Zvětšení penisu: přehled metod, které vám pomohou k většímu nádobíčku

Možná nevíme, jak proměnit užovku v anakondu, ale zato víme, jak prodloužit penis o pár centimetrů. Přečtěte si přehled všech dostupných metod, které vám pomohou k většímu nádobíčku.

Jak zvětšit penis?

Pánové, myslíte si, že vám v kalhotách schází pár centimetrů? Všichni sice víme, že i s menším penisem si lze užít skvělý sex, ale sebevědomí je prostě sebevědomí. Ufff.

Naštěstí existuje hned několik způsobů, kterými můžete své nádobíčko mírně "vytunit" jak do šířky, tak do délky. YOOooo, jdeme na to!

Pomocníci ze sexshopu

Nechcete řešit žádné složitosti nebo se hnát pod kudlu? Potřebnou výzbroj do boje za větší sebevědomí můžete najít i na pultech sexshopů:

Natahovače penisu (extendery)

Natahovače penisu vám parťáka bez bolesti natááááhnou. Ale žádný strach, nepředstavujte si těžká závaží visící až u kotníků, ale sofistikovaná udělátka. Při správném používání je natahování bezbolestné a potěší vás trvalým efektem.

Co očekávat?

Výsledky natahování jsou individuální, podle výrobců se však vaše nádobíčko může za měsíc pravidelného nošení protáhnout až o 0,5 cm. Takže po půl roce ho můžete mít až o 3 – 4 cm delší a o 1 cm širší. Jupí!

Vakuové pumpy

Vakuové pumpy pro muže umí proměnit penis v tvrdý kámen. Pumpy fungují na principu podtlaku, který nažene krev do topořivých tělísek, díky čemuž vám mezi nohama vykouzlí pevný a vzpřímený totem. Výsledný efekt lze ještě podpořit nasazením erekčního kroužku, který nahromaděnou krev udrží uvnitř.

Co očekávat?

Po použití vakuové pumpy bude vaše nádobíčko tvrdší, mohutnější, a při pravidelném používání se může i o něco zvětšit. Hurá!

Gely, krémy, tablety a prášky

Mazadla a pilule na přírodní bázi zvýší prokrvení penisu, čímž zajistí pevnější a déletrvající erekci. Silně prokrvený penis je navíc mnoooohem citlivější, takže si vychutnáte intenzivnější prožitky a silnější orgasmy.

Tyto přípravky skvěle doplňují natahovače a vakuové pumpy. Proč? Starají se totiž nejen o kvalitnější prokrvování, ale mají také pozitivní vliv na lepší regeneraci buněk a elasticitu tkání.

Co očekávat?

V tomto případě prudký nárůst centimetrů neočekávejte. Mazadla a pilule vám umožní využít plného potenciálu vašeho parťáka v trenkách, protože penis dosáhne své maximální velikosti pouze v plné erekci. A co je tvrdší, vypadá větší!

Návleky a nástavce na penis

Prodlužovací návleky a nástavce zvětší nádobíčko do délky i šířky okamžitě. Paráda! Nástavce (připínáky) vám navíc poslouží i bez erekce. Některé z nich mají stimulační výstupky nebo zabudované vibrace, díky čemuž budete mít o zábavu postaráno. Vrrrr, vaše polovička se zblázní slastí.

Co očekávat?

Výsledky zvětšení se odvíjí model od modelu :)

Více o pomocnících ze sexshopu nasosáte v článku Jak zvětšit penis? Přečtěte si, jak naženete pár cenťáků navíc.

Více o pomocnících ze sexshopu nasosáte v článku Jak zvětšit penis? Přečtěte si, jak naženete pár cenťáků navíc.

Vakuové pumpy fungují na principu podtlaku, který nažene krev do topořivých tělísek, díky čemuž vám mezi nohama vykouzlí pevný a vzpřímený totem.

Operace na zvětšení penisu

Operace penisu je drahá sranda s nejistým výsledkem. Než ulehnete na operační stůl, je důležité si uvědomit, že se při zásahu do nejcitlivějších míst může leccos pokazit. Brrr...

Jak zvětšit objem penisu

Jedinou možností jak chirurgicky zvětšit průměr penisu, je vyplnit tenké podkožní vazivo nějakým výplňovým materiálem (např. tělesný tuk, syntetická výplň nebo kyselina hyaluronová).

Co očekávat?

Nic moc. Jedná se pouze o estetickou záležitost, nikoliv funkční. Operace vám nevykouzlí pevnější kládu a při sexu se jemný materiál doplněný v podkoží do pochvy protlačí jako přesýpací hodiny, takže partnerka při sexu ucítí větší šířku jen minimálně. Achjo.

Jak zvětšit délku penisu

Během prodlužovací operace dojde k odpojení úponů topořivých těles od stydké spony. Co to znamená? To, že vám chirurg několikrát řízne do oblasti nad kořenem pyje, čímž uvolní část délky orgánu a povytáhne jej ven. To zní trochu děsivě, že?

Prodlužování se však provádí především u "mikropenisů", jejichž délka nepřekračuje 7 cm. O něco víc obdařenějším mužům se metoda raději vůbec nedoporučuje – přerušení úponů totiž zhoršuje erekci, takže váš parťák už nemusí oslňovat svou dokonalou pevností. Uff, za těch pár centimetrů to tedy nestojí.

Co očekávat?

Efekt je zde velmi individuální, záleží na délce úponů. Zpravidla dochází k okamžitému prodloužení o 1 - 3 centimetry.

Operace penisu je drahá sranda s nejistým výsledkem.

Cviky na zvětšení penisu

Raději zapomeňte na invazivní metody a přesuňte se k něčemu příjemnějšímu, co vám "ptáčka zpěváčka" neumlčí. Zkuste cvičení!

Protahování aneb podojte ho

Abyste si cvičením nádobíčko nepošramotili, nezapomeňte na rozcvičku. Před samotným dojením (jelqing) a protahováním je potřeba penis pořádně prohřát. Namočte ručník do horké vody, podržte ho na penisu po dobu 2 až 3 minut a 3x zopakujte.

Penis dojte při 50% až 70% erekci.

Postup dojení (jelqingu)

  • Naneste trochu lubrikantu na špičku prstů.
  • Pomocí palce a ukazováku utvořte kroužek a tímto kruhem následně sevřete konec penisu. Nebojte se ruku zatlačit trochu do těla, abyste penis skutečně objali co nejníže.
  • Držte jemné sevření a pomalu postupujte k žaludu. Nemělo by vás to bolet, ale zároveň byste měli cítit, jak penisem hrnete krev.
  • Zastavte se vždy zhruba 1 cm před žaludem (ten se nesmí natahovat, jinak hrozí poranění).

Pohyb by vám měl zabrat zhruba 2 - 3 vteřiny. Opakujte cca 100x každý den.

Kegelovy cviky pro muže

Kegelovy cviky vás mohou naučit ovládat předčasnou ejakulaci a mají vliv i na kvalitu erekce (pevnější penis = větší penis, to už přece víme).

Jak cvičit Kegelovy cviky? Nejprve najděte PC sval (pubococcygeus)zkuste jednou zastavit proud močení. Cítili jste to? Tak to je ten sval, který hledáme.

Tento sval pak stačí opakovaně zatínat a uvolňovat. Cílem je zvyšovat dobu zatnutí. Dobu postupně navyšujte až do fáze, kdy je to ještě příjemné. Ale nepřehánějte to, ať si neublížíte, tento sval by se neměl v žádném případě přepínat.

Co očekávat?

Oba "workouty" jednoznačně prospějí vaší erekci. U jelqingu pak lze po několika měsících pravidelného cvičení pozorovat mírné zvětšení.

Zvětšení penisu

Triky a tipy jak zvětšit penis opticky

Maskéři filmových hvězd moc dobře ví, jak oklamat oči diváka. To samé můžete udělat i se svým penisem. Jak na to?

Zkuste zhubnout

Špíček v oblasti bříška může lehce zaclánět ve výhledu na vaši chloubu. Tak raději než pod kudlu, utíkejte do fitka, zamakejte na sobě a pak odhalte své nářadí v celé jeho kráse. Cvičení vám navíc pomůže k lepší produkci testosteronu, který má vliv na kvalitu erekce.

Síla křovinořezu

Připadá vám malý? A neztrácí se náhodou pod silnou vrstvou pubického houští? Zkuste svůj divoký prales lehce zastřihnout či úplně oholit a uvidíte, jak vám penis najednou zázračně povyroste. To jsou kouzla, co?