošťouchněte se k rozkoši.

Při mučení a penisu varlat můžete popustit uzdu fantaziím. Jakou věcičkou zatížíte svá varlata vy?

Polévání horkým voskem

Nachystejte si: BDSM svíčky

Teď nádobíčku trochu zatopíme, aby mu nebyla zima. O hrátkách s voskem jste už jistě slyšeli (pokud ne, přečtěte si článek: Hrátky s voskem vás pořádně nažhaví. Zjistěte, jak si je užít a nespálit se). Polévání intimních míst je však něco úplně jiného.

Kůže na penisu a varlatech je totiž mnohem tenčí než na zbytku těla, proto zde horký vosk už docela bolestivě pálí. Pro mučení voskem ale nepoužívejte obyčejné či vonné svíčky, které by mohly šuldu i vejce nebezpečně popálit. Raději sáhněte po speciálních BDSM svíčkách, které mají nižší teplotu tání (cca 50–60°C), takže pálí, ale neubližují. Wow, tohle vás rozpálí!

Uvěznění v pásu cudnosti

Co k tomu budete potřebovat: pás cudnosti pro muže

Co je pro chlapa nejhorší? Když si nemůže sahat na bimbase, kdykoliv si zamane. Kam se hrabe nějaké drcení a kopance. Ve chvíli, kdy koule tepou vzrušením, zatímco se penis tiskne v malé klícce, nastupující erekce bolí jako čert, ale vy s tím nemůžete nic dělat… to je teprve mučeníčko.

Klasický mužský pás cudnosti je vhodný především pro domácí nošení a krátké hry, klícky na penis jsou pak ideální i na dlouhodobé nošení a věznit ptáčka v nich můžete několik dní i týdnů. Yooo, útěk z takového vězení je téměř nemožný.

CBT jsou hrátky na hraně

Mučení intimních partií je sranda… dokud se něco nestane. Zapište si proto za uši a klidně i pod varlata jedno základní pravidlo: opatrnost především! Pokud se vám nádobíčko začne zabarvovat do barev duhy, bolí víc, než by bolet mělo, nebo pozorujete jiné podivné příznaky, je vhodné s mučením okamžitě přestat. V opačném případě si ho můžete vyřadit z provozu. A s čím byste si potom hráli? ♥