9 položek celkem
Rotační

Z rotačních vibrátorů se vám zamotá hlava a roztočí celý svět. YOO, nechejte se zlákat jejich hypnotickými pohyby ke smyslné intimní masáži a udělejte si to hezký.

Potřebujete důkladně provětrat své otvůrky? Sáhněte po rotačním vibrátoru. Tyhle mašinky se řadí mezi naprosté špičky mezi erotickými pomůckami – za vámi zvolené intenzity budou rotovat, čímž vám vykouzlí nezapomenutelný orgasmus. Hurá!

Jak funguje rotační vibrátor?

Narozdíl od klasických vibrátorů, které pouze vrní, jsou tihle mazlíci mnohem šikovnější. Uvnitř těla každého rotačního vibrátoru jsou skryté masážní kuličky nebo mechanismus pro různé vlnění a otáčení

Rotační vibrátory mají často i další šikovné funkce, jako například stimulační výstupek na klitoris, anální perličky nebo funkci přirážení. Jůůů, to bude jízda.

VRRRNIVÝ PRŮVODCE: Vibrouš za svou námahu nevyžaduje pozornost ani svíčkovou. Můžete se na něj vždy spolehnout a má pořádnou výdrž. Správný vibrátor přesně ví, kam zamířit, abyste vybouchla rozkoší – tak si ulovte svého favorita, náš průvodce světem vibrátorů vám s tím píchne.