Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.
39 položek celkem
Návlek na penis BE SHANE!
889 Kč
4715
Nahoru
Další produkty
Prodlužovací

Příroda k vám nebyla příliš štědrá? Nevadí. Nasaďte si prodlužovací návlek na penis a ohromte svou lásku dlouhatááánským stožárem. YOOoo, konečně z vás bude nejobdařenější samec v revíru.

Ženuška touží po pořádné klobáse? Nakrmte ji. Prodlužovací návleky na penis vám zvětší nádobíčko do délky i šířky. Tyhle zlepšováky mohou být buď realistické, nebo se stimulačními výstupky na povrchu, takže je jen na vás, kolik slasti své milé dopřejete.

Po jakém prodlužovacím návleku na penis sáhnout?

Prodlužovací návleky na penis bývají měkké a elastické, takže se přizpůsobí průměru vašeho nádobíčka. Při výběru se tak řiďte hlavně tím, jak moc velkého ho toužíte mít. Návleky na penis s poutkem na varlata drží na svém místě jako přibité, ty vibrační se zase postarají o větší zábavu.

TIP: Drtivou většinu návleků na penis je možné nosit pouze s vercajkem v úplné erekci. Pokud s tím máte problém, mrkněte na duté připínací penisy.

JAK PRODLOUŽIT PENIS: Možná nevíme, jak proměnit užovku v anakondu, zato však víme, jak prodloužit penis o pár centimetrů. Přečtěte si článek o metodách zvětšení penisu a překvapte svou polovičku. YOOoo, to bude čubrnět.