16 položek celkem
Silikonové anální kolíky - sada 3 ks
909 Kč
3053
Roztahování análu

Přípravu na anální sex není radno podceňovat – prrr, na prdelku prostě musíte pomalu a opatrně. Naštěstí existují pomůcky pro roztahování análu, které vaše zadní vrátka připraví na mnohem větší porci lásky. Jupííí!

Chystáte se na anální hrátky a máte strach z bolesti? Sáhněte po pomůckách pro roztahování análu, které vaše zadní vrátka připraví na cokoliv.

Jaké existují pomůcky na roztahování análu?

Jako anální nováčci si s pronikáním (penisu či větší hračky) dejte na čas a sáhněte třeba po menších análních kolících – začnete tím nejtenčím a postupně se vytrénujte na větší průměry.

Až bude vaše prdelka dostatečně vytrénovaná, můžete vyzkoušet například roztahovací anální kolíky, které se uvnitř vás rozevřou jako poupátko a naplní vaše zadní vrátka rozkoší až po okraj.

TIP: Potřebujete jít více do hloubky? Zajímá vás, jak si udělat klystýr? Brnkačka! Náš průvodce análním sexem pro začátečníky vás naučí, jak čistě a bezbolestně prozkoumat svět za zadními vrátky. Mmm, to bude žůžo! 


Jak na roztahování análu

Anální sex vyžaduje dostatečné množství lubrikace, protože konec tlustého střeva nevlhne jako vagina a bez klouzání to prostě nepůjde. Použití lubrikantu pro anální sex vám pomůže snížit tření a zvýšit pohodlí.

Důležitá je i dobrá osobní hygiena. Dopředu se osprchujte a připravte se tak, aby vše bylo čisté a "čerstvé". Pokud nechystáte hloubkové průniky, není klystýr až tak důležitý z hlediska čistoty, ale může vám pomoci uvolnit psychické zábrany.

Důkladné vzrušení a předehra mohou pomoci uvolnit svaly, což je důležité pro minimalizaci nepohodlí a bolesti. Ujistěte se, že máte dostatek času, nejste pod tlakem a nikdo vás během akce nevyruší ani nepřekvapí.

Anální otvor je mnohem užší a citlivější než vagína. Proto je důležité začít pomalu a opatrně. Začněte prsty nebo malými análními hračkami a přidávejte na velikosti až ve chvíli, pokud se na to budete vy i váš zadek cítit. Může to chvíli trvat, než si na anální sex zvyknete a než najdete pohodlnou a příjemnou techniku.

Pokud pocítíte bolest nebo nepohodlí, přestaňte. Neměli byste pokračovat v aktivitě, která vám způsobuje bolest. Neházejte ale hned flintu do žita a vyzkoušejte to zase jindy. Může to totiž být jen záležitost momentálního rozpoložení a jindy to třeba půjde lépe.

Pokud máte zdravotní problémy, jako jsou anální trhliny, hemoroidy nebo jiné gastrointestinální problémy, měli byste se před análními hrátkami poradit se svým lékařem nebo odborníkem na sexuální zdraví, jestli je to bezpečné.

Roztahování análu pomocí nafukovací hračky

Jako anální roztahovač můžete použít i nafukovací anální hračky. Pomocí pumpování totiž snadno upravíte jejich velikost podle potřeby a často se dostanete až na průměr kolem 10 cm. Využijete je tak nejen pro postupné roztahování análu, ale i jeho pořádné zaplnění.

, Tým YOO.cz

Jak se starat o pomůcky na roztahování análu

Před a po každém použití pomůcky důkladně umyjte mýdlem a teplou vodou. Ujistěte se, že odstraníte veškeré zbytky lubrikantu a tělesných tekutin. Pro důkladnou dezinfekci použijte speciální dezinfekční prostředek na erotické pomůcky, který odstraní veškeré bakterie.

Po umytí a dezinfekci nechte pomůcky volně usušit na čistém a bezprašném místě. Nepoužívejte papírové ubrousky nebo ručníky, které by mohly zanechat vlákna. Pomůcky nesušte na topení nebo pomocí zdroje vysokého tepla, mohly byste je tak poškodit.

Anální pomůcky skladujte odděleně od ostatních erotických pomůcek nebo předmětů. Použitím pytlíku na pomůcky nebo speciální krabičky je ochráníte před prachem a nečistotami.

Pravidelně své anální pomůcky kontrolujte, abyste zjistili, zda nejsou poškozené. Pokud objevíte jakékoli trhliny nebo jiné známky opotřebení, nepoužívejte je a nahraďte je novými.

Nesdílejte anální pomůcky s více osobami bez vhodného čištění a dezinfekce mezi použitími. Každý by měl mít své vlastní pomůcky. Pokud už je chcete sdílet, nasaďte na ně raději před použitím kondom.

Vyzkoušejte roztahování análu

Roztahování análu si užijete jako vzrušující přípravu na anální sex a masturbaci, ale také jako extrémní praktiku pro maximální možné roztažení análního otvoru. Ať tak či tak, máme pro vás super pomůcky pro roztahování análu, které vám umožní obojí. Tak už na nic nečekejte a pojďte si vybrat ty své.