Kondomy XL a XXL

Nejprodávanější

18 položek celkem
XXL kondom Pasante Super King Size  1 ks 3327
Velký kondom Durex LONDON XL, 1 ks
15 Kč
2011
XXL kondom Pasante King Size, 1 ks
10 Kč
3326
Kondomy MISTER SIZE 64 mm, 36 ks
560 Kč
8218
Kondomy MISTER SIZE 69 mm, 3 ks
75 Kč
8205
Kondomy MISTER SIZE 69 mm, 36 ks
560 Kč
8219
Kondomy MISTER SIZE 69 mm, 10 ks
200 Kč
8212
Kondomy MISTER SIZE 60 mm, 10 ks
200 Kč
8210
Kondomy MISTER SIZE 64 mm, 10 ks
200 Kč
8211
Kondomy MISTER SIZE 64 mm, 3 ks
75 Kč
8204
Kondomy MISTER SIZE 60 mm, 36 ks
560 Kč
8217
Kondomy MISTER SIZE 60 mm, 3 ks
75 Kč
8203
Velké a XXL

Potřebujete najít správnou ochranu než vypustíte toho svého kladivouna ven z poklopce? Vsaďte na velké a XXL kondomy, které se hodí pro obdařené nadsamce.

Bez ochrany ani ránu! Mít u sebe prezervativ je známkou chlapáctví a zodpovědnosti. Takže ukažte, jaký jste chlap a mějte u sebe kondomy pro případ, že se večer vyvine tím správným směrem.

XL kondomy bývají delší a širší než standardní kondomy běžné šířky. Jejich nominální šířka se pohybuje od 56 mm výše, takže sednou mužům s větším obvodem penisu (obvykle přesahujícím 13 cm, což je zhruba 4,5 cm v průměru).

Extra velké kondomy, které u nás najdete, splňují přísná evropská kritéria pro výrobu a ochrání vás před nechtěným těhotenstvím i všelijakými breberkami.

Kdy si vybrat kondomy XL a XXL velikosti?

Aby kondom fungoval tak, jak má, musí mít perfektně padnoucí velikost (musí sedět délka, ale hlavně průměr). Pokud vás běžné kondomy příliš škrtí, nebo se vám je na vaši raketu nedaří vůbec natáhnout, je načase se podívat po XL kondomech, které vám poskytnou více prostoru a pohodlí.

Poznáte to i při měření penisu – pokud při plné erekci naměříte více než 13 cm v průměru, tak vám nejspíše budou sedět kondomy XL a XXL velikosti (obvod penisu by měl být mírně větší než dvojnásobek udané nominální šířky kondomu).

TIPŠprcka patří mezi nejspolehlivější antikoncepční metody. Teoretická spolehlivost kondomu je velmi vysoká – statistiky uvádí až 98 %. Hurá! Aby vás kondom ochránil, musíte se o něj náležitě starat a dobře ho nasadit. Mrkněte na náš článek o kondomech a už vám nikdy nepraskne. 


Proč používat kondomy XL a XXL velikosti?

Díky správně zvolené velikosti kondomu bude ochrana fungovat tak, jak má. Pokud byste používali příliš malý kondom, bude vás škrtit, což nemusí být pouze nepříjemné, ale dokonce i bolestivé. Navíc hrozí větší riziko, že kondom při sexu praskne.

XL a XXL kondomy zajistí pohodlí

Pro nikoho není příjemné nosit příliš malé věci. Proto muži s obří raketou ocení extra velké kondomy. Faktem také je, že pokud zvolíte malou velikost, bude to nepohodlné a kvůli přílišnému sevření může dřív opadnout erekce. A to nikdo nechce!

Pokud máte u kondomů problémy s příliš těsným sevřením, otestujte si dvě tři značky XXL kondomů. Za zkoušku nic nedáte a odměnou mohou být kvanta spokojenějšího sexu. Pozor, kondom by však neměl vyloženě plandat. To pak může v nepravou chvíli sklouznout a být taťkou neplánovaně taky nikdo nechce :-)

, Tým YOO.cz

Jaké extra velké kondomy si můžete pořídit?

Extra velké kondomy jsou často vyrobeny z latexu klasické tloušťky, ale najdete i extra tenké pláštěnky, bezlatexové prezervativy i XL kondomy, které mají různé stimulační vroubky pro extra stimulaci při zásunech.

Jak správně používat XL kondomy?

Před nasazením XXL kondomu zkontrolujte datum spotřeby na obalu a při jeho skladování dbejte na to, abyste jej neskladovali při extrémních teplotách nebo na přímém slunečním světle.

Při otevírání dávejte pozor, abyste kondom neroztrhli nebo nepropíchli zuby, šperkem nebo jiným ostrým předmětem.

Při oblékání pláštěnky se ujistěte, že kondom nasazujete správnou stranou – zmáčkněte jeho špičku, nasaďte jej na žalud ztopořeného penisu a rozviňte jej po celé délce penisu.

V případě potřeby použijte při sexu lubrikant – snížíte tak tření a riziko protržení prezervativu.

Po ejakulaci vytáhněte svoje torpédo ven dřív, než začne měknout. Kondom přitom přidržujte rukou, aby se nesvlékl z penisu.

Dodržujte pravidlo "jedna penetrace, jeden kondom" a po ukončení sexuálního styku tedy kondom sundejte a vyhoďte a při opáčku použijte další.

Najděte tu pravou pláštěnku pro svého velikána

XL kondomy poskytnou maximální potěšení oběma partnerům, protože muž bude v pohodlíčku jako v pokojíčku a ani jeden z vás nebude ve stresu, že kondom nesplní svoji službu. Tak na co ještě čekáte? Vyberte si z naší široké nabídky extra velkých kondomů od prověřených značek ještě dnes.