Jak na erotický spanking: pár ran na holou a budete v rauši

Co mlaskne víc? Čím plácnout něžně, a čím naopak bolestivě? Zjistěte, jaká milostná "zbraň" je pro vaše spanking radovánky ta nejlepší.

Jak na spanking? Stačí vybrat správnou pomůcku a můžete rozdávat slastné rány.

Co všechno je spanking? Štiplavá sexuální praktika. Vzrušující výprask. Hra s psychikou. Rajcovní nakládačka. Jiskřivé mučeníčko. Plác, bum, au, ááách, spanking je prostě boží!

Cílem spankingu je zvýšit sexuální vzrušení, které pramení zejména z pocitu fyzické bolesti, ponížení, a v případě drsnějších BDSM hrátek i strachu. Veškeré trápeníčko je však součástí pikantní hry, se kterou musí všichni zúčastnění nadšeně souhlasit. Yooo, bez souhlasu ani plác.

Láká vás špetka bolesti? Výprask můžete praktikovat jen tak při sexu nebo v rámci nějaké komplexnější hry (např. roleplay či ageplay). Fajnšmekři pak často kombinují spanking s bondage – spoutaná polovička vám před výpraskem neuteče, to dá rozum.

A kam všechny ty štiplavoučké rány cílit? Přece na prdelku. Je pravda, že odvážnější masochisté klidně uvítají ránu přes prsa nebo prsty, pokud však nemáte hlubší zkušenosti, držte se pouze zadnice. Mmm, auvajs!

Kam plácat při spankingu? Rány miřte hlavně na prdelku.

Průvodce pomůckami pro spanking

Plácačky: pro začátečnické i zkušené zadnice

Ohněte svou oběť přes kolínko a… plesk, plesk. Mlaskavý zvuk, který se ložnicí rozlehne ve chvíli, kdy plácačka dopadne na nahou prdelku, si snadno zamilujete.

Plácačky mívají praktickou rukojeť a perfektně velkou plochu pro plácání. Tahle udělátka jsou ideální pro začátečníky – sílu úderu rovnoměrně rozprostřou a rány tak (většinou) zůstanou bez následků. Prdelku však rozohníte pěkně, nebojte se nic.

Pro něžnější rošambo si vyberte třeba plácačku potaženou luxusní látkou či kožíškem. Pokud se naopak chystáte na sadomasíčkovou divočinu, sáhněte po kožené, silikonové nebo bambusové plácačce – jejich rány totiž štípou jako blázen.

Důtky: ostře štípnou i jemně pohladí

Nemůžete se rozhodnout, jestli chcete miláčka polechtat, pohladit, nebo pekelně zmydlit? Jen s jedinou pomůckou zvládnete všechno v rychlém sledu. Důtky jsou ideální nástroj pro jemné odměňování i kruté tresty.

Důtky se skládají z rukojeti, která se pohodlně drží i ve vypjatých chvílích, a velké spousty třásní, které hbitě sviští a zasáhnou velkou plochu těla. A když se trefíte jen konečky, pěkně to štípne. Díky svému tvaru jsou důtky také velmi oblíbenou pomůckou pro sebemrskačství. Au!

Při výběru si všímejte hlavně materiálu třásní – těmi koženými nebo silikonovými způsobíte mnohem víc bolesti, než třeba třásněmi ze spletených měkkých provázků.

Biče: zasáhnou cíl s maximální přesností

Biče a bičíky zkrotí všechny nemravné holky i hodně zlobivé subíky. Stačí pár úderů a prdýlka vaší oběti bude zářit rudou barvou.

Spíše než klasické biče, kterými v prérii divoce sviští sexy kovbojové, se pro erotické účely používají jezdecké bičíky. Ty jsou kratší, mají praktickou rukojeť a konec zakončený malinkou plácačkou, která mírně roznese sílu úderu. Chce to grif, abyste se trefili správně, výsledek však stojí za to. Yooo, štípy, štíp!

Bičíky jsou oblíbenou pomůckou pro ponyplay radovánky, mučení genitálií nebo footfetish. Některé mají místo rukojeti šimrátko, jiné mají různě upravenou plácačku – třeba tvarovanou jako srdíčko či kroužek, nebo zdobenou kovovými cvočky.

Ať už si vyberete jakýkoliv bičík, můžete si být stoprocentně jistí, že to bude vaši polovičku pěkně bolet.

Rákosky: neuvěřitelně hbité a bolestivé

Rákoska je asi nejtypičtějším výpraskovým nástrojem v dějinách. Je totiž snadno dostupná a neuvěřitelně účinná. Švih, švih, její svištivý zvuk z hlavy jen tak nedostanete a příště budete chtít ještě víc.

Rákosky jsou určené především do rukou zkušených mrskačů, kteří už moc dobře ví, co dělají. Při práci s rákoskou je nejdůležitější dobře mířit – a nikdy ne přes páteř. Tyhle věcičky se nejčastěji vyrábí z pružného ratanu či bambusu.

Po rákosce sáhněte v případě, že chcete rozdávat tvrdé a ostré rány. Čím víc přitvrdíte, tím větší "jelito" vykouzlíte. Pro ty, kdo se nebojí bolesti ani šrámů, které budou zadeček vymrskané osoby zdobit ještě dlouhou dobu po radovánkách, je rákoska ideální nástroj slasti ♥.

Spanking plácačky umí něžně pohladit i pořádně plácnout.

Co se vám při spankingu bude ještě hodit

  • Bondage pomůcky – cuká se už po první ráně? Chce se dát na útěk? Svažte svou polovičku do kozelce a mrskejte, co vám síly stačí.

  • Masky na oči – když vyřadíte z provozu zrak, zesílíte tím další smysly na maximum. Vaše polovička navíc nebude mít ani ponětí, co všechno na ni chystáte. To bude pořádný mrskando!

  • Roubíky – nechcete, aby si sousedi mysleli, že provozujete domácí násilí? Veškerý křik a nekonečné brblání ztlumíte roubíkem. Pssssst! Od teď už uslyšíte jen tlumené prosby o další rány. Ale pozor, roubík je opět pouze pro zkušené.

Pravidla spankingu

  • Domluvte si bezpečné slovo nebo gesto – přijde vhod, když bude mrskané osobě něco extrémně nepříjemné a bolestivé. Ať už to bude ROHLÍK, ŠPAGETY, NECHTOHONEBOZAVOLÁMTVÝMÁMĚ či zkřížené prsty, tento signál vždy znamená okamžité ukončení veškerých aktivit. Dál ani plác!

  • Pozor, na genitálie fakt opatrně, abyste varlata svého otroka neproměnili v míchaná vajíčka a vaginu subinky ve fašírku.

  • Nepouštějte se do spankingu pod vlivem alkoholu a omamných látek. Síla spankera je pod vlivem větší, posunutý je i práh bolesti osoby, která mučeníčko podstupuje.

  • Plánujete prohlídku lékaře nebo promenádu v plavkách na koupáku? Vyhněte se drsnějším spanking nástrojům a zvolte raději ty, které nezanechávají stopy na těle. Ušetříte si tak spoustu divných pohledů a vysvětlování.

  • Nepoužívejte hned na začátku plnou sílu – dejte své oběti čas, ať si na bolest postupně zvykne. Přitvrzujte pomalu.

  • Užívejte si spanking plnými doušky.