Jak na mokrý orgasmus – vše o squirtingu

3… 2… 1… Milé ženy, připravte se k výstřiku! Zajímá vás, co je mokrý orgasmus, kde se bere ženský ejakulát a jak squirtovat? Na všechny "mokré" otázky vám odpoví tento článek.

Jak na mokrý orgasmus

Ženské tělo dokáže divy – například stříkat při orgasmu. Wow! Většinu žen první mokrý orgasmus překvapí, některé dokonce vyděsí. Taková slastná potopa však není nic, za co by se dámy měly stydět, ba naopak. YOOoo, muži tyhle fontánky v rozkroku berou jako krásnou odměnu za dobře odvedenou práci. 

Ženská ejakulace? Co to vlastně je?

Squirt, mokrý orgasmus nebo také ženská ejakulace je výron (někdy i obrovitááánský výstřik) tekutiny, ke kterému dochází při stimulaci těch správných míst. Squirt se dostavuje bezprostředně před nebo v průběhu orgasmu. Střík!

Návod na mokrý orgasmus

Chcete během společných radovánek dosáhnout silného orgasmu s vodotryskem? Není čas ztrácet čas, jdeme rovnou k praxi. Připravte si následující:

Pro mokrý experiment si vyhraďte dostatek času (z minuty na minutu to fakt nepůjde) a ujistěte se, že jste sami a nemůžete být nikým vyrušeni. Babča na telefonu fakt není sexy, brrr!

Než se vůbec pustíte do hledání tekoucího pramene, střihněte si jedno klasické číslo – yooo, po prvním orgasmu se žena uvolní fyzicky i psychicky.

Jde se stříkat!

Ženy, které nestříkají tak říkajíc "od přírody", většinou dosahují svého prvního mokrého orgasmu cíleným drážděním bodu G. Proto se nejprve s tímto tajuplným místečkem dopodrobna seznamte.

Kde je bod G?

Existence tzv. Gräfenbergova bodu nebyla doposud potvrzena, ale ani vyvrácena. Bod G se údajně nachází na přední stěně pochvy (asi tři až čtyři centimetry od jejího vchodu). Kdo hledá, ten najde.

 Bod G se údajně nachází na přední stěně pochvy (asi tři až čtyři centimetry od jejího vchodu)

Krok za krokem ke squirtingu (manuál pro partnera/ku)

  • Žena si lehne na záda a podloží si zadeček složeným ručníkem nebo polštářkem.

  • Nahmatejte prstem nebo pomůckou kýžené místo (bod G). Je tam? YOOooo!

  • V pravidelných intervalech vyvíjejte tlak na bod G a z vnější strany do stejného místa mírně tlačte rukou položenou na podbřišku.

  • Pokud máte dostatečně velkou ruku a hbité prstíky, můžete ještě palcem nebo dlaní jemně dráždit čudlík rozkoše (klitoris), případně ženě nechejte prostor, aby si jej podle potřeby stimulovala sama (komplexnější metody dráždění jsou totiž stejně nejlepší).

  • Stimulujte partnerku tak, aby jí to bylo příjemné, komunikujte a sledujte signály jejího těla (snažte se na ně taky adekvátně reagovat).

  • Už jste skoro tam? Těsně před tím, než dojde k mokrému orgasmu, pocítí žena mírný tlak v oblasti močového měchýře. Tento tlak vyvolává pocit potřeby na močení. Vydržte to a nepřestávejte. S trochou štěstí se během následujících vteřin můžete připravit na její mokré vyvrcholení.

Nepovedlo se? Nevadí. Zkuste to zase příště. :)

TIP

Občas změňte styl dráždění nebo frekvenci stlačování, aby stimulace nebyla příliš monotónní (těsně před cílem už ale nic neměňte).

Techniky dráždění pro dosažení mokrého orgasmu 

Není to náhodou moč? Není – také ženy mají ejakulát

A teď trochu chytré vědy. Mokrý orgasmus mají na svědomí Skeneho žlázy – ty při sexuálním vzrušení produkují tekutinu, která při orgasmu odtéká buď močovou trubicí zpět do močového měchýře, nebo stříká ven ústím těchto žláz.

Za určitých podmínek, například během stimulace bodu G, se v močové trubici nahromadí větší množství tekutiny ze Skeneho žláz než obvykle, což způsobuje pocit tlaku v podbřišku a vyvolává pocit nucení na močení.

Většina žen v této fázi znejistí a ze strachu z úniku moči dráždění nějakým způsobem utne. Ale setrvejte! Pokud budete pokračovat, může dojít k masivnímu uvolnění, či přímo vystříknutí tekutiny z močové trubice, které je dost často provázeno mohutným orgasmem. Yooo! A přesně toho chcete dosáhnout.

Složení ženského ejakulátu

A z čeho se ženský ejakulát vlastně skládá? Je to tekutina mléčné až čiré barvy složená z vody, fruktózy, sacharózy a fosforečné kyseliny. Může se tam vyskytovat i malé množství moči, ale jen trošičku. Ejakulát je bez chuti či nějakého specifického pachu, jeho velkou část tvoří voda a po zaschnutí například na prostěradle nenechává žádné skvrny. Jupí!

Muži berou mokrý orgasmus jako krásnou odměnu za dobře odvedenou práci.

Může mít každá žena mokrý orgasmus? 

Názory dělí veřejnost na dva tábory. Jedni tvrdí, že mokrého orgasmu dokáže dosáhnout jen určité procento žen, obvykle bývá řeč o 30 – 40 % ženské populace, druzí jsou zase přesvědčeni o tom, že ejakulovat při orgasmu dokážou všechny ženy, jenom neví, jak na to, nebo si toho nejsou vědomy.

Asi vám nezbývá nic jiného, než to vyzkoušet na vlastní kůži. Přejeme mnoho úspěchů. :)