8 položek celkem
Fetiš prádlo

Ať už vás jakkoliv divoká touha popadla, oblékněte se do fetiš prádla a hurá do hraní. YOO, slušivý fetiš obleček i váš partner ocení.

Podlehněte svým fetišům. K divokým hrátkám nepochybně patří vzrušující vohoz. Pořídit si zde můžete nejrůznější typy fetiš prádla, které z vás udělají dominantního samce či samici a z vašeho partnera sexuálního otroka. Jupí, jde se řádit.

Fetish prádlo dodá hrátkám styl

V této kategorii naleznete například vzrušující prádlo se svorkami, sexy catsuity, body s maskou na hlavu z průsvitné i lesklé látky, praktické nepromokavé zástěry a další fetiš oblečení z kůže a kovu, které bude slušet ženám, mužům, dominantům i submisivům. Jupííí, konečně budete šik.

TIP: Přemýšlíte nad latexovým fetiš prádlem? Latex je úžasně elastický materiál, který dokonale obepne vaše tělo a navodí pocit druhé kůže. A ta vůůůůně! Charismatické aroma je tak opojné, že téhle gumě odpustíte i větší nároky na péči. Mrkněte se na článek: Jak správně oblékat, čistit a skladovat latexové oblečení? a zjistěte, jak se o latex starat tak, aby vám vydržel celou věčnost.